چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب پیدا کنیم ؟

 

چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب پیدا کنیم ؟

برای داشتن یک وب سایت خوب باید در مرحله اول شرکت طراحی سایت خوبی را بیابید ولی چگونه ؟!

در میان این همه شرکت های بزرگ و کوچک چطور می توانیم بهترین را انتخاب کنیم ؟

طراحی سایت در میان شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی دارد از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵،۶ میلیون متغیر است . هر کدام از این شرکت ها خود را بهترین معرفی می کنند و همه آنها مدعی ارائه بهترین وب سایت هستند در این میان باید بررسی کنیم که کدام بهتر است .

برای رسیدن به پاسخ درست این سوال ،در این جا پارامترهای مهمی را بیان میکنیم که با توجه به آن ها می توانید بهترین را بیابید .

۱-وب سایت آن شرکت ،وب سایت خوب و مطرحی باشد .

کسی که ادعا می کند بهترین وب سایت ها را طراحی می کند باید سایت خودش بهترین باشد .

۲- دیدن نمونه کارهای شرکتی که انتخاب کردید خیلی مهم است .آیا شرکت و یا برند معروفی در بین نمونه کارهای آن می بینید .

۳- دیدن نمونه کارها تنها اهمیت ندارد ،شاید یک سایت را ببینید که از نظر شما وب سایت خوبی نباشد ولی از نظر مدیر سایت همان چیزی باشد که از شرکت طراح سایت درخواست کرده و وب سایت خوبی داشته باشد.

چرا که آن چیزی که در نمونه کار میبینیم تنها درصدی از سلیقه طراحان وب سایت است و بیشتر طبق سبک و سلیقه مشتری است ،در بین مشتریان تعدادی هستند طراحی سایت را به سلیقه طراحان واگذار می کنند ولی تعدادشان کم است .

بنابراین امکان صحبت کردن با مشتریان شرکت های طراحی سایت در انتخاب شرکت خوب موثر است.

۴- سابقه کار شرکت طراحی سایت بی اهمیت نیست ،باید حداقل چندین سال قدمت داشته باشد .

۵-نسبت خدمات ارائه دهنده به هزینه را با سایر شرکت های طراحی سایت مقایسه کنید .

۶-شرکت طراحی سایت خوب باید اصول بازاریابی اینترنتی و اصول سئو و بهینه سازی سایت را بداند.

سئو سایت های مشتریان قبلی را بررسی کنید و ببینید در مورد بازاریابی اینترنتی موفق بوده یا نه ؟

۷-نکته آخر قیمت سایت است .

در مورد هزینه طراحی سایت نمی توان به طور دقیق و بدون دانستن اینکه شما چه امکاناتی را وب سایت تان مد نظر دارید برآورد کرد ولی باید دقت کنید که هزینه ها متناسب با خدمات ارائه شده باشد.

مبالغ خیلی کم و یا خیلی زیاد جای تامل دارد. در صورتی که می خواهید وب سایت خوبی داشته باشید ، که در میان رقبای خود موفق شوید ، باید برای انتخاب طراح سایت خود وقت بگذارید و نیز هزینه متناسبی برای کارتان کنید.

شرکت طراحی سایت اصفهان

شرکت های مختلفی در زمینه طراحی سایت در اصفهان فعال هستند که بسیاری از آن ها شرکت های معتبر و خوبی هستند .شرکت عصر آسیا که  به عنوان یک شرکت طراحی سایت در اصفهان فعالیت می کند بیش از ۸ سال است که در اصفهان کار طراحی سایت را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

شرکت عصر آسیا علاوه بر اصفهان، کار طراحی سایت در قزوین ، قم ،شیراز ، شهرهای شمالی و بسیاری دیگر از شهرهای ایران انجام می دهد .

از آنجائیکه شرکت ما به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت نیازمندی و طراحی سایت املاک  فعالیت می کند هزینه طراحی این نوع وب سایت و پشتیبانی آن ها به گونه ای برای شما تعیین می گردد که بسیار مقرون به صرفه می باشد. تعدای از نمونه کارهای سایت املاک و نیازمندی را می توانید در سایت ما ببینید.

خصوصیت یک وب سایت خوب

یک سایت خوب خصوصیات زیادی دارد ولی از مهم ترین ویژگی ها ، این است که سایت به کاربر نشان داده شود و بهترین راه آن نشان دادن وب سایت در موتور های جستجو می باشد که با بهینه سازی سایت توسط شرکتی که در سئو سایت تخصص دارد امکان پذیر است .

شرکت ما به طور تخصصی کار سئو سایت در اصفهان را انجام می دهد .

بعد از یافتن یک شرکت طراحی سایت خوب ،حالا دیگر شما یک وب سایت خوب دارید که باید آن را به مخاطبین خود نشان دهید . اکثر کاربران اینترنتی از سایتهای جستجو مانند گوگل جهت پیدا کردن مقصود خود در اینترنت استفاده میکنند.نکته جالب تر اینکه ۸۵ درصد بازدیدکنندگان یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث میشوند.روزانه بالغ بر ۴ میلیارد جستجو فقط در سایت گوگل انجام میشود.در این صورت بهترین راه نشان دادن سایت به کاربران موتور های جستجو است.

بهینه سازی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است چرا که اگر یک رتبه خوب کسب کنید ، وب سایت شما با سرچ کلمات مرتبط در صفحه اول گوگل مشاهده می شود و باعث رونق کسب و کارتان می شود. شرکت عصر آسیا با آنالیز کامل رقبای شما و میزان درخواست مشترکین در هر موضوعی میتواند یک برنامه منظم و مدون جهت بهبود رتبه سایت شما در اینترنت ارائه کند.

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

5 Comments
 1. پاسخ

  با سلام مطلب خوبی بود. موفق باشید.

   • حافظ رضایی
   • ۱۳۹۵-۱۲-۲۲
   پاسخ

   ممنونم

 2. پاسخ

  کاملا با نظرتون در مورد اینکه کسی که ادعا می کند بهترین وب سایت ها را طراحی می کند باید سایت خودش بهترین باشد موافقم

  • سلام مطلب بسیار خوب و موثری بود.

   • طراحی سایت مبنا
   • ۱۳۹۶-۰۷-۲۱
   پاسخ

   کاملا موافقم مطلبتون خیلی مفید بود.