گروه آموزش طراحی سایت ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ بدون نظر 2159 بازدید خدمات ویژه

در صورتی که تمایل دارید به دور از صحبت های تبلیغاتی و مبالغه آمیز، و بصورت حقیقی با ویژگی های خدماتی که از تیم فنی طراحی سایت آنلاینر دریافت می کنید آشنا شوید، میتوانید به ویژگی های زیر توجه بفرمایید:

 1. در انجام سفارشات مشتریان، گارانتی رایگان از نظر فنی و ارائه ی خدمات پشتیبانی شامل حال شما می شود؛ همچنین طراحی سایت مشتریانی که سفارش طراحی اختصاصی داده اند، بصورت کاملا اختصاصی بوده و آنلاینر برای اینگونه سفارشات، هرگز از طرح های از پیش آماده شده استفاده نکرده و نیز پس از تحویل سفارش به مشتری، برای هیچ سفارش دیگری نیز استفاده نخواهیم کرد.
 2. آنلاینر هرگز سفارشات مشتریان خودش را در نقش یک واسطه و به صورت پیمانکاری (واگذاری به سایر پیمانکاران) به انجام نمیرساند و همچنین تمام کارهای سفارشات مشتریان توسط یک فرد به انجام نمیرسد؛ بلکه هر بخش از کار (گرافیک، کدنویسی، برنامه نویسی، سئو و ….) توسط متخصص مربوط به هر بخش که عضو دائم تیم فنی آنلاینر می باشند، انجام می شود.
 3. سفارشات با تضمین داشتن کدهای با کیفیت و دسته بندی شده ارائه می گردند و همچنین وب سایت های طراحی شده در عین زیبایی، سریع لود خواهند شد.
 4. سازگاری بالا با موتورهای جستجو جزء لاینفک کارهای ماست. در این باره، موارد وب مفهومی و اصول مهندسی سئو رعایت می شوند
 5. سفارشات ما این تضمین را خواهند داشت که سازگاری کامل با تمام مرورگرهای روز دنیا را به طور کامل داشته باشند و عیب و نقصی از این بابت متوجه کار نخواهد بود؛  طراحی ها بدون استفاده از جداول و بطور استاندارد صورت خواهند گرفت
 6. از css3 و نیز html5 هرگز بصورت غیر استاندارد استفاده نخواهیم کرد؛ تا بجای راحتی کار خودمان، قالب سایت شما در تمامی نسخه های مرورگرهای تمامی کاربران، بدون اشکال و تفاوت و در فرم ایده آل، قابل مشاهده و دسترسی باشد.
 7. انعطاف لازم در طرح ها در نظر گرفته می شوند تا در آینده حتی المقدور با صرف کمترین هزینه و زمان امکان انجام تغییرات فراهم باشد.
 8. عوامل تضمین کیفیت ما:

  الف) پرسش شما از مشتریان پیشین ما درباره میزان رضایت شان از همکاری با ما

  ب) بررسی سایت هایی که طراحی کرده ایم، در سرویس های آنالیز کیفیت کدها – که بصورت آنلاین وجود دارند

 9. نحوه ی تسویه حساب ما به این صورت است که در سه قسط (هرکدام یک سوم مبلغ کل) انجام می شود. قسط اول پیش از شروع کار بعنوان پیش پرداخت، قسط دوم پس از تایید طرح گرافیکی و در میانه ی کدنویسی استاتیک، قسط نهایی 24 ساعت پیش از تحویل نهایی.
 10. کار در سه مرحله ی کلی انجام می شود، و سپس تحویل شما میگردد:

  الف) طراحی گرافیکی

  ب) پیاده سازی کدهای استاتیک – که تنها پس از تایید طرح گرافیکی از سوی شما صورت خواهد گرفت

  ج) کدنویسی داینامیک جهت پویاسازی وب سایت

 11. وردپرس تخصص ماست، لذا در صورتی که امنیت وب سایت شما حائز اهمیت است، می توانید سفارش نصب ایمن وب سایت خودتان را (جهت جلوگیری از نفوذ و هک به ما بسپارید. البته شایان توجه است مشتریانی که سفارش طراحی خودشان را به آنلاینر می سپارند، وردپرس بصورت صحیح، اصولی و ایمن و البته رایگان برای آن ها نصب میگردد.
لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاه ها بسته شده اند.