۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۴ 1789 بازدید

در ادامه ی آموزش های طراحی صفحات وب (مرحله ی پیشرفته) به سراغ ادامه ی آموزش تبدیل psd به html خودمان می رویم و طبق طرح گرافیکی ای که داریم، میخواهیم تا بنر تبلیغاتی ای که در هدر صفحه ی وب مربوطه درج شده است را در کنار لوگو قرار بدهیم.

در بین فایل هایی که در این بخش جهت دانلود تقدیم تان میگردد، یک فایل متنی شامل لیستی از ابعاد استاندارد بنرهای تبلیغاتی نیز خدمت شما تقدیم می کنیم. همچنین خواهید آموخت تا چگونه با در نظر گرفتن حالات مختلفی که ممکن است بنر تبلیغاتی گنجانده شود (بنر تبلیغاتی ممکن است از نوع فلش و یا تصویری و عکس ساده باشد) روش مناسبی را در کدنویسی و طراحی صفحات وب توسط خودتان به کار بگیرید و بتوانید کاری حرفه ای و انعطاف پذیر را ارائه نمایید.

آن چه در این فیلم آموزش تبدیل PSD به HTML تقدیم تان میگردد:

 • در نظر گرفتن انتظار مشتریان جهت عدم خروج از وب سایت شان به هنگام کلیک بر روی تبلیغات
 • طراحی انعطاف پذیر صفحات وب جهت درج انواع بنرهای مختلف (بنرهای عکس و بنرهای فلش)
 • آشنایی با ابعاد استاندارد بنرهای تبلیغاتی در وب
 • گذاشتن تصویر پیش فرض بنر نمونه در صفحه ی وب
 • انطباق بنرهای تبلیغاتی ای که در طرح PSD توسط گرافیست گنجانده شده اند با ابعاد بنرهای استاندارد و اعمال تغییرات ضروری مورد نیاز

جهت دانلود فیلم آموزشی این بخش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دسترسی سریع :

کدنویسی بنر تبلیغاتی در هدر سایت و آشنایی با ابعاد استاندارد بنرهای تبلیغاتیخرید و دانلود فایل2,500 تومان

نظرات کاربران (۴) 1. توسعه دهنده وب

  سلام
  بله منظورم همینه

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در این حالت دقیقا بستگی به همان سیستمی دارد که با آن کار می کنید، چون هر کدام از سیستم های تبلیغاتی مکانیزم خاص خودشان را دارند. این سیستم ها معمولا به شما یک خط کد جاوااسکریپت می دهند تا در صفحات سایت تان قرار بدهید، سپس وقتی آن خط فراخوانی می شود، و خروجی صفحه ی سایت تان را چک می کنید، با inspect کردن کدها ملاحظه خواهید کرد که چه خروجی ای بازای اجرای آن کد جاوااسکریپت مربوطه اجرا میشود، بنابراین یک راه کلی عمومی وجود ندارد.

 2. توسعه دهنده وب

  سلام
  اگه بخوایم توی این بنر از تبلیغات متحرک توسط جی کوئری استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟یعنی یه تبلیغ متحرک با جی کوئری داشته باشیم؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   منظور شما از تبلیغات جی کوئری چیست؟ آیا منظورتان اسکریپت های تبلیغاتی است؟