مقایسه ۵ تا ازبهترین افزونه های فشرده سازی تصاویر وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس برای وب سایت خود هستید؟

پلاگین های فشرده سازی تصاویر به شما این امکان را می دهد که به آسانی تصاویر را در WordPress بهینه سازی کنید تا سرعت و عملکرد بیشتری داشته باشید. در این مقاله، ما بهترین پلاگین های فشرده سازی تصاویر را برای وردپرس با یکدیگر مقایسه میکنیم.

 

چه زمانی شما نیاز به یک افزونه فشرده سازی تصاویر دارید ؟

زمانیکه تصاویر در اندازه بزرگتر از متن  است که این بدان معنی است که بارگیری بیشتر طول می کشد و می تواند سرعت وب سایت شما راکاهش دهد.
با این حال شما احتمالا این عبارت را شنیده اید: “یک تصویر هزاران کلمه ارزش دارد”. تصاویرمتن شما را جذاب تر و تعاملی تر می کند.
برای بهبود سرعت وب سایت وردپرس،شما باید تصاویر خود را برای وب بهینه سازی کنید.
بهترین راه این است که با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و یا یک نرم افزار ویرایش عکس قبل از آپلود تصویر به وردپرس این کار رو انجام دهید.
این به شما امکان کنترل بیشتری بر روی کیفیت تصاویر در وب سایت شما میدهد.اما با این حال، همه کاربران امکان استفاده از برنامه های ویرایش تصویر را به دلایلی ندارند.لذا تمایل دارند ازپلاگین های آماده استفاده نمایند.
خوشبختانه، چند پلاگین فشرده سازی تصویر وردپرس وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. این پلاگین ها تصاویر خود را به صورت اتومات فشرده سازی کرده و با استفاده از نسخه کوچکتر در وب سایت شما بهینه سازی می کنند.
به این ترتیب، نگاهی به بهترین پلاگین های فشرده سازی تصاویر وردپرس، و نحوه جمع آوری آنها از نظر بهینه سازی تصویر، عملکرد و کیفیت آنها می اندازیم.

Array

reSmush.it بهترین پلاگین فشرده سازی وردپرس است. این به شما اجازه می دهد به صورت خودکار تصاویر را در آپلود بهینه کنید و گزینه ای برای بهینه سازی کلی برای تصاویر قدیمی ارائه دهید.
با استفاده از API reSmush برای بهینه سازی تصاویر ،به شما اجازه می دهد تا سطح بهینه سازی برای آپلود های خود را انتخاب کنید. ضعف این پلاگین این است که سطح فشرده سازی متفاوتی ندارد.
همچنین محدودیت بهینه سازی برای آپلود،کمتر از ۵ مگابایت است. شما می توانید در صورت نیاز به اضافه کردن یک تصویر به اندازه کامل ،تصاویر شخصی خود را از فشرده سازی حذف نمایید.

EWWW Image Optimizer یک گزینه عالی برای پلاگین فشرده سازی تصاویروردپرس است.  برای استفاده آسان است و می تواند به طور خودکار بهینه سازی تصاویر شما را انجام دهد. همچنین می توانید تصاویری که  قبلا آپلود شده اند را فشرده و بهینه سازی نمایید.
این فشرده سازی را روی سرورهای خود انجام می دهد،این  بدان معنی است که نیازی به ثبت نام برای یک حساب،برای دریافت یک کلید API نیست. این پلاگین  همچنین می تواند تصاویری که توسط دیگر پلاگین های وردپرس تولید شده و به جای پوشه های کتابخانه رسانه شما ذخیره شده است را، بهینه سازی نماید. این پلاگین نیازی به یک  حساب کاربری برای استفاده از پلاگین راندارد، اما برای API های خود می توانید برای دریافت ویژگی های اضافی ثبت نام نمایید.

۳. افزونه Compress JPEG & PNG images

Array

 فشرده سازی JPEG و PNG  توسط تیم TinyPNG ایجاد شده است و شما باید یک حساب کاربری برای استفاده از پلاگین ایجاد کنید. شما فقط می توانید ۱۰۰ عکس هر ماه با حساب رایگان خود بهینه سازی نمایید. این می تواند به صورت خودکار تصاویر را پس از آپلود فشرده کند، و همچنین می توانید تصاویر قدیمی را به صورت حجیم  بهینه سازی نمایید.
 تنظیمات پلاگین به شما اجازه می دهد که اندازه های تصویری که می خواهید بهینه سازی نمایید را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید حداکثر اندازه برای بارگذاری اصلی خود را تنظیم کنید. تصاویر بزرگتر از اندازه به طور خودکار توسط پلاگین تغییر اندازه میشوند.
 ShortPixel Image Optimizer یکی دیگر از پلاگین های فشرده سازی وردپرس است.برای استفاده از  این افزونه نیاز دارید تا یک کلید API با ارائه آدرس ایمیل خود داشته باشید. حساب رایگان اساسی اجازه می دهد تا شما فشرده سازی تا ۱۰۰ عکس در هر ماه، و شما برای افزایش این محدودیت باید  برنامه های پرداخت خود را ارتقا دهید.
 همچنین این پلاگین به شما اجازه می دهد فایل اصلی را با نسخه فشرده مقایسه کنید تا تفاوت کیفیت را ببینید. ShortPixel با ویژگی های پیشرفته ، توانایی انتخاب فرمت های مقایسه را به شما میدهد.

۵. افزونه فشرده سازی تصویر WP Smush

Array

افزونه های وردپرس | افزونه فشرده سازی تصویر | افزونه | افزونه های فشرده سازی تصاویر در وردپرس

WP Smush یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی وردپرس است. این به طور خودکار تصاویر را در آپلود فشرده می کند و همچنین می تواند برای فشرده سازی و بهینه سازی فایل های تصویری قدیمی تر مورد استفاده قرار گیرد. شما همچنین می توانید حداکثر رزولوشن تصویر را تنظیم کنید، و در هنگام فشرده سازی تصاویر شما به اندازه های معقول تری رسید.
نسخه رایگان پلاگین نیازی به ایجاد یک حساب برای استفاده از کلید API خود ندارد. ویژگی بهینه سازی انبوه شما اجازه می دهد تا حداکثر تا ۵۰ تصویر را در یک زمان بهینه سازی کنید و شما می توانید بهینه سازی فله را برای فشرده سازی تصاویر بیشتر مجددا راه اندازی کنید.
اکنون که درباره گزینه های متفاوت برای افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس همراه ما بودید، بیایید نگاهی به نحوه مقایسه آنها در رابطه با عملکرد خود آنها باشیم.
برای اندازه گیری این مقایسه، ما با آپلود همان تصویر با استفاده از هر یک از این افزونه ها، تست را انجام می دهیم.

تست JPEG تصویر فشرده سازی

ما برای تست های خود از تصویر JPEG زیر استفاده کردیم،  اندازه این  فایل ۱۱۸ کیلوبایت است.
Array

افزونه های وردپرس | افزونه فشرده سازی تصویر | افزونه | افزونه های فشرده سازی تصاویر در وردپرس

ما هیچ یک از تنظیمات پلاگین را لمس نکردیم و فشرده سازی را خارج از تنظیمات جعبه انجام دادیم. در زیر نتایج آزمون ما وجود دارد:
Array

افزونه های وردپرس | افزونه فشرده سازی تصویر | افزونه | افزونه های فشرده سازی تصاویر در وردپرس

تست فشرده سازی تصویر PNG

ما از تصویر PNG زیر برای تست استفاده کردیم و در اندازه فایل ۱۰۲ کیلوبایت است.
Array

افزونه های وردپرس | افزونه فشرده سازی تصویر | افزونه | افزونه های فشرده سازی تصاویر در وردپرس

در زیر نتایج آزمون ما وجود دارد:
Array

افزونه های وردپرس | افزونه فشرده سازی تصویر | افزونه | افزونه های فشرده سازی تصاویر در وردپرس

کدام بهترین پلاگین فشرده سازی تصویر برای وردپرس است؟
اگر به دنبال گزینه های انعطاف پذیر در افزونه فشرده سازی تصویر خود نباشید،  reSmush.it  بهترین نتایج را از نظر عملکرد با ایجاد تفاوت واقعی در اندازه فایل تصویر را اخذ نمود.
اگر بخواهید فشرده سازی تصویر را پرداخت کنید، می توانید ShortPixel را که در آزمایش های ما بسیار خوب عمل کرد را امتحان کنید.
EWWW Image Optimizer یک پلاگین عالی با تنظیمات انعطاف پذیر است، اما برای دسترسی به سطوح فشرده سازی که باعث تفاوت واقعی می شوند، شما نیاز به کلید API پرداخت خواهید داشت.
ما امیدواریم که این مقایسه با بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس برای شما مفید بوده باشد.
اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا به کانال تلگرام ما برای آموزش های بیشتر مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما رادر آنلاینر پیگیری نمایید.
منبع : wpbeginner
No Comments