فارسی سازی قالب وردپرس

از جمله خدماتی که آنلاینر انجام میدهد، پذیرش سفارش فارسی سازی قالب وردپرس می باشد. در حال حاضر قالب های وردپرس بیشماری در سطح اینترنت وجود دارند که بعضی صاحبان وب سایت ها ممکن است تمایل داشته باشند تا از همان ها برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کنند. منتها همانطوری که میدانید این نوع از قالب های وردپرس برای اینکه با وردپرس فارسی هماهنگی و سازگاری داشته باشند، نیازمند این هستند که فارسی سازی شوند. البته فارسی سازی قالب های وردپرس، بسته به شرایط قالب مربوطه و امکانات آن دارد.

قیمت فارسی سازی قالب وردپرس

همانطوری که اشاره شد برای سفارشات فارسی سازی، می بایستی امکانات قالب وردپرس مذکور مورد بررسی قرار بگیرد. بهترین راه برای ارزیابی این است که مشتری پوسته ی وردپرس مربوطه را در اختیار قرار بدهد تا بتوان قیمت دقیقی را خدمت مشتری اعلام کرد. در حال حاضری قیمت فارسی سازی قالب های وردپرس بین ۲۰ هزار تومان و ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

تعهدات آنلاینر در سرویس های فارسی سازی قالب وردپرس

در سفارشات فارسی سازی، مطابق با خواسته ی مشتری تمام قسمت های سایت به صورت آینه وار تغییر جهت داده می شوند، همچنین فونت ها و متون قالب کاملا با نسخه ی وردپرس فارسی سازگار شده و سپس در اختیار مشتری قرار می گیرد. سپس مشتری می تواند پوسته ی مربوطه را بررسی کرده و با ان کار کند، سپس در صورتی که با هرگونه ایرادی مواجه شده بود، موارد را از طریق صفحه ی پشتیبانی، به آنلاینر اعلام کند. آنلاینر خود را موظف می داند تا در اسرع وقت نسبت به برطرف نمودن موارد مربوطه اقدام کند.

فارسی سازی قالب وردپرس؛ بایدها و نبایدها

مشتریانی که از پوسته های فارسی شده ی وردپرس استفاده می کنند، عموما یا راضی اند یا کاملا ناراضی اند. توجه داشته باشید که قبل از هرچیز قالبی که می خواهید انتخاب کنید باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتوانید جزء آن دسته ای باشید که از اینکه دارند از قالب وردپرس فارسی سازی شده استفاده می کنند، راضی هستند. به شما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب قالب و اقدام به سفارش فارسی  سازی آن (صرفنظر از اینکه میخواهید فارسی سازی خود را به چه کسی بسپارید) این صفحه را مطالعه کنید کنید. ما می توانیم با بهره گیری از تجربیاتی که داریم، به شما در داشتن بهترین انتخاب ، کمک کنیم.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

3 Comments
  • محسن
  • ۱۳۹۳-۱۲-۰۷
  پاسخ

  قالب اشتراک گذاری ویدیو beetube video مثل دمو قالب هم باشه اینم لینک مرجع قالب http://beetube.me هزینه و مدت زمان تحویل پوسته را هم لطفا بگید با تشکر

  • حمید
  • ۱۳۹۴-۰۹-۰۳
  پاسخ

  سلام درخواست فارسی سازی قالب (themeforest.net/item/book-store-responsive-woocommerce-theme/5243193)

   • گروه آموزش طراحی سایت
   • ۱۳۹۴-۰۹-۰۳
   پاسخ

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   متاسفانه کار فارسی سازی انجام نمی دهیم.