تغییرات افزونه yoast seo 11.6

No Comments

مدتی پیش نسخه 11 yoast seo  منتشر شد که تغییرات آن را در مطلب قبلی بررسی کردیم، با فاصله کوتاهی نسخه ۱۱.6 نیز منتشر شد. از آنجا که پلاگین یواست یک افزونه سئو می باشد. در آپدیت جدید Yoast SEO نسخه 11.6 تغییرات مختلفی وجود دارد که با هم بررسی می کنیم.

بهبود UX در متاباکس

در نسخه قبلی یواست سئو، بهینه سازی در قسمت پایین اسنیپ قرار گرفته بود. در آپدیت جدید ،  تغییرات در قسمت بالای متاباکس قرار دارد.  و بخش سئو و خوانایی جدا گردیده و برای هر کدام یک تب جداگانه در نظر گرفته شده است. این باعث می شود که دید بهتر و سریع تری نسبت به فرایند سئو داشته باشیم.

تیم یواست به این موضوع اشاره دارد که در این تابستان شاهد تغییرات بهتری در UX این افزونه خواهیم بود. آپدیت جدید Yoast SEO در ویرایشگر کلاسیک مشابه تصویر زیر خواهید دید.

اپدیت در ویرایشگر کلاسیک

پیاده سازی داده های ساختار یافته

هر افزونه ای می تواند بلوک خودش را اضافه کند. در آپدیت جدید، بلوک افزونه یواست سئو برای داده های ساختار یافته نیز اضافه شده است. با این بلوک، به راحتی می توانید در هر پستی تمایل داشته باشید، این داده ها را اضافه کنید. اگر بخواهید سوالات متداول (FAQ) در سایتتان ایجاد کنید، در این بلوک، بخشی آماده هست که این کار را برای شما بسیار راحت تر می کند.

همچنین اگر بخواهید راهنما های خود را با اطلاعات ساختار یافته معتبر افزایش دهید بلوک های محتوا (How to) به شما در این زمینه کمک می کند. علاوه بر این، تمام داده های ساختار یافته نیز در نمودار وب سایت شما قرار می گیرند و این به موتورهای جستجو اعلام می کند که چگونه صفحات سایت شما به یکدیگر متصل است. در اسکیما باگ هایی وجود داشت که توسط تیم Yoast Seo برطرف گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خطاها، پست مربوط به اسکیما را مطالعه کنید.

بروز رسانی افزونه سئو 11.6

Yoast SEO 11.6 پیشرفت های ساختاریافته زیادی را داشته است، از جمله بلوک محتوای داده ساختار یافته (HowTo) که بهبود یافته است.

پکیج سئو وردپرس را می توانید از استورینا تهیه نمایید.

بخوانید » تفاوت های نسخه پولی Yoast Seo با افزونه رایگان

در استورینا پادکست، معرفی و بررسی افزونه Yoast Seo Pro & Addons را می شنویم …

 

پکیج سئوی وردپرس

 

هم اکنون برای پکیج نسخه ویژه Yoast Seo Pro و ادان های ویژه به نسخه 11 و آپدیت ها در مارکت استورینا اقدام نمایید.

[onliner_button url=”https://storina.com/product/yoast-seo-package/” target=”blank” style=”3d” background=”#e33370″ size=”7″ center=”yes” icon=”icon: shopping-cart”]خرید آخرین نسخه پکیج Yoast Seo Pro و ادان ها در استورینا[/onliner_button]

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts
No Comments

Leave a Comment