گروه آموزش طراحی سایت ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۳ 2579 بازدید وردپرس

حتما تا به حال سایت های وردپرسی مختلفی را دیده اید که جهت سهولت دسترسی کاربران شان به دسته های مختلف مطالب، لیستی از دسته بندی ها را در یک قسمت خاص (عمدتا سایدبار سایت وردپرسی) قرار می دهند. فیلم آموزشی این قسمت مختص آموزش نمایش دسته ها در قالب وردپرس با تابع wp_list_categories می باشد. لیستی از رایج ترین آرگومان های تابع wp_list_categories را جهت پیاده سازی و به کارگیری در طراحی قالب وردپرس را خدمت تان توضیح می دهیم و البته توجه داشته باشید که از توابع و روش های دیگری نیز میتوان به این منظور استفاده کرد.

محتوای این فیلم آموزش طراحی قالب وردپرس

 • آموزش کار با تابع wp_list_categories و بررسی خروجی HTML این تابع جهت نمایش دسته های وردپرس به صورت
 • آموزش کار با آرگومان های title_li, include, exclude, echo, child_of, depth, style, show_count, hide_empty, use_desc_for_title, number جهت به کار گیری گزینه های مختلف نمایش دسته بندی ها در قالب وردپرس به وسیله ی تابع wp_list_categories
 • بررسی انعطاف تابع wp_list_categories در ساختار ul – li کدهای HTML
 • بررسی لیست کامل آرگومان های تابع wp_list_categories در بخش مستندات وردپرس WordPress Codex

زمان این فیلم آموزشی 44 دقیقه و 17 ثانیه است.

جهت دانلود فیلم آموزش طراحی قالب وردپرس این بخش، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دسترسی سریع :

آموزش نمایش دسته ها در قالب وردپرس با تابع wp_list_categoriesخرید و دانلود فایل2,200 تومان

نظرات کاربران (۳) 1. وحید

  با سلام و خسته نباشید
  خواستم یه تشکر بکنم به خاطر آموزش هایی که می ذارید ، واقعا با همه جا فرق داره و خیلی برای من مبتدی قابل درک و فهم هستش امیدوارم که این آموزش های خوبتون همینطور ادامه دار باشه با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما .

 2. احمد

  سلام.

  پارامتر number از تابع wp_list_categories که مشخص میکنه چه تعداد دسته بندی در خروجی چاپ بشه؛ وقتی مقدارش رو روی عدد ۴ تنظیم کردید، در خروجی ۳تا دسته بندی چاپ شد. این ایراد بود یا اینکه طرز کار این پارامتر به صورت طبیعی همین طوره؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   چون پارامتر depth بر روی ۱ تنظیم شده این اتفاق افتاده است. مقدار پارامتر depth را به ۰ یا -۱ تغییر بدهید تا پارامتر number عملکرد صحیحی را نسبت به آن چه انتظار دارید داشته باشند و محدودیت limit را نسبت به تمام دسته ها اعمال کند.