لینک کوتاه این مطلب : https://onliner.ir/docs/vtdlfk

صفحه درباره ما، همان صفحه ای است که مخاطب شما به طور کامل با نوع فعالیت شما آشنا میشود. شما در این صفحه تمامی مواردی که هر کاربر باید از شما داشته باشد را درج میکنید. این موارد شامل لوگو، شماره تماس، ایمیل و.. میباشد.

شعار فروشگاه

این قسمت دقیقا همان شعاری هست که شما برای برند خودتان انتخاب میکنید. و اگر بخواهید شعار فروشگاه خودتان را تغییر دهید از هیمن قسمت میتوانید تغییرات لازمه و انجام دهید و سپس گزینه ذخیره را کلیک کنید.

لوگو بالای صفحه را انتخاب کنید

همان لوگویی که برای سایت خودتان قرار داده اید را میتوانید به فرمت PNG و سایز  عرض ۷۰۰ پیکسل – ارتفاع ۴۴۵ پیکسل برای لوگو اپلیکیشن خود استفاده کنید.

ایمیل و تلگرام:

در این قسمت میتوانید ایمیل و آی دی کانال تلگرام خود را قرار دهید که در صورت تمایل کاربران از طریق ایمیل و کانال تلگرام با شما در ارتباط باشند.

نکته: در نظر داشته باشید آی دی تلگرام خودتان را باید بدون @ وارد کنید.

شماره موبایل:

در این قسمت بایستی شماره تلفن همراه خود را قرار دهید.

نکته : باکس های ایمیل، تلگرام و شماره موبایل را بایستی کامل کنید. در غیر فیلدهای مخصوص هر کدام خالی خواهند بود.

کپی رایت:

متن کپی رایت خود را در این قسمت بنویسید. به طور مثال :

کلیه حقوق مادی و معنوی این اپلیکیشن متعلق به شرکت ایکس است.

حریم خصوصی:

تمامی مواردی که به عنوان حریم خصوصی وبسایت برای شما اهمیت دارد را در یک صفحه ای یادداشت میکنید و URL آن را در این قسمت قرار میدهید.

فراموش نکنید مطالبی که به عنوان حریم خصوصی مینویسید مطالب بسیار مهمی هستند زیرا باید ها و نباید های استفاده از اپلیکیشن را برای شما نمایش میدهند.

شرایط:

همانطور که در فیلد مربوط به حریم خصوصی گفته شد برای شرایط استفاده از اپلیکیشن بایستی یک متنی را یادداشت کنید و تمامی موارد مهم برای استفاده از اپلیکیشن را یادداشت کنید. مانند: چگونگی خرید، چگونگی دریافت وجه، چگونگی بازگشت وجه و …

و در آخر URL آن را در این قسمت قرار دهید.

درباره ما:

تمامی مواردی که میتوانید از خودتان و برند خودتان، حوزه قعالیتی و.. بگویید را از طریق یک لینکگ در این قسمت قرار دهید.

دکمه سفارشی:

این دکمه سفارشی یعنی دکمه ای که برای شما امین دارد. ما در صفحه اپلیکیشن نام دکمه سفارشی را ” وبسایت ” و URL  سایت را در نشانی قرار داده ایم.

شما نیز میتوانید این دکمه سفارشی را کانال تلگرام، کانال ایستگرام، یک صفحه از محصولات خاص خودتان، محصولات تخفیف خورده در شب یلدا و … قرار دهید.

در انتها که این تغییرات را انجام دادید، حتما گزینه ذخیره را کلیک کنید.

 

ویدیو آموزشی:

 

اگر سوال یا مشکلی دارید میتوانید در اینجا مطرح کنید تا ادمین یا دیگر کاربران شما را راهنمایی کنند !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *