محمد هادی حبیبی ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون نظر 1128 بازدید
۵ نکته طلایی در صفحه اصلی وبسایت شما

5 نکته طلایی در صفحه اصلی وبسایت شما

هنگامی که مشتری به وب سایت شما مراجعه میکند شما همان دفعه شانس این را دارید که بتوانید در صفحه اصلی خود ، خود و کسب و کارتان را بطور کامل برای مشتری توضیح دهید ، باید صفحه اصلی وبسایت شما دارای یک هویت کامل باشد تا کاربر با ورود به وبسایت گیج نشود طبق تحقیقات اکثر کسب وکار های کوچک فاقد اجزای ابتدایی و پایه صفحه اصلی می باشند و در نهایت مشتری های زیادی را از دست میدهند.

شما در این مقاله یعنی (  5 نکته طلایی در صفحه اصلی وبسایت شما ) خواهید دانست که چگونه سایت خود را کاربر پسند کنید و حتی در نگاه اول مشتری را جذب کنید.

5 نکته طلایی در صفحه اصلی وبسایت شما , صفحه اصلی , اجزا صفحه اصلی وبسایت کسب و کار

جزئیات تماس با ما

طبق آمار 75% درصد از کسب و کار ها در صفحه اصلی وبسایت خود نه آدرس ایمیل و نه آدرس فیزیکی کسب و کار و حتی شماره تلفن ندارند که اینها جزئی ترین اجزا اطلاعات تماس با ما هستند ، سعی کنید با تکمیل این بخش در  روند پیشرفت خود تاثیر بگذارید.

تصاویر نمونه کار ها

بسیار کارساز است اگر به درستی قرار بگیرد ، شما در صفحه اصلی خود اگر به درستی از تصاویر نمونه کار های خود استفاده کنید باعث میشود کاربر دو چندان از شما راضی ، و به شما اعتماد کند فقط باید از تصاویر کار خودتان برای کاربران مایه بگذارید نه تصاویر گرافیکی!

دسترسی ساده

در صفحه اصلی باید همه چیز علاوه بر اینکه سر جای خودش باشد باید دسترسی ها هم بصورت کاملا ساده صورت گیرد تا کاربر را گیج نکند همچنین دکمه هایی چون خرید ، ارسال محصول ، سوالات متداول و غیره هم میتواند در کمک شایانی به مشتریان بکند. در ضمن در خاطر داشته باشید که تمامی لینک های صفحه اصلیتان را هر چند وقت یک بار مورد بررسی قرار دهید تا ارور 404 در سایتتان نباشد.

خبرنامه

واضح است ! یکی از مهمترین اجزای کسب و کار شما کاربران ایمیلیتان هستند که حتی ارزش جایزه گذاشتن برای ثبت ایمیل را هم داردشما با ارسال مداوم خبرنامه (بصورت اصولی) میتوانید مشتریان دائم خود را پیدا کنید و ببینید که از بین این مشتریان چند نفر وفادار به شما و کسب و کارتان خواهند شد.

شبکه های اجتماعی

بسیار مهم است که ایکون و لینک شبکه های اجتماعی کارتان را در صفحه اصلی بگذارید زیرا ارتباط گیری و تعامل با مشتریان به صورت متقابل صورت میگیرد .

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]