صادق رشیدیان ۱۱ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر بازدید

سیستم همکاری در فروش آنلاینر با شرایط ویژه فعال شده است.

شما میتوانید در بخش تنظیمات آدرس وب سایت ، لوگو ، بنر دلخواه و آدرس سایت خودتون رو درج کنید تا هنگامی که کاربر با لینک اختصاصی شما وارد وب سایت آنلاینر شد لوگو و اطلاعات وب سایت شما را مشاهده کند تا از خرید منصرف نشود.

این ویژگی منحصر بفردیست که امکان مشاهده اطلاعات آنلاینر در هنگام خرید نیست و کاربران لوگو و اطلاعات بازاریاب را مشاهده می کند.

از اینکه مایل هستید همکار فروش ما شوید بسیار سپاسگذاریم. قبل از بروزرسانی حساب خود به اکانت همکاری در فروش ، لطفا به نکات ذیل توجه فرمائید:

  • با عضویت در پنل همکاری در فروش آنلاینر با لینک بازاریابی اختصاصی خود میتوانید در شبکه های اجتماعی، تلگرام، اینستاگرام و یا وب سایت خودتون از هر خرید 10 درصد پورسانت دریافت کنید.
  • تسویه حساب دو روز در هفته خواهد بود و در روزهای یک شنبه و چهارشنبه هر هفته واریزها انجام خواهد شد.
  • بعد از بروزرسانی حساب شما میتوانید در بخش تنظیمات آدرس وب سایت ، لوگو ، بنر دلخواه و آدرس سایت خودتون رو درج کنید تا هنگامی که کاربر با لینک اختصاصی شما وارد وب سایت آنلاینر شد لوگو و اطلاعات وب سایت شما را مشاهده کند تا از خرید منصرف نشود.
  • شما میتونید آمار دقیقی از تعداد کلیک های انجام شده توسط لینک بازاریابی شما در پنل خودتون مشاهده کنید و ببینید چه تعداد از لینک های ارجاع داده شده منجر به خرید شده است.
  • نکته اینکه چنانچه کاربری با لینک شما وارد وب سایت آنلاینر شود تا 7 روز آینده چنانچه خریدی کاربر انجام دهد پورسانت 10 درصدی به شما تعلق خواهد گرفت.

در این آدرس می توانید تغییرات را انجام دهید.

 

همکاری در فروش

شما می توانید در صفحه پیشخوان بازاریاب آماری از پورسانت ها ، بازدید و… را مشاهده نمایید.

 

همکاری در فروش

جهت فعالیت در سیستم همکاری در فروش ابتدا عضو شده و در بخش همکاری در فروش، تنظیمات را انجام دهید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاه ها بسته شده اند.