۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۲ 1798 بازدید

در جلسه آموزشی قبلی با آموزش ساخت منوی کشویی با استفاده از جی کوئری – jQuery در خدمت تان بودیم و آموزش دیدید که چگونه میتوان یک منوی کشویی را با استفاده از پلاگین Superfish جی کوئری ساخت؛ و اما حالا نوبت به پیاده سازی همان منوی کشویی ساخته شده با jQuery در طرح اصلی می رسد تا در ادامه ی گام هایی که بعنوان آموزش تبدیل PSD به HTML بر می داریم، بتوانیم منوی کشویی خودمان را دقیقا بر اساس گرافیک طرح اصلی کدنویسی کنیم.

همچنین در این فیلم آموزش طراحی سایت پیشرفته (از مجموعه آموزش تبدیل PSD به HTML) با یکسری جزئیات بسیار ضروری در ساخت منو ها در طراحی وب (و به خصوص طراحی منوهای کشویی) نیز آشنا خواهید شد. از جمله اینکه کاربران یک سایت باید از همان ابتدا که منوی یک وب سایت را می بینند، متوجه بشوند کدامیک از آیتم های موجود در منوی سایت، دارای زیر منو هستند (مانند تصویر زیر):

آموزش به کارگیری منوی کشویی ساخته شده با jQuery در تبدیل PSD به HTML

و یا اینکه وقتی شما بر روی زیرمنوهای یکی از آیتم های منو هستید، باید براحتی متوجه بشوید، که آن زیرمنو، مربوط به کدام عنصر والد است.

آموزش به کارگیری منوی کشویی ساخته شده با jQuery در تبدیل PSD به HTML

زمان این فیلم آموزش طراحی صفحات وب پیشرفته (آموزش تبدیل PSD به HTML) بطور دقیق ۴۱ دقیقه و ۳۲ ثانیه است.

جهت دانلود فیلم آموزش به کارگیری منوی کشویی ساخته شده با jQuery در تبدیل PSD به HTML میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دسترسی سریع :

آموزش به کارگیری منوی کشویی ساخته شده با jQuery در تبدیل PSD به HTMLخرید و دانلود فایل3,500 تومان

نظرات کاربران (۲) 1. محمد

  سلام
  برای آیکون هفت شکل از فونت های Awesome هم میشه استفاده کنید
  لینک
  http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/
  با تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   فرمایش شما درست هست، منتها توجه داشته باشید که هنوز مباحث مربوط به icon font ها که Font Awesome از جمله ی این موارد هست را به دانش پذیران آموزش نداده ایم. ضمن اینکه توجه داشته باشید که یک طراح سایت حرفه ای، کسی است که بتواند بدون وابستگی به ابزار خاصی، کار طراحی را انجام بدهد؛ چرا که وقتی به این سطح برسد، میتواند با داشتن ابزارهای حرفه ای تر به کار خودش سرعت بدهد؛ اما نباید وابسته به ابزار خاصی باشد؛ چون قطعا روز به روز ابزارهای جدیدتری معرفی و تولید خواهند شد.