طراحی سایت شرکتی

دنیای دیجیتال به طوری پیش می رود که کسب و کارهای آفلاین و سنتی مجبورند به سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند، در غیر این صورت طی چندسال آینده از بین خواهند رفت. هر شرکت یا کمپانی مجبور است به دنیای دیجتال روی آورد. برای ورود به دنیای دیجیتال می توانید از ابزارهایی مانند شبکه های اجتماعی استفاده کنید؛ اما بهترین و مهم ترین گزینه برای ورود یک شرکت به دنیای دیجیتال، داشتن یک وب سایت است. در ابتدای آنچه را که قرار است به دیگران معرفی کنید را یادداشت کنید، سپس به شرکت طراح قالب اراده دهید. به عنوان مثال شما یک شرکت خدمات نظافت منزل را دارید، باید قسمتی از سایت به فرم تکمیل درخواست خدمات اختصاص داشته باشد. همچنین می توان قسمتی را به جمع آوری اطلاعات تماس مشتریان اختصاص داد تا به صورت دوره ای با آن ها ارتباط برقرار کنید. در طراحی سایت شرکت دو صفحه از ویژگی بالایی برخوردار هستند: صفحه تماس با ما و صفحه درباره ما. طراحی صفحه درباه ما می بایست طوری باشد تا اعتماد کاربر را جلب کند. در صفحه تماس با ما می بایست آدرس به صورت دقیق به همراه نقشه و اطلاعات تماس قرار بگیرد تا کاربر از طریقی بتواند به شما دسترسی داشته باشد.

با طراحی سایت شرکتی می توانید برند خود را وارد دنیای دیجیتالی کنید، اگر تا امروز برند شما محدود به منطقه خاصی از شهرتان بود، اکنون می توانید آن را به همه ایران معرفی کنید. اگر خدمات خاصی را ارائه می دهید، می توانید با ایجاد و قراردادن فرم مشاوره در یکی از صفحات، هم اطلاعات مشتریان علاقه مند را پیدا کنید هم مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل و سپس به مشتریان وفادار تبدیل کنید. شاید بعضی از مشتریان بخواهند از چندین خدمات شما استفاده کنند، می بایست با یک سیستم عضویت کاربر، یک پنل کاربری برای مشتریان ایجاد کنید. همچنین با توجه به اینکه در چندسال گذشته استفاده از اینترنت با موبایل بیشتر شده است، وب سایت شما می بایست قابلیت موبایل فرندلی (Moblie Friendly) و ریسپانسیو (Responsive) بودن را داشته باشد تا در نمایشگرهای موبایل به درستی نمایش داده شود. شرکت طراح می بایست تا چندین ماه پشتیبانی طراحی وب سایت را به عهده بگیرد تا در صورت بروز مشکل آن را برطرف کند.

از آنجایی که وجود محتوا می تواند به جلب اعتماد سریع تر کاربر کمک کند، ما پس از طراحی، ۷ محتوای اختصاصی در حوزه کسب و کارتان را تولید و در وب سایت تان درج می کنیم. همچنین اکثر شرکت ها دارای صفحه هایی در شبکه های اجتماعی هستند که نیاز است تا بین سایت و آن ها ارتباط برقرار شود. به همین دلیل در هنگام طراحی با قراردادن آدرس صحه های اجتماعی شما در وب سایت، این ارتباط با ایجاد می کنیم. در زمان طراحی قابلیت جستجوی ایجکسی راه اندازی شده تا کاربر بتواند با سرچ کردن به بخش مورد علاقه خود دست پیدا کند.