آموزش سئو و بهینه سازی مطلب,سئو مطلب,بهینه سازی مطلب,سئو نوشته,بهینه سازی نوشته,آمونحوه زش سئو,تاثیر برچسب ها در سئو,تاثیر دسته بندی ها در سئو,عنوان نوشته رد سئو,نحوه نوشتن مطلب بهینه و سئو

آموزش سئو و بهینه سازی مطلب

 

با سلام امروز با آموزش سئو و بهینه سازی مطلب در محضرتون هستم. سئو و بهینه سازی مطلب یکی از پر اهمیت ترن عوال در سئو هست , اگه مقالات سئو رو پیگیری کنید در سئو مطالب زیادی خواهد داشت که از اهمیت زیادی برخور دارند و در این قسمت می خواهیم درباره ی یکی از مهم ترین نکات در تناسب با بقیه صحبت کنیم.

 

پرسشهایی که برای هر ادمین وبسایت در سئو و بهینه سازی مطلب پیش میاد به چیه بنظرتون؟ یک متن بصورت متوسط باید چه اندازه ای داشته باشه ؟ نیت از نوشتن این پست در وبسایت چیست ؟ این متن برای چه افرادی و چه صنفی مناسب هست ؟ و از این قبیل سوالات

 

آموزش سئو و بهترین تعداد کلمات در هر مطلب

 

هیچ گاه در نظرتون این نباشه که پست چه اندازه ای داشته باشه , کوتاه یا بلند … وبیشتر این مدنظرتون باشه که به چه حدی این پست مفیده , همیشه این رو هم در نظر داشته باشید که حداقل از سیصد کلمه در متن خودتون استفاده کنید ولی منظور این نیست که فقط در همین محدوده مطلب بنویسیم گاهی اوقات مطالب بسیار بلند تر میشود که نیاز هم هست , و بعضی اوقات هم مطلب مفیدی هست اما توضیح راجبش کم داریم که در اینجا با استفاده از خلاقیت خود باید مطلب را به حداقل استفاده برسانیم.

 

تاثیر تیتر مطلب بر سئو و بهینه سازی مطلب

Array

همونطور که گفتیم تاثیر نوشته بر سئو و بهینه سازی مطلب خیلی تاثیر دارد و در نوشته تیتر و عنوان از اهمیت بالایی برخورد دار است , و این هم خیلی مهم هست که مطلب شما مرتبط با سایت شما باشد مثلا یک سایت ورزشی هرگز اخبار سیاسی نمی گذارد.

تیتر برای موتور های جستوجو بسیار مهم هست دقیقا مثل کاربری که با دیدین عنوان مطلب راغب به خواندن اون میشه و شما کسی رو پیدا نمیکنید که اول مطلب را بخواند و سپس عنوان آن را

وقتی موتور های جستو جو عنوانی را میبینند که همخوانی با مطلب ندارد تاثیر بسیار بدی را برای سایت شما بجا خواهند گذاشت , توجه داشته باشید در عنوان از کلمات کلیدی استفاده کنید که فکر میکنید آنها بیشتر در جستوجو ها استفاده میشوند , از کلمات کلیدی انتخابی خود در پاراگراف اول استفاده کنید, و در کل نوشته از ان استفاده کنید اما استفاده بی مورد از ان یقینا تاثیر عکس خواهد داشت.

سعی کنید در نوشته ها از چند پاراگرف استفاده کنید چون مطالب پشت سر هم را نه مخاطب دوست دارد و نه گوگل ، در ضمن پراگراف بندی در تمیزی مطلب شما تاثیر بسیاری دارد.

 

توجه کنید اگر مطالبتان چند پاراگراف داشته باشند میتوانید از کلمات کلیدی خود براحتی استفاده کنید و در نظر داشته باشید که چگالی استفاده از کلمات کلیدی در یک مطلب ۲ تا ۵ بار است.

 

تاثیر برچسب ها در سئو و بهینه سازی مطلب

Array

پس از نوشتن پست باید برای آن برچسب انتخاب کنیم که اکثرا دوستان معنی برچسب را درست متوجه نیستند و با انتخاب های اشتباه باعث افت سئوی سایتشان میشوند ، برچسب ها کلمات مهمی هستند که از داخل خود مطلب انتخاب میشوند. بخاطر داشته باشید استفاده درست از برچسب ها میتواند خیلی به پیشرفت شما کمک کند.

 

تاثیر دسته بندی ها در سئو و بهینه سازی مطلب

Array

دسته بندی ها در سایت بمانند یک کتابخانه برای کاربر است ، میتواند براحتی از دسته مورد نظر مطلب خود را پیدا کند و بخاطر این راحتی و نظم در سایت شما بیشتر به آن سر میزند.

و این را بخاطر داشته باشید که همیشه مطلبتان را برای کاربر ویرایش کنید نه برای گوگل چون خود این در سئوی سایت شما تاثیر بسیاری دارد چرا چون کاربر از شما راضی است…

این هم از آموزش سئو و بهینه سازی مطلب

 

و در آخر امیدوارم از این آموزش رضایت کامل رو داشته باشید

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments