گروه آموزش طراحی سایت ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۴ 2193 بازدید وردپرس

به صورت مشابه تابع wp_list_categories که جهت نمایش لیست دسته های وردپرس در کدنویسی قالب وردپرس کاربرد دارد، یک تابع دیگر در طراحی قالب وردپرس به نام wp_list_pages وجود دارد که کار آن نمایش لیست برگه های وردپرس است. در این فیلم آموزشی به سراغ آموزش نمایش برگه ها در قالب وردپرس با تابع wp_list_pages می رویم و پرکاربردترین پارامترهای این تابع را نیز به صورت کاربردی و همراه با مثال به شما آموزش می دهیم.

محتوای این فیلم آموزش طراحی قالب وردپرس

 • آموزش کار با تابع wp_list_pages و بررسی خروجی HTML این تابع جهت نمایش برگه های وردپرس به صورت HTML
 • آموزش کار با آرگومان های authors, child_of, depth, echo, include, exclude, title_li جهت به کار گیری گزینه های مختلف نمایش برگه ها در قالب وردپرس به وسیله ی تابع wp_list_pages
 • بررسی انعطاف تابع wp_list_pages در ساختار ul – li کدهای HTML
 • بررسی لیست کامل آرگومان های تابع wp_list_pages در بخش مستندات وردپرس WordPress Codex

زمان این فیلم آموزشی 27 دقیقه و 46 ثانیه است.

جهت دانلود فیلم آموزش طراحی قالب وردپرس این بخش، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دسترسی سریع :

آموزش نمایش برگه ها در قالب وردپرس با تابع wp_list_pagesخرید و دانلود فایل2,200 تومان

نظرات کاربران (۴) 1. امید رفعتی

  با درود
  یک سوال دارم و شاید در این پست بی ربط باشد.
  چطور نمایش تاریخ انتشار و پست شده به وسیله… را در نمایش برگه ها در وردپرس حذف کنیم؟
  من می خواهم یک برگه وردپرس که با visualcomposer ساخته ام در صفحه اصلی نمایش داده شود ولی در بالای آن تاریخ انتشار و … نیز نمایش داده می شود که ظاهر زشتی است. چطور این آیتم را حذف کنم؟
  با سپاس

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   دوست عزیز میتوانستید این سوال خودتان را در آموزش های مربوط به کاربا توابع نمایش زمان و تاریخ مطرح کنید و یا حداقل در آموزش ساخت تمپلیت نمایش برگه ها (page.php) اما به هر حال پاسخ تقدیم تان میشود:
   اگر با اضافه کردن عناصر خود visual composer این تاریخ نمایش داده میشود، نیاز دارید همان شورتکد مربوطه را که در قالب تعریف شده است تغییر بدهید. و اما اگر این تاریخ به خاطر خود آن برگه ایجاد شده است، باید کدهای فایل page.php و یا در صورتی که آن برگه یک custom template هست، کدهای فایل همان کاستوم تمپلیت تغییر داده شوند و توابع مربوط به نمایش تاریخ از آن ها حذف شوند.

 2. شهربانو دوستی

  سلام خسته نباشید.
  کل فیلمای ورد پرس چند تاست؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   تا الآن ۱۰۹ عدد را برنامه ی ضبط داریم، منتها پیشنهادات خوبی که از سوی دانش پذیران دوره آموزش طراحی قالب وردپرس مطرح میشود را نیز پذیرا هستیم و برای آن ها نیز آموزش هایی تهیه می کنیم و به لیست سرفصل های اولیه اضافه می کنیم.