افزونه سیستم جستجو قدرتمند وردپرس

Array

سلام بر کاربران عزیز وردپرس؛ در این مطلب از سایت آنلاینر برای شما دوستان یک افزونه فوق العاده کاربردی فراهم کردیم البته این افزونه برای کاربران سایت شما بیشتر کاربردی هست تا شما . همانطور که شما می دانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای قسمت پیش فرض جستجو در سایت است که بسیاری از کاربران همیشه از کارکرد قسمت جستجو سایت های وردپرسی ناراضی بودند. مهمترین مشکلات جستجو پیش فرض وردپرس را میتوان عدم نمایش صحیح نوشته های مرتبط با کلمه کلیدی ، نمایش و مرتب سازی نتایج بر اساس تاریخ ارسال  و همچنین عدم جستجو در کلیه بخش های سایت مثل برچسب ها ، رسانه ها ، دسته ها و … را نام برد.

در این بخش از سایت ما برای این مشکل شما یک راه حل داریم . شما با کمک افزونه به نام Better Search می توانید در سایت وردپرسی خود یک سیستم جستجو بسیاز قوی و قدرتمند به جای سیستم جستجوی پیشفرض وردپرس جایگزین نمایید.

افزونه Better Search

Array

 

با کمک افزونه Better Search شما میتوانید عملکرد جستجو سایت خود را بهبود ببخشید و کاربران هم از نتایج جستجو در سایت راضی نگه دارید. این افزونه کاربردی با اضافه کردن قابلیت هایی مانند نمایش مطالب بر اساس ارتباط با کلمه کلیدی جستجو شده ، بهترین نتیجه ممکن را به بازدیدکنندگان سایت نمایش می دهد .

افزونه Better Search با جستجو در پست های سفارشی و سایر بخش های سایت ، به کاربران اجازه می دهد که جستجویی عمیق در میان بخش های مختلف سایت شما داشته باشند . این افزونه با داشتن قابلیت شخصی سازی صفحه و نتایج جستجو باعث هماهنگی هر چه بیشتر خود با قالب فعلی سایت شما می شود . همچنین Better Search کلمات کلیدی جستجو شده در سایت را ذخیره کرده و آن ها را به شما نمایش می دهد تا به شما کمک کند که هر چه بهتر متوجه نیاز کاربران خود شوید ، به علاوه شما قادر هستید کلمات جستجو شده محبوب را با کمک ابزارک افزونه در سایت به صورت عمومی نمایش دهید .

مهمترین امکانات افزونه وردپرس Better Search

کاملا خودکار

کافی است افزونه را فعال کرده و تنظیمات آن را مطابق نیاز خود شخصی سازی کنید ، افزونه به صورزت خودکار جایگزین جستجوی پیشفرض وردپرس خواهد شد .

قابلیت Seamless

توسط این قابلیت و فعال سازی آن ، به صورت خودکار نتایج جستجو بر اساس ظاهر فعلی سایت شما نمایش داده خواهند شد !

ارتباط (Relevance)

نتایج جستجو به صورت خودکار بر اساس میزان ارتباط با کلمه کلیدی جستجو شده نمایش داده خواهند شد . شما قادر هستید این قابلیت را در تنظیمات افزونه غیر فعال کنید ، که در این صورت نتایج بر اساس تاری ارسال نمایش داده می شوند .

جستجوهای محبوب

با استفاده از قابلیت جستجوهای محبوب ، کلمات کلیدی که کاربران بیشتر از همه در سایت شما جستجو کرده اند ذخیره شده و شما قادر هستید آن ها را به کمک ابزارک به بازدیدکنندگان خود نمایش دهید .

هماهنگی کامل با افزونه های کش

Better Search به خوبی با افزونه های محبوب کش وردپرس مانند WP-Super-Cache و W3 Total Cache هماهنگ بوده و مشکلی با آن ها ندارد !

 

برای دانلود این افزونه کاربردی از مخزن وردپرس روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود افزونه Better Search

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments