ahmad.moosavi98@gmail.com ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ بدون نظر 1457 بازدید کاربران وردپرس

افزونه مدیریت همزمان چند سایت در یک پیشخوان وردپرس

در این مطلب از سایت آنلاینر یک افزونه کاربردی برای سایت های پربازدید برای شما دوستان وردپرسی آماده کرده ایم. همانطور که میدانید مدیریت چند سایت وردپرسی به صورت همزمان ، یکی از معضلات بزرگ مدیران وی سایت هاست ، مدیرانی که باید روزانه کنترل همه بخش های سایت ها را در دست داشته و برای ایجاد تغییرات مد نظر به قسمت مدیریت هر کدام از آن ها مراجعه کنند . این کار علاوه بر مشکلات زیاد باعث هدر رفتن وقت زیادی از این افراد می شود . در این مطلب روشی را به شما معرفی می کنیم که توسط آن به سادگی قادر خواهید بود که مدیریت همه سایت های وردپرسی خود را در یک پیشخوان به عهده بگیرید .

برای این کار افزونه MainWP Plugin را به شما معرفی می کنیم . این افزونه قدرتمند با امکانات خارق العاده خود ، امکان مدیریت بخش های مختلف وب سایت هایتان را برای شما فراهم می آود . این افزونه در دو نسخه MainWP Plugin و MainWP child plugin در مخزن افزونه های وردپرس قرار داده شده است .

افزونه مدیریت همزمان چند سایت در یک پیشخوان وردپرس

برای استفاده از این افزونه کافی است نسخه MainWP Plugin را روی وب سایت اصلی خود نصب کنید . نسخه MainWP child plugin باید روی وب سایت های فرعی که می خواهید آن ها را در پیشخوان وب سایت اصلی مدیریت نمائید ، نصب شود .

پس از نصب MainWP Plugin در وب سایت اصلی آن را فعال نموده و به قسمت MainWP > Settings مراجعه کنید ، در این قسمت از شما خواسته می شود که در سایت افزونه عضو شوید ، پس از عضویت نام کاربری و رمز عبوری را که توسط آن در سایت افزونه ثبت نام کرده اید را وارد کنید .

حال افزونه MainWP child plugin را در سایت های فرعی خود نصب کرده و آن را فعال کنید . پس از انجام این مرحله به سایت اصلی مراجعه کنید و در قسمت تنظیمات افزونه روی Add New کلیک کرده و اطلاعات سایت فرعی را وارد کنید .

از این پس کنترل کلیه قسمت های سایت های دیگر شما ، در پیشخوان افزونه قابل دسترسی است ، برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش های کاربردی و تصویری به سایت رسمی افزونه مراجعه کنید .

 

تصویری از صفحه مدیریت افزونه :

افزونه مدیریت همزمان چند سایت در یک پیشخوان وردپرس

 

دانلود افزونه mainwp.2.0.8.2

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]