گروه آموزش طراحی سایت ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۲ 1379 بازدید

با زیاد شدن مطالب در یک سایت، حتما باید کاری کرد تا مطالب به سهولت در اختیار کاربران سایت قرار بگیرند. در وردپرس نیز وقتی تعداد مطالب زیاد میشوند، یکسری توابع وجود دارد که با به کارگیری آن ها هنگام کدنویسی و طراحی قالب وردپرس، میتوان امکان دسترسی به مطالب جدیدتر و مطالب قدیمی تر منتشر شده در سایت وردپرسی را طبقه بندی کرد.

البته تعداد مطالبی که در هر صفحه از وردپرس به وسیله ی حلقه ی اصلی / main loop نمایش داده میشوند، متفاوت هستند که تنظیمات مربوط به آن ها را میتوان از پیشخوان مدیریتی وردپرس انجام داد، اما برای جابجایی بین صفحات مختلف مطالب (به ترتیب از جدید ترین مطالبی که منتشر شده اند تا مطالبی که قدیمی تر هستند) نیاز به یکسری توابع وردپرس هست که آموزش کار با آن ها خدمت تان ارائه خواهد شد.

در این فیلم آموزشی وردپرسی، نکات ذیل خدمت شما تقدیم میگردند:

 • نحوه ی استفاده از توابع وردپرسی next_posts_link, get_next_posts_link, previous_posts_link, get_previous_posts_link, posts_nav_link و کار با پارامترهای این توابع در طراحی قالب وردپرس

با استفاده از لینک زیر می توانید نسبت به دانلود فیلم آموزشی و قالب وردپرس مربوطه اقدام نمایید:

دسترسی سریع :

نمایش صفحه بعدی و صفحه قبلی در قالب وردپرسخرید و دانلود فایل2,200 تومان

نظرات کاربران (۲) 1. mahdieh

  سلام استاد گرامی
  برای داشتن navigation های زیبا بایستی طراحی را با css ,htmlانجام داد و از همین توابع برای لینک های آن ها استفاده کرد؟
  پایدار باشید

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   نمایش محتوا را با استفاده از کدهای PHP (به وسیله ی توابع وردپرس) انجام می دهیم. سپس آن ها را با استفاده از HTML و CSS استایل دهی می کنیم. البته این ترتیب (اول وردپرس – بعد html, css) برای توضیح مفهوم کار است اما در عمل، ابتدا کدنویسی های HTML, CSS (با پیش بینی های لازم در مورد اینکه قرار است در وردپرس چه خروجی هایی داشته باشیم) انجام می شوند و سپس کدنویسی های وردپرس انجام می شوند.
   در ادامه ی آموزش ها، وقتی به سراغ مباحث آموزش تبدیل html به WordPress می رویم، با نحوه ی انجام کار آشنا خواهید شد.