گروه آموزش طراحی سایت 12 تیر 1395 بدون نظر 297 بازدید آموزش تبدیل PSD به HTML

یکی از افکت‌ها و تکنیک‌های طراحی بسیار کاربردی در طراحی سایت، این است که مشخصه یک عنصر در صفحه وب را بتوانیم به آرامی (در طی یک مدت زمان دلخواه) تغییر بدهیم. تا پیش از ارائه ی سی اس اس 3 یا همان CSS3، برای اعمال و ساخت چنین افکت‌هایی در طراحی صفحات وب، مجبور به استفاده از دستورات جی کوئری و همچنین کدهای طولانی جاوا اسکریپت بودیم اما پس از ارائه نسخه سه از تکنولوژی سی اس اس می‌توانیم خیلی راحت افکت‌های مورد نظر خودمان را تنها با استفاده از کدهای سی اس اس بسازیم.

و شاید جالب‌تر از همه این باشد که امکاناتی از جمله تأخیر – delay، زمان اجرای افکت، نحوه ی اجرای افکت و همچنین تعیین نوع مشخصه دلخواه آن در CSS در اختیار خودمان می‌باشد.

بعنوان مثال اگر تمایل دارید به محض آن که ماوس بر روی عناصر خاصی در صفحه ی وب می رود، رنگ آن عنصر و یا بگراند آن و یا اندازه ی آن به آرامی تغییر کند، حتما محتوای این جلسه ی آموزشی را دوست خواهید داشت.

زمان این فیلم آموزشی 28 دقیقه و 2 ثانیه است.

برای دانلود محتوای این جلسه آموزشی از مباحث آموزش طراحی صفحات وب با عنوان “آموزش ساخت افکت های کاربردی در صفحه وب با استفاده از CSS transition” از لینک دانلود از آن استفاده نمایید:

خرید این فیلم آموزشی به صورت تک (1600 تومان) :
ثبت نام و دسترسی کامل به تمام فیلم ها و محتوای دوره آموزش حرفه ای طراحی صفحات وب (تبدیل PSD به HTML) قبلا ثبت نام کرده ام؛ ورود

دسترسی سریع :

نظرات کاربران (0)