ahmad.moosavi98@gmail.com ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ بدون نظر 895 بازدید توسعه دهندگان وردپرس

افزونه ریست کامل سایت های وردپرسی

در این مطلب از سایت آنلاینر با معرفی یک افزونه جالب برای وردپرس در خدمت شما هستیم.حتما برای شما هم تا به حال پیش آمده باشد که دنبال گزینه ایی در وردپرس باشید که بتوانید وردپرس خود را به روز اول تبدیل کنید و همه چیز به حالت اولیه بر گردد. حالا برای شما کاربران وردپرسی این نوید را می دهم که این کار هم در وردپرس عزیز ممکن شده است. اما شاید بهتر باشد قبل از هر چیزدرباره علت ریست کردن وردپرس بحث کنیم . ریست کردن وردپرس در مواقعی کاربرد دارد که شما یک قالب یا افزونه جدید را نصب می کنید اما نتیجه ای که از آن می بینید کیلومترها با آنچه که تصور می کردید فاصله دارد ! تجسم کنید که باید چکار کنید تا همه چیز به روز اولش برگردد ، کل دیتابیس های جدید و اطلاعات آن ها باید حذف شود ، قسمت های ایجاد شده جدید مثل نوشته ها ، برگه ها ، برچسب ها و … هم همینطور ! پس در این گونه موارد ریست کردن وردپرس یک گزینه مناسب محسوب می شود .

ما در این قسمت به شما دوستان یک افزونه کاربردی در این زمینه معرفی میکنیم که با استفاده از آن و ریست کردن سایت وردپرسی خود ، همه اطلاعات اضافی حذف شده و وردپرس شما به یک وردپرس تازه نصب شده تبدیل خواهد شد !

 

ریست کردن سایت وردپرسی با افزونه WordPress Reset

 

نام این افزونه وردپرس WordPress Reset می باشد که شما توسط این افزونه میتوانید که دیتابیس خود را به حالت اولیه بازگردانید . این افزونه کاربردی کلیه شخصی سازی ها و محتواهای ایجاد شده را حذف کرده و یک نسخه تازه نصب شده را برای شما فراهم می کند .

همچنین شما قادر هستید که با ویرایش فایل wp-config.php بعد از هر ریست افزونه را مجددا فعال کنید .
اخطار !

این افزونه کلیه مطالب و برگه ها و … سایت شما را حذف خواهد کرد ، تنها در صورتی از این افزونه استفاده کنید که از کاری که انجام می دهید مطمئن باشید !

شما بعد از نصب افزونه WordPress Reset باید آن را فعال کنید بعد از فعال سازی یک منو جدید در بخش مدیریت اضافه خواهد شد ، به این مسیر بروید : ابزارها > Reset

شما در این قسمت باید تصمیم خود را با دقت بگیرید چون هیچ راهی برای بازگشت نیست بعد از گرفتن تصمیم تنها کاری که شما برای ریست کردن وردپرس لازم دارید تایپ کلمه reset درون فیلد متنی و کلیک روی دکمه Reset است . پس از این کار به صفحه پیشخوان وردپرس منتقل می شوید در حالی که وردپرس شما ریست شده است .

ریست کردن سایت وردپرسی با افزونه WordPress Reset

افزونه ریست کامل سایت های وردپرسی

نکته مهم : این افزونه وردپرس در حال حاضر یکی از بهترین افزونه ها برای توسعه دهندگان وردپرس محسوب می شود ، هرگز از این افزونه برای سایت راه اندازی شده خود استفاده نکنید !

دانلود افزونه wordpress-reset.1.3.3
لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]