گروه آموزش طراحی سایت ۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ۲۲۰ 56179 بازدید
دوره مجازی آموزش حرفه ای طراحی صفحات وب (تبدیل PSD به HTML)

یکی از مهارت هایی که اکثرا توسط دانشجویان دست کم گرفته میشود، اما اتفاقا نیازهای زیادی در بازار کار برای آن وجود دارد، طراحی صفحات وب با استفاده از HTML، CSS و jQuery است. در حالی که مشتریان و شرکت های بسیاری نیاز به افرادی مسلط در این زمینه ها دارند، اما اغلب دانشجویان به کپی کاری و ویرایش کدهای آماده بسنده می کنند و از بسیاری از مهارت ها باز می مانند و نمیتوانند پول خوبی از این طریق کسب کنند؛ چرا که تصور می کنند مهارت های برنامه نویسی میتواند درآمد بهتری داشته باشد.

تجربه همیشه ثابت کرده است بیشترین چیزی که در نگاه اول پیش روی مشتریان است و بابت آن حاضر میشوند به شما پول خوبی پرداخت کنند، ظاهر کاری است که شما تحویل آن ها می دهید. یک سایت هر چه قدر هم قوی باشد، اما اگر ظاهر خوبی نداشته باشد، نه کاربران آن سایت و نه کسانی که سایت را به شما سفارش داده اند، هیچ بهایی برای کارهای برنامه نویسی با ارزش شما قائل نخواهند شد!

دانلود فیلم معرفی دوره آموزش پیشرفته طراحی سایت - تبدیل psd به html

ثبت نام در دوره آموزش طراحی فالب وردپرس

مشاهده psd دوره آموزش پیشرفته طراحی صفحات وب

به لطف پروردگار و پس از برگزاری چندین دوره آموزش در زمینه طراحی و برنامه نویسی تحت وب و همچنین برگزاری کلاسهای آموزش طراحی صفحات وب قالب وردپرس، و جلب رضایت بالای دانشجویان، تصمیم گرفتیم تا این بار در طرحی جدید، دانشجویان تمامی کشور بتوانند از دوره های آموزش طراحی حرفه ای صفحات وب آنلاینر استفاده کنند. البته به علت گستردگی کار و اهمیت کیفیت، دو استاد برای ارائه ی این دوره در نظر گرفته شده است.

آموزش طراحی صفحات وب - آموزش تبدیل PSD به HTML

هر سایتی با هر سیستم مدیریت محتوا و یا زبان برنامه نویسی ای که تولید بشود، نیاز دارد تا به وسیله ی HTML، CSS و jQuery (بعنوان محبوبترین کتابخانه جاوااسکریپت) کدنویسی شود.

 

برای شرکت در این دوره آموزشی، بهتر است تا مفاهیم و نکات اولیه در HTML و CSS را بدانید. اما اگر تازه کار هستید، فیلم های آموزشی ای که به شما کمک می کنند تا این مهارت ها را به دست آورید، به شما معرفی می شوند تا به صورت رایگان بتوانید آن ها را دانلود نمایید.

دانلود فیلم معرفی دوره آموزش پیشرفته طراحی سایت - تبدیل psd به html

مشاهده psd دوره آموزش پیشرفته طراحی صفحات وب

در پایان دوره چه توانایی ها و مهارت هایی خواهید داشت؟
در این پایان دوره ی آموزشی، می توانید:

 • بعنوان یک متخصص طراحی صفحات وب، با مهارت تبدیل PSD به HTML وارد بازار کار شوید (البته شما مهارت های خوبی از jQuery را نیز در دوره به دست می آورید، اما نامی که برای این مهارت در بازار به صورت عمومی استفاده میشود، تبدیل PSD به HTML است)
 • از مشتریان تان سفارش طراحی سایت و قالب سایت اختصاصی بگیرید.
 • گرافیست های بسیاری هستند که برای مشتریان شان طرح می زنند اما نمی توانند آن را تبدیل به کد کنند! شما میتوانید با آن ها به صورت مشترک نسبت به دریافت سفارشات طراحی سایت برای مشتریان تان اقدام کنید.
 • طراحان قالب وردپرس بسیاری هستند که نمی توانند برای مشتریان شان کدنویسی های استاتیک (HTML, CSS, jQuery) انجام بدهند اما شما میتوانید با آن ها مشارکت های بسیاری داشته باشید.
 • مشتریان بسیاری هستند که نیاز دارند قالب های سایت های آن ها با تکنولوژی های روز سازگار باشد، و یا نیاز به ویرایش و … دارند و جالب اینجاست که شما بابت انجام این ویرایش ها، که بسیاری از انجام آن ها ناتوان هستند، مبالغ مناسبی میتوانید دریافت کنید.
 • شما میتوانید به صورت مشترک قالب های سایت تولید کنید و در سایت های مختلف به فروش برسانید.
 • خواهید توانست قالب های وردپرس، قالب های جوملا و یا حتی قالب های استاتیک را فارسی سازی کنید.
 • در شرکت های طراحی سایت که نیازمند نیروی متخصص هستند، استخدام شوید (آیا میدانید در صورتی که از سوی آنلاینر به شرکت های طراحی سایت معرفی شوید، چه تاثیری در میزان اعتماد به شما جهت استخدام تان خواهد داشت؟ آنلاینر افرادی که دوره را به خوبی به اتمام برسانند، به شرکت های طراحی سایت معرفی خواهد کرد.)
سرفصل های دوره پیشرفته آموزش طراحی صفحات وب (آموزش تبدیل PSD به HML)

حداقل سرفصل ها و مباحث دوره که توسط مدرسین دوره ضبط و ارائه خواهد شد، در ذیل خدمت شما معرفی می شوند (در حین دوره نیز بر اساس سوالات و نیازهای دانشجویان در چارچوب محتوای دوره، فیلم های جدیدتری با صلاحدید اساتید دوره ضبط و ارائه میشوند). همچنین برخی عناوین آموزشی نیازمند ضبط و آموزش در چند مرحله اند و در تمامی مراحل آموزش، نکات مربوط به SEO (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) و بهینه سازی فرآیند کدنویسی و سرعت کدنویسی نیز آموزش داده خواهد شد:

برای شرکت در این دوره آموزشی، بهتر است (الزامی نیست) تا مفاهیم و نکات اولیه در HTML و CSS را بدانید. اما اگر تازه کار هستید، فیلم های آموزشی ای که به شما کمک می کنند تا این مهارت ها را به دست آورید، به شما معرفی می شوند تا به صورت رایگان بتوانید آن ها را دانلود نمایید.

همچنین اگر قبلا با فتوشاپ کار کرده باشید، پیشرفت بسیار بهتری خواهید داشت و سرعت شما به مراتب بالاتر و بهتر خواهد بود. سابقه ی کاری با هرگونه زبان های برنامه نویسی (به خصوص تحت وب) میتواند به شما کمک کند و سرعت شما را افزایش بدهد اما هیچ کدام از این موارد یک پیش نیاز الزامی محسوب نمیشوند.

نحوه برگزاری دوره

در حال حاضر بر اساس سرفصل های ارائه شده (در ادامه سرفصل ها معرفی شده اند)؛ هر هفته حداقل دو فیلم آموززشی جدید در سایت منتشر خواهد شد تا دانشجویان به صورت گام به گام آموزش های مربوط به طراحی حرفه ای صفحات وب (آموزش تبدیل PSD به HTML) را آموزش دیده و در نهایت تبدیل به یک متخصص طراحی قالب های سایت، و کدنویس استاتیک ماهر (در زمینه ی استفاده از HTML، CSS، و jQuery) بشوند.

دانشجویان می توانند در زمان دلخواه و بر اساس فراغت زمانی شان، فیلم های آموزشی طراحی صفحات وب مربوط به دوره را دانلود نموده و تماشا نمایند.

ویژگی اصلی محتوای دوره، کوتاه، کاربردی و جذاب بودن فیلم های آموزشی است. بطوریکه به جای بیان مفاهیم به تنهایی، در عمل بتوانید با آن ها کار کنید و براساس آن چه در بازارکار با آن ها مواجه میشوید، آموزش ببینید.

نحوه پاسخ به سوالات دانشجویان

راه های ذیل را برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان گرامی در نظر گرفته ایم:

 • طرح سوال در بخش دیدگاه های مربوط به همان فیلم آموزشی
 • تماس تلفنی با استاد در ساعات تعیین شده
 • استفاده از نرم افزار Team Viewer جهت مانیتورینگ و رفع اشکال در کامپیوتر شما توسط استاد
مدرسین این دوره چه کسانی اند؟

جواد آبسالان - مدرس دوره طراحی قالب وردپرسمدرسین این دوره سرکار خانم مهندس شمس و آقای مهندس جواد آبسالان هستند.

سرکار خانم شمس، فارغ التحصیل رشته ی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد تهران بوده و سابقه ی فعالیت های برنامه نویسی PHP در تهران و پس از آن حضور در مشهد و پیوستن به آنلاینر و فعالیت در زمینه های HTML, CSS, jQuery را به صورت تخصصی و تجربه ی کار با WordPress را به صورت عمومی تر داشته اند.

آقای آبسالان فارغ التحصیل رشته ی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه مشهد بوده و سابقه ی تدریس در مرکز آی تی دانشگاه فردوسی مشهد، برگزاری سمینارهای آموزشی در دانشگاه پیام نور و همچنین دانشکده ی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، از جمله سوابق فعالیت های آکادمیک ایشان بوده و آموزش های فراوان مختلفی نیز در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی عرضه داشته اند.

فعالیت های آقای آبسالان به دو بخش آموزش های آی تی و ارائه مشاوره های تجارت الکترونیک به بازرگانان و تجار تقسیم میشود. در حوزه ی آی تی ابتدا به ساکن با وبلاگنویسی و فعالیت در وب انگلیسی فعالیت خودشان را شروع کردند که پس از آن تصمیم به فعالیت در زمینه ی توسعه ی وردپرس و طراحی سایت در ایران گرفتند. همچنین ایشان سابقه ی چندین سال کار حرفه ای با وردپرس و تاسیس وب سایت آنلاینر (Onliner.ir) را دارند که عمده فعالیت های آنلاینر در ابتدا دریافت و انجام سفارشات بسیاری از مشتریان بوده و پس از آن با توسعه ی تیم فنی، و وب سایت آنلاینر، بخش تخصصی آموزش علوم و تکنولوژی های تحت وب نیز به مجموعه فعالیت های آنلاینر اضافه شد و این سایت برای اولین بار در ایران اقدام به ضبط و انتشار رایگان فیلم های آموزش حرفه ای تکنولوژی های تحت وب در مقیاس گسترده نمود. (بخشی از نمونه فیلم های آموزشی ضبط شده توسط ایشان -که با همکاری سرکار خانم شمس انجام شده است- را می توانید در صفحه ی فیلم های آموزش جامع HTML و فیلم های آموزش CSS مشاهده بفرمایید و با سبک آموزشی ایشان آشنا شوید.)

فعالیت های دیگر آقای آبسالان خارج از دنیای آی تی، بیشتر مربوط به امور بازرگانی و رسانه ای، برندینگ، پوشش های تصویری نمایشگاه ها و سمینارها و … می باشد.

شعار اصلی مدرسین آنلاینر: چیزی به نام فوت و فن استادی نداریم! ما تمام آن چه می دانیم را بی منت در اختیار دانشجویان می گذاریم و از چیزی کوتاهی نمی کنیم؛ تا به این ترتیب، زندگی مان برکت داشته باشد.

شهریه ثبت نام چقدر است؟

در حالی که شما بهترین خدمات آموزشی و حرفه ای ترین تخصص ها و نایاب ترین تجربیات را در طی این دوره کسب خواهید کرد، و تجربیات و نکاتی را که ماه ها صرف زمان لازم است تا به آن ها برسید را به سرعت یاد خواهید گرفت، هزینه ی این دوره بسیار کمتر از دوره های کلاس های حضوری آموزشگاه ها می باشد.

ویژگی اصلی دوره آموزش پیشرفته طراحی صفحات وب (آموزش تبدیل PSD به HTML) این است که پس از تکمیل دوره، بلافاصله قادر به دریافت سفارش و انجام کارهای تجاری و کسب درآمد خواهید بود.

هزینه ی این دوره که شامل مباحث مقدماتی، میانه و حرفه ای و پیشرفته می باشد، تنها 129 هزار تومان می باشد که بسیار پایین تر از شهریه کلاسهای حضوری است. البته کاربرانی که کد تخفیف داشته باشند، میتوانند با اعمال آن، از تخفیف های مختلفی برخوردار شوند.

هر سایتی ممکن است با سیستم های مدیریت محتوا و یا زبان های برنامه نویسی جداگانه ای طراحی بشوند، اما تمامی آن ها نیاز دارند تا به وسیله ی HTML، CSS و jQuery به صورت قابل نمایش برای طراحی صفحات وب و اجرا در مرورگرهای کاربران در بیایند.

در صورتی که سوال دیگری در مورد این دوره آموزشی دارید که می خواهید پیش از ثبت نام بپرسید؛ می توانید با شماره 09357990224 (مدرس دوره آموزش طراحی قالب وردپرس آنلاینر) تماس حاصل بفرمایید.

نظرات کاربران (۲۲۰) 1. babak.mita

  سلام چرا نظر بنده رو ثبت نمیکنید؟

 2. سجاد

  سلام بعد از این دوره برای مدیریت سایت باید چکار کنم؟؟
  زبان php بلد نیستم ولی html5 css3 jquery بلدم . آیا بعد از این دوره باید دوره زیر را بگذرونم ؟؟ کافی هست دیگه درسته؟؟؟
  https://onliner.ir/wordpress-theme-design-v-course/

  • سمیه شمس

   سلام. برای مدیریت سایت، شما باید یا زبان php رو یاد بگیرید و خودتون یه پنل مدیریت طراحی کنید و یا اینکه از cms های آماده مثله وردپرس، دروپال، جوملا و … استفاده کنید. در صورتی که تمایل به یادگیری وردپرس دارید، دوره ای که لینکش رو ارسال کردید، برای یادگیری وردپرس کافی هست.

 3. mohammad.safayii

  سلام خسته نباشید میخاستم بپرسم کی آموزش ریسپانسیو کردن طرح پی اس دی رو قرار میدید با تشکر.

 4. نرگس

  سلام
  واقعا اموزش هاتون عالی هستن
  یسوال داشتم
  من در حال حاضر کد نویسی htmlوcss کاملا بلدم در حال خوندن دوره طراحی قالب وردپرس از سایت شما رو دارم نگاه میکنم از درس ۳۴ یهو تبدیل htmlبه وردپرس دارید بنظرتون الان از درس ۳۴ ول کنم وموقتا اون دوره رو نخونم و بیام اموزش تبدیل psdبه html رو نگاه کنم و بعد از اتمام این دوره دوره طراحی قالب رو ادامه بدم ویا بدون نگاه کردن این دوره هم میشه طراحی قالب انجام داد؟

 5. سالار ملی

  سلام فایل شماره ۵۷ مشکل داره
  بعد از دانلود فایل zip خرابه
  لطفا چک بفرمایید

 6. توحید زمانی

  با سلام. قسمت ۴۲ دوره طراحی صفحات وب (تبدیل فایل psd به قالب html ) قابل دانلود نبوده و هنگام کلیک روی لینک دانلود ریدایرکت به صفحه ۴۰۴ می شود که نوشته است چنین برگه ای وجود ندارد.
  لطفا پیگیری نمایید.
  با تشکر – زمانی


 7. عالی بود عالی . موفق باشید


 8. سلام سال نو مبارک
  من فکر کنم ۲ سال پیش دوره psd به html و یه دوره دیگه که یادم نیست چی بود ثبت نام کردم بعد وقت نکردم که از اموزش ها دانلود و استفاده کنم الان باید چکار کنم .متاسفانه ایمیلی هم که بعد از ثبت نام برام ارسال شد رو پاک کردم الان باید چکار کنم؟

 9. winterwinter

  سلام
  خیلی خوبه که ویدیو ها رو تک تک واسه دانلود گذاشتین ، چون بعضی از موارد رو بلدم. ممنون از شما.

 10. محمد

  سلام این دوره با دوره های آموزش html و css و wordpress که تو سایت هست چه فرقی میکنه؟

  • سمیه شمس

   سلام. در این دوره، آموزش تبدیک یک فایل گرافیکی به سایت داده خواهد شد. در واقع از مواردی که شما در دوره ی html , css یاد گرفتین، استفاده میشه و یک سایت که طرح گرافیکی اون با فتوشاپ طراحی شده به کدهای html تبدیل میشه

 11. only tiger

  سلام خیلی ممنون که شروع کردین آموزش های جدید رو قرار دادید امیدوارم که ادامه بدین و هر هفته یک آموزش قرار بدین

 12. عباس شامصری

  با عرض سلام
  آقای ابسالان در حال حاضر فایلها تا شماره ۴۷ جهت اینجانب که ثبت نام نکردم فعال است مابقی غیر فعال .حال اگر در دوره شرکت کنم لینکها فعال میشود یا هنوز تدریس نشده اند .

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   مباحث جدید نیز بعد از تولید به آموزش های منتشر شده اضافه می شوند و در سایت در اختیار دانش پذیران گرامی قرار داده می شوند.

 13. مهران حیدری

  با سلام مجدد…من من می خواستم بدونم پیشرفت تولید فیلم های این دوره به چه شکله و این دوره حدودا تا کی تموم میشه؟
  بنده در دوره وردپرس هم ثبت نام کردم و می خواستم توی این دوره هم ثبت نام کنم…
  در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم…بنده می خوام بیشتر روی قالبای وردپرس کار کنم …می خوام بدونم که یادگیری حرفه ای jquery (مثل مباحثی که شما در این دوره آموزش می دین) حتما ضروری هست؟می خوام بدونم که من چقدر روی مباحث javascript و jquery وقت بذارم؟ الان در حال آموزش دیدن javascript و jqury هستم…
  ممنوون میشم سریع تر جواب سوالاتمو بدین…!!!
  از زحماتی که در آموزش های وب می کشید هم بسیار سپاسگزارم!!!
  خدانگهدارتون

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   از یک هفته ی اخیر که سپری شد، انتشار ۵ جلسه ی آموزشی در هفته را داریم که در یک هفته ی اخیر نیز تا جلسه ی شماره ی ۴۷، جلسات آموزشی جدید را تولید و تقدیم کرده ایم.

 14. شیما سالاری

  سلام وقت بخیر
  من چند ماه پیش دوره آموزش طراحی وب سایت ثبت نام کردم و امکان دانلود فایل داشتم، اما زمانی که دوره وردپرس ثبت نام کردم شماره تلفنی که در فرم ثبت نام قرار دادم متفاوت با شماره تلفن ثبت نام قبلیم بوده، الانم فقط می تونم فایل های وردپرس دانلود کنم، چند بارم رمز تغییر دادم ولی باز به فایل بخش طراحی وب سایت دسترسی ندارم.
  ممنون می شم پیگیری کنید.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   از طریق ایمیل شما برای رفع مشکل تان با حضرتعالی در ارتباط هستیم.

 15. داریوش بختور

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید
  می خواستم تشکر کنم بابد رفع مشکلات پیش رو و ادامه کار راستش انقدر فاصله آخرین آموزش طولانی شد که دیگه داشتم نا امید می شدم که انگار …
  ولی شکر خدا انکار کار داره آهسته آهسته پیش پیش میره بی صبرانه منتظر فیلم های بعدی هستم تا بتونم باهاش پروژم رو تکمیل کنم
  با تشکر

 16. ادریس

  سلام
  آیا دراین دوره از کدهای php هم استفاده می شه یا نه؟ چون من می خوام تو این دوره شرکت کنم ولی فقط cssوhtml بلدم ولی از php هیچی نمی دونم چون تازه می خوام شروع کنم php رو یادبگیرم .
  در مورد جی کوئری و جاوااسکریپ چطور،استفاده می شه یا نه.
  با تشکر

  • سمیه شمس

   سلام. در این دوره php اموزش داده نمیشه ولی نحوه استفاده از جی کوئری توضیح داده میشه

 17. محمدزاده اسماعیل

  سلام.
  امیدوارم که حالتون خوب باشد.
  جناب آقای مهندس آبسالان نمیدونم باید با چه زبونی و چه کاری به خاطر اینکه دانش با ارزشتون را در اختیار ما فراگیران قرار می دهید تشکر کنم.
  من تونستم html , css را با آموزش های خوب شما کاملا یاد بگیرم و الان هم می خواهم توی دوره آموزش جامع طراحی صفحات وب شرکت کنم. فقط از آنجایی که علافه زیادی به طراحی سایت دارم خواستم بپرسم که من می تونم همزمان با شرکت در دوره ی آموزش جامع طراحی صفحات وب ، دوره آموزش جامع طراحی قالب وردپرس را هم شرکت کنم. چون واقعا می خواهم خیلی سریع در این شاخه پیشرفت کنم.
  ممنون میشم اگه لطفا لطف کنید و من را راهنمایی کنید.

  • سمیه شمس

   سلام. ممنون از لطف شما. بله میتونید همزمان در دو دوره شرکت کنید.

 18. سعید

  با سلام خدمت جناب آقای آبسالان
  امیدوارم حالتون خوب باشه ، این نظر بنده به خاطرمحتوایی که داره طبیعی هست که منتشر نمیشه ولی لطفا با ایمیل جواب من رو بدهید. من در دوره ی وردپرس شما شرکت کرده ام . و فیلمهای مجانی شما رو هم در طراحی وب دیده ام و واقعا سرفصلهای دو ره ی پیشرفته ی طراحی وب و psd این دوره و سایتی که میخواهید اول تا آخر پیاده اش کنید واقعا زیبا و حرفه ای هست . ولی در شش ماه اخیر بعید میدونم از این سرفصلهای زیاد حتی ۱۵ تا رو شما گذاشته باشید! در حالی که قولی که دادید برای گذاشتن فیلمها خیلی بیشتر از اینها بوده و خیلی پیشتر باید تموم میشد . یه نمونه از هم کاران شما در سطح وب فارسی سایت سون لرن هست که چنین دوره ای رو پیاده کرده اگه به سایتشون برید میبینید ۹۳۳ نفر در دوره ی اینها ثبت نام کرده اند یعنی با یه حساب سرانگشتی حتی اگه تمام ثبت نام کننده ها در دوران تخفیف مثلا الان ثبت نام کنند این آقای مدرس لااقل لااقل ۷۰ میلیون کاسب شده و من بعد هم دوره ی ایشون دانشجوهاش به طور تصاعدی زیادتر هم خواهد شد من در دوره ی ایشون ثبت نام کردم و باور کنید به نظر من دو تا پروژه ی اصلی پیاده شده در این دوره اصلا قابل رقابت با پروژه ی شما نیستش! یعنی اینکه این تعداد ثبت نام کننده رو باید دوره ی شما میداشت ولی بازدید کننده هر وقت میاد داخل سایت شما میبینه پروژه ی شما خوابیده و هیچ پیشرفتی نداره . میخواستم اگه واقعا برنامه ای برای اداه ی این دوره دارید به صورت ایمیل جواب من رو بدید و واقعا ارزش دوره ی شما بیشتره ولی جسارتا بازار رو به دیگران باختید.
  موفق باشید.
  با تشکر

 19. رضا

  سلام آقای آبسالان خوشحالم که بعد از مدت خیلی طولانی مجدد برگشتید تا دوره رو ادامه بدید و امیدواریم که بالاخره این دوره تمام بشه !

  آقای آبسالان بنده در ۳ دوره شما ( psd و wordpress و نکات طلایی ) شرکت داشتم و همچنین html و css هم خریداری کردم در گذشته ! خواستم بپرسم آیا امکانش هست برای دوره php تخفیفی برای بنده اعمال بشه ؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما و تشکر بابت لطف، محبت و همراهی تان.
   پاسخ مربوطه به ایمیل شما تقدیم شد.


 20. سلام خسته نباشید ببخشید دوره های بعدی رو نمیزرید دوره های جدید تر رو ؟؟؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ان‌شاءالله پس از تکمیل دوره‌های آموزشی فعلی، دوره‌های آموزشی جدیدتر را برنامه ریزی و تقدیم خواهیم کرد.
   —————————-
   با احترام؛ موفق باشید
   آنلاینر – Onliner.ir

 21. mhzmehrdad

  سلام
  درگاه پرداخت مشکل داره :(

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   کاملاً حق با شماست، متأسفانه درگاه پرداخت آنلاین سایت دچار مشکل بود که در حال حاضر این مشکل برطرف شده است و می‌توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

 22. مهدی

  با سلام و احترام
  آیا هنوز ثبت نام دوره انجام می گیره؟ (چون در مرحله اتصال به سامانه پرداخت دچار مشکل میشه)
  با چه فاصله زمانی از ثبت نام امکان دسترسی به ویدئوهای آموزشی فعال میشه؟ و آیا من از ابتدای دوره امکان دسترسی به تمام ویدئوها رو خواهم داشت یا طی مراحل مشخص این امکان برام فراهم میشه؟
  سپاسگزارم از پاسختون

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   متأسفانه درگاه پرداخت آنلاین وب‌سایت دچار مشکل شده بود تمام در حال حاضر این مشکل برطرف شده است و در حال حاضر ثبت‌نام انجام می‌شود.
   پس از انجام ثبت‌نام توسط شما و تأیید آن، یک ایمیـل خدمت شما ارسال می‌شود و پس از آن شما به تمامی فیلم‌ها و محتوای آموزشی دوره‌های آموزشی ای که در آن ثبت‌نام کرده اید دسترسی خواهید داشت.

 23. حسین یزدانی

  سلام
  من قبلا ثبت نام کردم و شهریه هم پرداخت شده.
  ولی الان که میخوام آموزشهای دوره رو ببینم امکان نمایش فایل های جدید مثل ۳۸ و ۳۹ رو دارم.
  اجازه دیدن و دانلود فایل های ۱ تا ۳۷ رو ندارم و نمیتونم دانلود کنم
  لطفا مشکلم را حل بفرمایید.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   مشکلی در سایت به صورت موقت پیش آمده بود که برطرف شد؛ لطفا مجدد بررسی بفرمایید ببینید که آیا برای دانلود فیلم های آموزشی مختلف مشکلی دارید یا خیر؟

 24. thunder

  سلام خدمت مدیر عزیز…
  ببخشید یه سوال بدجورفکرمو درگیر کرده…امام علی میگه که زکات علم نشر آن است من نمیگم ای کاش شما اینارو رایگان بزاری اصلا اینجوری درست نیست حساب حسابه کاکا برادر…
  ولی جسارت نباشه شما که زحمت کشیدید این فیلمای css رو ساختیدhttps://onliner.ir/css-video-tutorials/
  خوب چی میشد بخش vip رو بردارید؟؟؟
  بازم بگم قصد جسارت نداشتم ولی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم و بازم بگم خیلی خیلی خیلی ازتون سپاس گزارمیشم فقط بخش vip فیلم های css رو برداریدx:
  اگه اشتباه نکنم آقای آبسالان یه سوالم دارم این بخش آموزش فیلم های css کامله و برطبق شعارتون همه چیزو بی منت گفتید؟؟؟چون که من خیلی علاقه به css دارم میخوام همهی اینارو تا آخر ببینم…
  اینم اضافه کنم که خیلی با این آموزشای رایگانتون منو کمک کردید ایشالا زندگیتون پر برکت بشه اگه اون چنتا فیلم vip رو هم بردارید که دیگه میشه نور علی نورx:
  در پناه حق!

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ما نیز در زندگی مان و قطعا برای تولید همین محتوای با کیفیت آموزشی، هزینه های بسیار فراوانی داریم!
   حدیثی که فرمودید درست است، “زکات علم، نشر آن است” اما هرگز گفته نشده است که “زکات علم، نشر رایگان آن است.

 25. عرفان

  سلام ببخشید تخفیف نداره ؟؟؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   قیمت ها بسیار مناسب در نظر گرفته شده اند و متاسفانه امکان کاهش قیمت ها بیشتر از این برای مان وجود ندارد.

 26. kianoosh

  با عرص سلام
  ببخشید میشه اون ایمیلی که قبلا برای بنده فرستادید رو دوباره بفرستید ؟؟؟ ایمیلم توی پروفایلم هست
  همون ایمیلی که تمام مراحل رو توضیح دادید و میشد دانلود کرد فیلم هارو .
  با تشکر .

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ایمیل مربوطه مجدد خدمت تان ارسال شد.

 27. saeed_23

  سلام.لطفا اگه امکانش هست برای ایام نوروز یه پکیج کامل با تخفیف ویژه در نظر بگیرید

 28. Reza

  باسلام وخسته نباشید.من تازه با سایت شما اشنا شدم.میخواستم بدونم من الان ثبت نام کنم اون فیلم های اموزشی که از اول قرار دادین برای من ارسال خواهد شد یانه.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله دوست عزیز شما به محض ثبت نام، به تمامی محتوای آموزشی دسترسی خواهید داشت.
   —————————-
   با احترام؛ موفق باشید
   آنلاینر – Onliner.ir

 29. kianoosh.websaz

  با عرض سلام ! ببخشید الان دقیقا دوره رو از کدوم ویدیو باید شروع کنم ؟؟؟ من تو دوره طراحی پیشرفته صفحات وب شرکت کردم الان تو قسمت کاربری نمیدونم از کجا باید ویدیو هارو دانلود کنم ! میشه راهنمایی کنید ممنونم ؟؟؟؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   پس از ثبت نام تان ایمیلی خدمت تان ارسال شده است که به طور کامل مراحل را توضیح داده است. راهنمای تصویری مربوطه به شما ایمیل خواهد شد.

 30. خدیجه

  بنده آموزش رو خریداری کردم اما متاسفانه ایمیلی برای بنده ارسال نشد ! پوشه spam هم بررسی شد

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ضمن عرض پوزش، مشکل برطرف شده است و شما هم اکنون دانش پذیر این دوره ی آموزشی هستید.

 31. علیرضا

  سلام،

  دوره طراحی ui وبسایت رو ندارید؟

  با احترام

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ان شاء الله در ادامه برگزار خواهیم کرد؛ پیشنهاد می کنیم با دانلود اپلیکیشن موبایلی مخصوص آنلاینر و یا عضویت در خبرنامه های ایمیلی و پیامکی با ما همراه باشید و در جریان جدیدترین دوره ها و همچنین آموزشهای رایگان باشید.

 32. توسعه دهنده وب

  سلام
  ممنون از وب سایت خوب شما
  سرفصل هایی که انتخاب کردید خیلی عالی هستند
  یک سوال مهم : فکر میکنید که این دوره چه زمانی به اتمام برسد ؟؟؟
  ممنون از شما

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   حدودا فکر می کنم تا انتهای سال ۹۴

 33. علی

  با عرض سلام و خسته نباشید

  بنده در سایت شما و در دوره تبدیل PSD به HTML ثبت نام کرده ام. اما نمیدونم از کدوم قسمت فایل های آموزش رو دانلود کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   پس از ثبت نام شما در این دوره آموزشی، ایمیلی حاوی راهنمای دریافت آموزش ها تقدیم تان شده است، لطفا آن را چک کنید (بخش اسپم های ایمیل تان را نیز چک کنید) و سپس اگر سوالی بود در خدمت تان هستیم.

 34. m.h

  سلام. سایت آنلاینر با بوت استرپ رسپانسیو شده یا Css?

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   تا این لحظه که در خدمت شما هستیم، ریسپانسیو نشده است.

 35. milad

  سلام من میخوام تو این دوره شرکت کنم ولی فیلم های اموزشی خیلی دیر به دیر داخل سایت منتشر میشه
  اگر زودتر فیلم ها اماده بشه خیلی بهتره
  مرسی بابت سایت خوبتون

 36. شیوا

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندس آبسالان و با تشکر از زحمات شما
  میخواستم بپرسم آموزش جلسات بعدی از کی شروع میشه؟

 37. رضا

  عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما استاد عزیز
  یه راهنمایی میخواستم ازتون
  من سایت هایی که طراحی میکنم احساس میکنم کدنویسی html css ام استاندارد نیست چون وقتی سایت رو با موبایل یا حتی مرورگر های دیگه باز میکنم بعضی قسمت ها استایل هاشون یه خورده بهم میریزه
  این عکس رو ببینید؟
  http://s3.picofile.com/file/8215252142/Untitled_4.jpg
  عناصر باید وسط قرار بگیرن اما میچسبن به بالا ینی مرورگر padding-top رو نمیشناسه
  اما خیلی از سایت ها درسته مثل سایت خودتون که وقتی incpect element میکنم این کد تویه همه سایت های حرفه ای مشترکه!
  *::-moz-selection {
  color: #FFF;
  background: #606 none repeat scroll 0% 0%;
  ممنون میشم راهنماییم کنین و بگین که تویه این دوره این مباحث رو توضیح میدین یا نه
  منتظر پاسخون هستم خیییییلی ممنون

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   اتفاقا این مسائل رو بسیاری از طراحان وب باهاشون مواجه هستند. بله در این دوره ی آموزشی، به این دست مشکلات و نکات cross browser می پردازیم، منتها به دلیل تنوع حالات و مشکلاتی که ممکن است رخ بدهد و با آن ها مواجه باشید، دانش پذیران محترم می توانند سوالات شان را در بخش های مربوطه مطرح بفرمایند و راهنمای عزیزان خواهیم بود.

 38. سحر

  با سلام. من چند روز پیش در این دوره آموزشی ثبت نام کردم. میخواستم بدونم چطور میتونم فیلم های آموزش تبدیل psd به html رو دانلود کنم.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   دو ایمیل خدمت شما ارسال شده است که در یکی از آن ها آموزش های مربوطه خدمت تان ارسال شده است؛ در صورتی که باز هم مشکلی دارید لطفا اعلام بفرمایید تا ایمیل تکمیلی ارسال شود.

 39. علی

  با سلام
  ممنون از اینکه دوباره آموزشها شروع شده
  ولی فایل جلسه ۲۸ و ۲۹ مشابه هم هستند هردو مربوط به جلسه ۲۹ است، ظاهرا اشتباهی رخ داده
  ممنون میشم فایل مربوط به جلسه ۲۸ رو مجددا آپلود بفرمایید.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ضمن عرض پوزش خدمت دانش پذیران عزیز؛ متاسفانه اشتباهی رخ داده بود که تصحیح شد؛ ممنون از تذکر شما.

 40. مجید

  سلام
  تا کی باید منتظر آماده شدن درس های جدید باشیم،قرار نبود هفته ای دو درس رو سایت آپلود بشه!

 41. حمیدرضانیاکان

  با سلام در آموزش حرفه ای بحثResponsive وجود دارد یا نه به طور کامل و وقتی ثبت نام کردم به صورت غیر حضوز است و فایل های اون علاوه بر فیلم قابل دانلود است و یا فقط فیلم قابل دانلود می باشد.
  انشاالله فیلم تمرین دروه جامع css کی تمام میشه چون من اون تمرین هارو نیاز دارم.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله همانطوری که در سرفصل ها قید شده است، مباحث طراحی واکنش گرا – responsive نیز در دوره هست.
   سایر موارد را نیز بصورت تلفنی پرسیدید که خدمت تان عرض شد.

 42. milad

  با سلام خدمت شما و تشکر بابت سایت خوبی که دارید و فیلم های اموزشی عالی که منتشر میکنید .
  فقط خواستم بدونم این دوره چه زمانی تموم میشه فیلم های اموزشی بعدی کی اماده میشه ؟؟؟؟؟؟؟
  بازم تشکر بابت سایت خوبتون و تشکر ویزه از مهندس ابسالان

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   این هفته دو جلسه و از هفته ی آینده حداقل سه جلسه در هفته انتشار آموزش جدید داریم.

 43. عرفان امجدیان

  سلام با تشکر از آموزش های خیلی خوبتون
  چرا آموزش ها انقده دیر ضبط میشن ؟
  اگه امکان داره زودتر آموزش ها رو بزارید

 44. حمیدرضانیاکان

  تمرین قسمت (فیلم آموزشی جامع CSS) که شامل
  ۱.ساخت منوی افقی براساس طرح گرافیکی
  ۲.ساخت دکمه ی دانلود براساس طرح گرافیکی
  ۳.ساخت منوهای ساید بار (Sidebar) براساس طرح گرافیکی
  ۴. کدنویسی صفحه مخصوص ارتباط با مشتریان براساس طرح گرافیکی
  ۵.تمرین – ساخت و کدنویسی وبلاگ خبری براساس طرح گرافیکی
  ۶.کدنویسی بخش محتوای اصلی سایت نمونه براساس طرح گرافیکی
  ۷.طراحی بخش محصولات یک سایت فروشگاهی
  ۸.ویژه کردن عکس ها و استفاده از Caption ها در تصاویر اسلایدر
  ۹.لوگوی یک سایت واقعی را با رعایت نکات SEO ، پیاده سازی کنید
  ۱۰. اسپرایت را حرفه ای پیاده سازی کنید
  ۱۱. کدنویسی منوی دراپ داون (Drop Down) افقی براساس طرح گرافیکی
  ۱۲.کدنویسی منوی دراپ داون (Drop Down) عمودی براساس طرح گرافیکی
  ۱۳. به مشتریان تان لیست قیمت بدهید
  ۱۴.ساخت گالری عکس حرفه ای
  ۱۵. کدنویسی منوی افقی خاص!
  ۱۶.کدنویسی طرح گرافیکی یک سایت کامل
  به اضافه قسمت vip .وقتی روی تمرین ها کلیلک میکنم میگه ثبت نام این بخش تمام شوده.لطفا اگه میشه یه کاری کنید تا من این تمرین ها را داشته باشم.هرچه سریع تر.
  یه سوال دیگه در آموزش مجازی حرفه طراحی بر اساس طراحی
  psd چه مطالبی آوزش میدهید

  • shams

   سلام. فیلم های VIP مخصوص کسانی هست که در دوره های آموزشی آنلاینر شرکت کنند. کسانی که در دور های آموزشی شرکت نکنند، میتوانند فیلم ها را به صورت تکی خریداری کنند.
   تمرینات موجود فقط صورت مسئله آن موجود است و در حال ضبط حل آن ها مباشیم که بعد از ضبط به عنوان فیلم VIP در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
   در لینک زیر میتونید سرفصل های دوره مذکور رو مشاهده کنید :
   آموزش طراحی صفحات وب پیشرفته

 45. حمیدرضانیاکان

  با سلام دوباره .خواهش اموزش Responsive کردن وبسایت را به طور کاملا ‍‍‍خیلی خیلی حرفه اموزش بدهید.ممنون میشم این کاروانجام دهید.انشاالله از ایده بنده استقبال می کننده.ممنون میشم.اگه امکان هست این اموزش رو سریع انجام دهید

 46. حمیدرضانیاکان

  سلام و خسته نباشید خواهشن من تمرینات دروه جامع css3 را
  می خواهم آموزشتون خیلی عالی بود چون دارم راه میفتم و طراحی
  سایت را قشنگ یاد گرفتم .خواهش میکنم کاری کنید تا بند اون فایل
  تمرین css3 را دریافت کنم ممنون میشم
  .خیلی دوست دارم اون هارو یاد بگیرم.خواهش میکنم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   کدوم تمرین رو میفرمایید؟ لطفا دقیق تر توضیح بدهید

 47. علیرضا پورغلام

  با سلام و خسته نباشید.
  من در دوره ی php & Mysql ثبت نام کردم. می خواستم در این دوره ی شما هم ثبت نام کنم. html_css_Jquery را از طریق w3s بلدم.
  ولی دوست دارم یک کار پروژه محور مثل این اموزش شما را هم داشته باشم.
  سوالم این است که مشکلی پیش نمی آید همزمان با دوره php&mysqlدر این دوره هم ثبت نام کنم .

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   خیر، هیچ مشکل و محدودیتی نیست.

 48. Bahar

  باسلام و خسته نباشید
  ممنون از زحماتتان
  من میخام طراحی وب یاد بگیرم اما نمیدونم چه کدها و چه چیزهایی (مخصوصا کد برنامه) را باید یاد بگیرم و یه جورایی گیج شدم
  فقط طراحی صفحات وب رو میخام یاد بگیرم نه برنامه نویسی
  باید از کجا شروع کنم؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر فراوان

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   پاسخ به ایمیل تان ارسال شد.

 49. رضا

  با سلام

  دوره بسیار کند داره پیش میره، لطفا به فکر باشید

  سپاس

 50. توسعه دهنده وب

  سلام
  دوره طراحی وب ب نظرتون راکد نشده از لحاظ انتشار ویدئو جدید؟

 51. سعید

  با سلام من تصمیم دارم در هر ۳ دوره آموزش phpو طراحی قالب ورد پرس و تبدیل css به htmlشرکت کنم لطفا راهنمایی فرمایید اولویت بندی آن را بر اساس پیش نیاز به ترتیب چگونه انتخاب کنم تا نتیجه بهتری بگیرم .لطفا پاسخ را به ایمیل من بفرستید سپاسگزارم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   پاسخ به ایمیل شما ارسال شد.

 52. حسین

  با عرض سلام و احترام
  با تشکر از آموزش های بسیار خوبتون، بنده یه گلایه ای داشتم در مورد این دوره ، چون قرار بود که هر هفته چند فیلم آموزشی قرار بدید در سایت ولی یه چند هفته ای میشه که آموزشی رو قرار نداین و خواهش میکنم اگر مشکلی در ضبط فیلم ها به وجود میاد ، با شرکت کنندگان دوره در میان بزارید تا منتظر نباشند و در نهایت چون این سوال شاید سوال خیلی از شرکت کنندگان دوره باشه، لطفا این نظر رو تایید کنید و در سایت قرار بدید.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   کاملا حق با شماست؛ تا انتهای شهریور ماه دوره ی آموزش طراحی قالب وردپرس را به اتمام میرسانیم و پس از آن با سرعت بیشتری محتوای این دوره را تکمیل خواهیم کرد.

 53. علی ولی زاده

  باسلام و خسته نباشید
  شما قرار بود تابستون که وقت بچه ها آزاده سرعت کار رو بالا ببرین ، ولی برعکس کند شده
  اگه محبت کنین و یه مقدار سرعت رو افزایش بدین
  ممنون

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   کاملا حق با شماست؛ چشم.

 54. نیما

  میخواستم بپرسم فیلم های این قسمت تا کی اماده میشه؟و با داشتن کد تخفیف تا چند درصد تخفیف محاسبه میشه

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   کدهای تخفیف بصورت درصدی محاسبه نمیشوند؛ در مورد فیلم ها هم به محض انتشار آموزش جدید، اطلاع رسانی پیامکی میشود.

 55. احمد

  با عرض سلام
  میخواستم بدونم چرا آموزش ها رو اینقدر دیر قرار میدید، الان بیش از دو هفته هست که هیچ آموزشی قرار ندادید؟

 56. mehdi

  چرا پس نظرات رو تایید نمیکنید

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   دیدگاه ها در صورتی که مرتبط باشند و مشکلی خاصی وجود نداشته باشد (مثل اظهار نظر در مورد کیفیت آموزش ها، توسط کسانی که اصلا ثبت نام نکرده اند)، تایید میشوند و اگر بصورت سوال شخصی و یا فنی باشند، ممکن است یا زمان بیشتری برای پاسخ نیاز داشته باشد و یا پاسخ به ایمیل کاربر ارسال شود.

 57. هادی

  با عرض سلام
  بنده در دوره طراحی صفحات وب شرکت کردم و میخواستم بدونم با چه یوزر و پسوردی وارد صفحه دانلود بشم؟ با توجه به اینکه در دوره وردپرس نیز شرکت کردم و آدرس ایمیل و شماره تلفن من برای ورود به قسمت وردپرس در نظر گرفته شده.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   شما با همان یوزر و پسورد اولیه می توانید به محتوای آموزشی تمام دوره هایی که در آن ها شرکت می کنید، دسترسی داشته باشید.

 58. mehdi

  سلام و عرض ادب
  من میخوام در ۳ تا دوره ی این اموزشاتون شرکت کنم ولی اینطور کند که شما پیش میرید فعلا ثبت نام نمیکنم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در حال حاضر بروز رسانی آموزش ها، طبق برنامه زمان بندی ای هست که در صفحات معرفی و ثبت نام دوره ها اعلام شده است. البته تا پیش از این تاخیر داشته ایم، منتها الآن روال تصحیح شده است.

 59. دوستی

  سلام مجدد
  یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چطور میشه یه تگ iframe بر اساس محتویاتش تغییر اندازه بده؟
  ممنونم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   لطفا طرح سوالات را تنها در صفحات همان آموزش ها داشته باشید تا بتوانیم پاسخگوی شما باشیم.

 60. دوستی

  سلام یه سوال داشتم
  میخواستم بدونم چرا یه سند html رو با هر پسوندی ذخیره کنیم باز اجرا میشه؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   لطفا سوالات خودتان را حتی المقدور در همان مطلب و آموزش مربوطه مطرح نمایید؛ پاسخگوی شما خواهیم بود.

 61. امید

  سلام خسته نباشید
  اگه من هر روز دو تا از فیلم های اموزشی ببینم تقریبا چند روز طول میکشه که تموم بشه؟
  کل فیلم ها اماده شده اند؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بیشتر از تعداد فیلم هایی که تماشا بفرمایید، بستگی به این دارد که تمرین هم حتما انجام بدهید. فیلم ها در حال ضبط هستند و به محض انتشار هر آموزش جدید پیامک ارسال میشود.

 62. hossein

  سلام
  من الان کل مجموعه را آنلاین خریداری کردم ولی هنوز به فایل های آموزشی دسترسی ندارم
  لطفا بررسی کنید

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   دو ایمیل خدمت تان ارسال شده است، لطفا بررسی بفرمایید.

 63. محمد

  سلام و کلی درود . مهندس ممنون به خاطر تمام تلاشهاتون ، مبلغی که فرمودین برای پکیج کامل ارائه شده است ؟ یعنی کل مباحثی که در سرفصل فرمودین ؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله برای تمامی مباحث آموزشی مطرح شده در این صفحه است.

 64. korosh

  با سلام
  آیا امکان دارد کلیه دروس را توسط پست ارسال فرمایید؟
  با سپاس

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله، بعد از اتمام ضبط آموزش ها برای کسانی که تمایل داشته باشند، به صورت پستی نیز ارسال میگردد.

 65. هادی احمدی

  ضمن عرض سلام مجدد
  با توجه به نگاه بنده به پیشنیاز های دوره ی تبدیل فوتوشاپ به اچ تی ام ال که در قالب یک فایل pdf اریه کرده اید قسمت هایی است که به صورت vip می باشد و باید مبلغی را واریز نمایییم آیا درست است ؟
  چون شما گفتید این آموزش ها رایگان است
  با تشکر از شما

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   قسمت های VIP صرفا پیشنهادی هستند (جهت یادگیری و تمرینات حرفه ای تر) و الزامی نیستند؛ ضمن اینکه مبالغ خرید آن ها بسیار ارزان و ناچیز هست.

 66. saman

  با سلام… در صورت دانلود تکی فیلم ها باز هم هموون مقدار ۱۳۰ تومان میشه؟ یا بیشتر؟ ممنون میشم مقدار تفاوتشو بگین.. با تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   خیر، قطعا برای عزیزانی که در کل دوره ثبت نام کرده اند، تخفیف بسیار ویژه ای در نظر گرفته ایم و هزینه ی دانلود آموزش ها بصورت تکی، بیشتر خواهد بود و این ما به تفاوت حدود ۵۰% هست.

 67. رضا

  با سلام
  من پول دوره را به صورت اینترنتی پرداخت کردم ولی ایمیلی برای من ارسال نشده
  همچنین در قسمت ثبت مشخصات پرداخت در قسمت نحوه پرداخت گزینه پرداخت اینترنتی وجود ندارد
  لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   حساب کاربری شما ایجاد شده و ۲ ایمیل خدمت تان ارسال شد. (متاسفانه پس از خرید، مشخصات فرم تکمیل و ثبت مشخصات واریزی شما یا تکمیل نشده بود و یا به دست مان نرسیده بود)

 68. اعظم خیردوست

  با عرض سلام و وقت بخیر من این دوره را خریداری کردم ولی نمیدانم ویدئو هایه آموزش را چگونه دریافت کنم؟ ممنون میشوم راهنمایی کنین با تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   یک نمونه راهنمای تصویری خدمت شما ایمیل شد.

 69. حسین

  با سلام
  من قصد ثبت نام این دوره را داشتم فقط یه سوالی داشتم ، در قسمت سرفصل ها تا شماره ۲۴ را با رنگ آبی مشخص کرده اید ،این یعنی اینکه تا این شماره از سر فصل ها آماد شده و میشود دانلود کرد؟و باید برای بقیه سرفصل ها منتظر بمانیم تا آماده شوند؟یا اینکه همه سرفصل ها آماده هست و به محض ثبت نام میتوان کل دوره را دانلود کرد؟ جواب این سوال برای من مهم است

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله فرمایش شما و برداشتی که داشته اید درست هست، به محض انتشار آموزش جدید خدمت دانش پذیران گرامی پیامک ارسال میشود و میتوانند جلسه آموزشی جدید را دانلود نمایند.

 70. احمد

  سلام.
  عذرخواهی میکنم که اینجا کامنت غیرمرتبط میذارم. خواستم در معرض دیدی باقی دوستان هم باشه تا اونها هم نظرشونو بگن در این مورد.

  خواهش میکنم اگر براتون ممکنه یک سری دوره های تکمیلی و پیشرفته هم برگزار کنید.

  مثلا:

  آموزش SVG
  آموزش کار با ابزارهایی مثل SASS – grunt – bower – git
  اینها ابزراهایی هستند که خیلی مورد استفاده طراحان حرفه ای قرار میگیرن و هر کدوم امکاناتی دارن که سرعت و کیفیت کار طراحان و توسعه دهندگان وب رو بالاتر میبره.
  مثلا من خودم از SASS استفاده میکنم اما در حد ابتدایی؛ در صورتیکه SASS امکانات خیلی زیادی داره از جمله در بحث ریسپانسیو.
  از طرفی این موارد بالا نیازی به دوره های طولانی مدت هم نداره و هر کدوم میتونه در چند ویدئو آموزش داده بشه.

  مطمئنا با کیفیتی که آموزش های شما داره، استقبال خواهد شد.

 71. Alireza

  با عرض سلام و وقت بخیر من این دوره را خریداری کردم ولی نمیدانم ویدئو هایه آموزش را چگونه دریافت کنم؟ ممنون میشوم راهنمایی کنین با تشکر… علی

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   راهنمایی های لازم خدمت حضرتعالی ایمیل شد.

 72. علی

  من یه پیشنهادی برای شما داشتم این فقط نظر خود من هستش . به نظر شما بهتر نیست یه دوره آموزشی فقط برای طراحی نسخه ریسپانسیو قالب طراحی شده قرار بدین ؟
  چون هیچ آموزش درست و کاملی توی گوگل نیست تا مردم استفاده کنند و فکر کنم این دوره آموزشی طرفدار زیادی داشته باشه.
  باز هم خدمتتون عرض میکنم که این فقط یک پیشنهاد است.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ما در طی همین دوره آموزشی به مباحث طراحی ریسپانسیو می پردازیم و بصورت عملی یک قالب را به صورت ریسپانسیو تبدیل می کنیم.

 73. علی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  ببخشید میخواستم بدونم که در این آموزش وب سایت فقط با استفاده از html , css , psd طراحی میشن یا در این طراحی برای پویا نمایی وب سایت از زبان php هم استفاده میشود ؟
  و شما برای بنده که مبتدی هستم و میخواهم یک طراحی وب را شروع کنم ، کدام دوره را پیشنهاد میکنید ؟ البته مقداری هم با زبان php , html آشنا هستم.
  با سپاس فراوان

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله در این دوره تمرکز بر روی ارائه ی آموزش های کار با html, css, jquery بصورت کاملا عملی و پروژه محور هست (کدنویسی های استاتیک) و مباحث داینامیک که به آن ها اشاره فرمودید، در دو دوره ی آموزش PHP (که ضبط محتوای آموزش آن را شروع کرده ایم و معرفی و ثبت نام را نیز طی این هفته شروع می کنیم) و همچنین دوره آموزش طراحی قالب وردپرس مطرح می کنیم.


 74. سلام
  تفاوت این دوره با دوره طراحی قالب چیه ؟؟؟
  ایا اول باید طراحی قالب معمولی رو ببینیم و بعد بریم سراغ این دوره طراحی قالب پیشرفته؟
  بنده با مفاهیم اولیه php و html اشنا هستم . ایا میشه بدون ثبت نام در دوره طراحی قالب معمولی در این دوره طراحی قالب پیشرفته شرکت کنم ؟
  در ضمن تو این دوره طراحی ریسپانسیو هست ؟؟؟
  با تشکر سجاد

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در صورتی که شما با مفاهیم اولیه html آشنا باشید، میتوانید در این دوره شرکت کنید و نیازی به دانستن طراحی قالب (به عنوان پیش نیاز) نیست.
   آموزش های طراحی ریسپانسیو نیز در این دوره ارائه میشوند.

 75. الهام

  ببخشید اگه ما با برنامه ای که با jquery نوشته شده بود برخورد کردیم و متوجش نشدیم می تونیم از اساتید راهنما بپرسیم که اون برنامه رو برامون توضیح بدن….البته بعد از ثبت نام در کلاس..

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در صورت امکان در خدمت شما خواهیم بود، در صورتی که سوال شما در راستای دانسته های قبلی تان باشد؛ بسیار هم این کار خوب هست.
   منتها اگر سوال شما در مورد کد پیچیده و چند بخشی ای باشد و یا شما بدون اینکه یکسری پیش نیازها را بدانید، سوالی بپرسید که سطح آن به نسبت سطح دانسته هایتان خیلی بالاتر باشد، متاسفانه امکان کمک وجود نخواهد داشت؛ بخاطر اینکه پاسخ شما نیاز به دانستن اصول اولیه ای دارد که از آن اطلاع ندارید.

 76. محمد

  با سلام
  آقای مهندس من همین الان برای این دوره ها(PSD2HTML) ثبت نام نمودم لطف بفرمایید حساب کابریم را فعال نمایید
  با تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ضمن عرض تبریک و خوش آمدگویی خدمت شما؛ ۲ ایمیل خدمت حضرتعالی ارسال شده است، لطفا چک بفرمایید.

 77. دانلود والپیپر HD

  سلام
  کد تخفیف چطوری دریافت کنیم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   کد تخفیف برای مشتریان و کاربران قدیمی و وفادار آنلاینر ارسال میشود. شما مشتری جدید نیز در ادامه با سرویس ها و خدمات بیشتری در خدمت تان خواهیم بود.

 78. حمید رضا قاسمی

  سلام.خسته نباشید. طاعات و عباداتتون قبول باشه.
  غرض از مزاحمت میخواستم بپرسم که اینطوری که من در سایت میبینم کلا ۲۴ قسمت از این مبحث رو پر نکردین و انگار بخش اعظمی از کار هنوز باقی مونده. میخواستم بدونیم که چه موقع این مساله حل خواهد شد و فیلم ها تکمیل میشود چون بنده علاقه ی زیادی به تکمیل این دوره دارم و دوست داشتم سریعتر تمومش کنم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   برنامه ی انتشار محتوای آموزشی این دوره، دو جلسه آموزش در هفته است. آموزش ها بسیار جامع هستند و با ظرافت و دقت کامل به آن چه مورد نیاز حرفه ای شدن شماست، می پردازیم. اگر به سایر عزیزانی که در دوره های ما ثبت نام کرده اند، دسترسی داشته باشید، کاملا متوجه کیفیت کار خواهید شد.

 79. mohammadi

  با سلام . من تازه با انلاینر اشنا شدم :/ میتونم الان برای دوره های اموزشی ثبت نام کنم؟ و ضمنا من میخوام دی وی دی اموزش ها رو داشته باشم .باید چکار کنم؟ و نکته ی دیگه اینکه رشته ی من کامپیوتر نیست و اشنایی کافی با کد نویسیا ندارم و فتوشاپ رو هم در حد مبتدی :/ اشنایی دارم. با این حال میتونم با این دوره اموزشی شما طراح حرفه ای شم؟ یا باید توی دوره های اموزشی دیگه ای هم شرکت کنم؟ دوره های حضوری برگزار نمیکنید؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ۱- بله شما میتوانید در دوره های آموزشی ثبت نام بفرمایید و ثبت نام فعال هست.
   ۲- در انتها و پس از تکمیل انتشار آموزش ها، کسانی که علاقه مند باشند میتوانند اعلام نمایند تا DVD شامل آموزش ها به ایشان ارسال شود.
   ۳- مشکلی نیست و میتوانید ثبت نام کنید، پیش نیازهایی که لازم داشته باشید در جلسات اول آموزشی به شما ارائه خواهد شد و اگر سوالی هم داشته باشید، میتوانید بپرسید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه شود.
   ۴- با توجه به محدودیت هایی که در برگزاری دوره های حضوری هست، فعلا خیر (در یک دوره ی حضوری نهایتا بتوان ۱۵ جلسه سه ساعته گذاشت، که هم از نظر محتوای ارائه شده کمتر از آموزش های فعلی ماست و هم از نظر هزینه، گران تر خواهد بود، و هم اینکه فقط افرادی که در یک شهر خاص باشند میتوانند از این آموزش ها بهره مند شوند)

 80. الهام

  با عرض سلام….من تا به حال در هیچ دوره مجازی شرکت نکرده ام….می خواستم بدونم بعد از پرداخت شهریه دقیقا چه اتفاقی میفته؟یعنی شما فایلهای کلاس ها رو برای ما می فرستید(به ایمیلمون)…یا اینکه باز باید ما این فایل ها را از اینترنت دانلود کنیم…؟یعنی علاوه بر هزینه کلاس باید هزینه دانلود فایل ها رو هم بدیم…؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   پس از اینکه ثبت نام بفرمایید، دو ایمیل به شما ارسال میشود، یکی برای تایید ثبت نام و راهنمایی شما جهت نحوه ی دریافت آموزش ها و دیگری حاوی یوزرنیم و پسورد شما. سپس به محض انتشار آموزش های جدید نیز به شما پیامک ارسال میشود.
   ضمن اینکه هزینه ی این کلاس ها با توجه به کیفیت آنها و در عین حال جامع بودن آنها، بسیار بسیار ارزان تر از دوره های حضوری است (هم ارزان تر هست و هم آموزش ها جامع تر هست) که این صرفه جویی ای که شما انجام می دهید و کیفیتی که به دست می آورید، در قبال هزینه های دانلود از اینترنت، بسیار بسیار ناچیز است.

 81. سید حسن

  سلام
  می خواستم بدونم زمان کلاس ها کی هست؟
  و دوره چه زمانی شروع خواهد شد؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در حال برگزاری است و کسانی که ثبت نام کرده اند، در حال دانلود فیلم ها هستند. ضمن اینکه نیازی به ثبت نام همزمان نیست، چون این دوره آموزشی به صورت مکاتبه ای برگزار میشود و هر کدام از دانش پذیران بلافاصله بعد از ثبت نام، به فیلم های آموزشی دسترسی خواهند داشت.

 82. علی

  با سلام و خسته نباشید
  پیامک انتشار فیلم شماره ۲۰ پیشرفته برام اومده
  ولی تو سایت قرار ندادین !!
  با تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ضمن عرض پوزش، لینک مربوطه اصلاح شد.

 83. mahdi

  با سلام
  میخواستم بپرس ببینم که اگه من این دوره رو بگذرونم
  به html jQuery css تسلط پیدا میکنم
  با تشکر لطفا به ایمیلم جواب بدین

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله، شما به تسلط بالایی دست پیدا خواهید کرد و تسلط بالایی بر مواردی که ذکر کردید (HTML, CSS, jQuery) خواهید داشت.

   • mahdi

    ممنون پس منتظرمن باشید احتمالا فردا ثبت نام میکنم

 84. توسعه دهنده وب

  سلام
  در مورد خاصیت ترنسپرنتی روی عکس یا منو که پشته منو یا عکس مشخصه ی آموزش در احتیار بچه ها بزارید.همچنین در مورد باکس های ک باجی کوئری باز و با استفاده از خاصیت ترنسپنتی کل صفحه رو لاک میکنه هم بگید.مرسی

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   چشم حتما سعی می کنیم این کار رو انجام بدیم.

 85. توسعه دهنده وب

  سلام
  اگه امکنش هست دوره اندروید پیشرفته هم برگزار کنید.

 86. توسعه دهنده وب

  سلام
  ب نظر من زیاد فرقی نمیکنه چون ممکن در حین دوره وب پروژه ی پیشنهاد بشه بهمون ولی تعرفه رو بلد نیستیم.اگه تو حین دوره بگید بهتره.مرسی.منتظر آموزشهای خوب شما هستیم

 87. توسعه دهنده وب

  سلام
  منظور بنده اینه وقتی ی پروژه وب را از مشتری واسه انجام میگیریم قیمتشو از رو چه تعرفه ای باید محاسبه کنیم و به مشتری بگیم؟سواله من از جنابعالی اینه که تعرفه طراحی وب و ورد پرس چطوریه؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   سوال خیلی خوبی بود و بحث واقعا لازم و ضروری ای هست. منتها الآن اگر در بین مطالب آموزشی بگذاریم، رشته ی بحث آموزش از بین میرود. پیشنهاد خود شما چیست؟ در چه بخش و زمانی بهتر است چنین آموزشی را داشته باشیم؟

   • احمد

    منم معتقدم اگر در حین دوره در مورد نحوه قیمت دهی به مشتری صحبت کنید خیلی خوبه چون همون طور که آقا یا خانم “توسعه دهنده وب ” هم گفتن، ممکنه در حین دوره هم مشتری داشته باشیم.

    متاسفانه در این زمینه خیلی مشکلات هست.
    بعضی از طراحان سایت متاسفانه انقدر ارزش کار رو پایین اوردن که با ۳۰۰ تومن و ۴۰۰تومن هم وبسایت میزنن! نه تبدیل قالب PSD 2 HTML بلکه کلا یک وبسایت رو با ۳۰۰تومن دستمزد طراحی و پیاده سازی میکنن!
    متاسفانه اینها بازار وب رو خراب کردن.

    البته عکس این مسئله هم بعضا وجود داره که شخصی به صرف اینکه طراح معروفی هستش، پول زیادی میگیره فقط برای طراحی یک تمپلیت گرافیکی PSD.

    بعضی از مشتریان هم هستن که تا اسم وردپرس رو میشنون فکر میکنن یه چیزی در حد وبلاگ های درب و داغونی هست که توی وب فارسی فراوونه؛ من دیدم مشتری ئی که وقتی بهش گفتن سایت رو با وردپرس پیاده سازی میکنیم، مخالفت کرده و گفته وردپرس الکیه، پسرخاله ی من خودش با وردپرس وبلاگ زده!

    بسیاری از مشتریان انتظار دارن با مثلا ۵۰۰ تومن، یک وبسایت کامل با کلی امکانات براشون طراحی و پیاده سازی بشه!

    من خودم مشتری داشتم که یک سایت شخصی میخواست و بعد از اینکه درباره امکانات سایت و بخش های مختلفش صحبت کردیم، من یک میلیون بهش قیمت دادم و از نظر خودم قیمت معقولی بود؛ (با توجه به اینکه باید طراحی گرافیکی هم میشد و بعد برنامه نویسی استاتیک و بعد هم وردپرسی کردن قالب)؛ اما مشتری برگشت گفت من قیمت گرفتم با ۵۰۰تومن هم این وبسایت رو برام میزنن!
    من با اینکه دستم خالی بود اما قبول نکردم گفتم ببر بده همون جایی که با ۵۰۰تومن برات میزنن؛ این سایتی که شما میخوای با ۵۰۰تومن اصلا ارزش وقت گذاشتن و انرژی صرف کردن نداره.

    متاسفانه توی بازار وب ایران، کسانی به لحاظ مالی، برنده هستن که کارهای نازل و چیپ انجام میدن.

    اغلب مشتری ها هم شناخت زیادی از وب ندارن و صرفا یه ظاهری از وبسایت میبینن و دیگه از پشت صحنه کار و میزان کیفیتش اطلاعی ندارن.

    • گروه آموزش طراحی سایت

     با عرض سلام و احترام خدمت شما
     در حقیقت دغدغه هایی که فرمودید، بین شما و بسیاری دیگر از عزیزانی که تازه شروع به کار کرده اند مشترک است که البته راه حل های خوبی برای آن وجود دارد و جای نگرانی نیست.
     سعی می کنیم یک سری آموزش کوتاه و در عین حال بسیار بسیار موثر و با کیفیت را در سایت ایجاد کنیم؛ پیش از این خودمان به ضرورت این بحث واقف شده ایم منتها دنبال فرصتی برای ارائه ی چنین دوره آموزشی هستیم.

 88. توسعه دهنده وب

  سلام
  میشه ی کم با جزئیات بیشتر توضیح بدید؟مرسی

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   متوجه فرمایش شما نشدم؛ منظورتان چه توضیحی است؟

 89. توسعه دهنده وب

  سلام
  ی تعرفه جدید ک ماله امسال باشه جهت طراحی وب و ورد پرس به بچه هابدید ک در جریان قیمت ها و تعرفش باشن.مرسی

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   تعرفه ۱۱۹ هزار تومان هست؛ همانطوری که در صفحه ی معرفی دوره آموزشی نیز اعلام شده است.

 90. امین

  سلام.
  میگم نمیشه این بسته های آموزشیتون رو پست کنید ؟؟؟
  آخه ایترنت ما محدوده و علاوه بر پولی که بابت ثبت نام میدیم باید هزینه زیادی هم برا دانلودش پرداخت کنیم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در انتهای دوره آموزشی و اتمام ضبط فیلم های آموزشی، برای کاربرانی که تمایل داشته باشند، ارسال پستی می کنیم.
   ضمن اینکه البته بسیاری از کاربران با استفاده از سرویس های رایگان اینترنت شبانه اقدام به دانلود می کنند که شما هم میتوانید چنین کاری کنید.

 91. جعفري

  با سلام و احترام
  من همین الان سایت شما رو دیدم و متوجه شدم دوره طراحی سایت گذاشتین می خواستم مطلع بشم هنوز امکان شرکت در این دوره وجود دارد یا خیر؟
  همانطور که مطلب را مطالعه کردم نیاز به دیدم فیلمهایی برای آمادگی ذهنی وجود دارد که به رایگان جهت دانلود ارائه نموده اید آیا امکان ارسال آن بصورت دی وی دی از طریق پست وجود دارد و هزینه آن چقدر می شود.
  خیلی مشتاق هستم که در دوره های شما شرکت کنم. چون در محل اقامت ما امکانات آموزشی در این سطح وجود ندارد.
  با سپاس فراوان

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در پاسخ به دیدگاه حضرتعالی، موارد ذیل قابل به عرض می باشند:
   ۱- شرکت در دوره فعال هست و هم اکنون نیز میتوانید ثبت نام بفرمایید.
   ۲- در مورد پیش نیازهای دوره های آموزشی، تعدادی فیلم هست که پس از ثبت نام در دوره به شما معرفی میشوند تا دانلود نمایید. پیشنهاد بنده این هست که پس از ثبت نام در دوره آموزشی که با تعداد و حجم فایل های دانلودی آشنا شدید، در صورتی که مایل به دانلود بودید که دانلود نمایید و در غیر این صورت اگر مایل به دریافت DVD آن ها بودید اعلام بفرمایید تا به شما ارسال شوند (هزینه دی وی دی در مجموع با هزینه ارسال ۲۹ هزار تومان است)
   ———————————————
   با احترام؛ موفق باشید
   آنلاینر – Onliner.ir

 92. داوود

  با سلام؛
  جناب آقای مهندس آبسالان عزیز با اجازه تون میخواستم بگم همین جور که دارین پیش میرین خیلی خوب و عالی هستش، لطفا اصلا کیفیت و کمیت رو فدای اینکه تو وقت کمتری انجام بدین نکنین، من خودم دوست دارم دوره طولانی تر ولی با کیفیت بالاتر و طبق سلیقه خودتون پیش بره.
  اگه بنا به سرهم بندی و آب بستن به مطالب باشه، میدونم که خیلی راحت و سریعتر میتونین مطالب رو ارائه داده و دوره رو به اتمام برسونین. پس لطفا خواهش می کنم اگه قراره کیفیت رو فدای سرعت بکنین لطفا این کار رو نکنین. مرسی و متشکرم ازتون.

  • وحید

   واقعا یکی از دلایلی هم که این دوره ها از بقیه دوره هایی که سایت های دیگه ارائه می کنند همین هست.تشکر می کنم از آقای آبسالان که سعی می کنند جامع و با برنامه ویدیو ها را تهیه کنند من با حرف داوود جان موافق هستم.

 93. حبیب الله هزاره ای

  با سلام
  من ثبت نام کردم ولی برای من نه رمز عبور و نه لینکی اومد. ممکن هست بگین که روال به چه صورت هست؟
  تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   پس از تکمیل پرداخت مبلغ، به سایت بازگشته اید و نیاز به تکمیل فرم مشخصات پرداخت بوده است که توسط حضرتعالی انجام نشده است. به هر حال با توجه به بررسی ای که کردیم، متوجه شدیم که شما پرداخت را انجام داده اید و ثبت نام شما تکمیل شده است. دو ایمیل خدمت تان ارسال کرده ایم لطفا بررسی بفرمایید و باز هم اگر مشکلی داشتید در خدمت تان هستیم.
   ———————————————
   با احترام؛ موفق باشید
   آنلاینر – Onliner.ir

   • habiballah443@gmail.com

    سلام
    بله درست هست من فکر نمی کردم که پر کردن اونها ضروری باشه و این اشتباه از اسمت من بوده. ایمیل ها رو هم گرفتم. تشکر فراوان

 94. توسعه دهنده وب

  منظور منو شما درست متوجه نشدید جناب آبسالان…من منظور اینه که چرا مث دوره ورد پرس ک در روز چند مطلب آموزشی جهت دانلود ارائه میکنید دوره وب رو هم همین کارو انجام بدید تا دوره وب هم سرعت خوبی داشته باشه..همچون دوره ورد پرس.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   در کل حق با شماست و خود ما نیز دنبال راه حلی در برنامه ریزی هایمان هستیم تا سرعت تولید برای بخش آموزش طراحی صفحات وب را افزایش بدهیم. نکته اینجاست که تولید محتوا برای دوره طراحی وب سخت تر هست (حضرتعالی که در دوره آموزش طراحی قالب وردپرس نیز شرکت کرده اید، حتما متوجه طول فیلم های آموزشی و تفاوت مدت زمان و حجم آن ها در هر دو دوره ی آموزشی هستید). اما امیدواریم بزودی سرعت تولید و انتشار دوره آموزش طراحی صفحات وب نیز بهبود پیدا کند.

 95. توسعه دهنده وب

  لطف کنید حجم ضبط دوره وب رو ی کمی کاهش بدید تا از لحاظ زمان دانلود کمتر وقت صرف بشه.تشکر

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   متاسفانه در صورت کمتر کردن حجم، کیفیت نیز کاهش پیدا می کند و کدها به وضوح مشاهده نمیشوند و چشم شما عزیزان به مرور آسیب خواهد دید؛ وگرنه برای خودمان زمان آپلود کمتری نیاز خواهد بود.

 96. توسعه دهنده وب

  سلام
  فک نمیکنید این دوره از لحاظ ارائه مطالب(تایم زمانی)پیشرفته قابله ملاحضه ای نداشته؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ما همان ریتم ۲ انتشار در هفته که قولش را داده بودیم رعایت کردیم. اما اگر اینچنین نشده است، اعلام بفرمایید در خدمت تان هستیم.

 97. وحيد

  جناب من میخوام ثبت نام کنم.لطف میکنید بگید در حال حاضر کد تخفیف فعال هست یا خیر.و من هم مطمئن باشم دوره کامل می شه می دونم مباحث گسترده هست و زمان بر ولی دوست دارم یک ماهه یا دوماه این مباحث را جمع کنم آیا تا یک ماهه دیگه کامل میشه مباحث ؟ تشکر بابت آموزش های خوبتون بنده چند تا از آموزش ها رو دیدم بنظم واقعا خوب بودند.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   آموزش های طراحی صفحات وب؛ حدودا سه ماه برای تکمیل نیاز دارد.

 98. وحيد

  با سلام قصد داشتم در این دوره ثبت نام کنم آیا آموزش های این دوره کامل هستند یعنی تمامی سر فصل ها ضبط شده ؟
  و در صورت ضبط شدن این دوره آیا امکان سفارش روی دی وی دی وجود داره یا نه ؟ تشکر بابت آموزش های بسیار خوبتون

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   ضبط فیلم های این دوره آموزشی تا این زمان که دیدگاه حضرتعالی پاسخ داده میشود، تکمیل نشده اند و در حال ضبط هستند. در حقیقت دانشجویانی که ثبت نام می کنند یک user – password دریافت کرده و هر بار پس از ضبط و انتشار فیلم های جدید به ایشان با پیامک اطلاع رسانی می شود تا بتوانند به سایت مراجعه کرده و محتوای آموزشی جدید را دانلود نمایند. البته پس از تکمیل ضبط و انتشار این فیلم ها؛ برای کسانی که مایل باشند، به صورت پستی نیز ارسال میگردد.

 99. محسن

  سلام.

  من توی این دوره فعلا ثبت نام نکردم چون PSD 2 HTML رو بلد هستم. اگر چه بعضی از نکاتی که توی سرفصل ها عنوان کردید رو آشنایی ندارم و برای همین احتمالا این دوره رو هم مثل وردپرس ثبت نام کنم. دوره وردپرس که واقعا خوبه و راضی هستم تا اینجای کار.

  فقط یه سوالی داشتم.
  شما طراحی ریسپانسیو رو با استفاده از فریم ورک بوت استرپ آموزش میدید یا مستقل از هر نوع فریم ورکی؟

  من راستش دنبال این هستم که ریسپانیو رو بدون استفاده از فریم ورک (مثل بوت استرپ، فاندیشن و…) یاد بگیرم.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   البته لحظاتی پیش دیدم که شما هم ثبت نام کرده اید؛ منتها به جهت پاسخگویی به سوال حضرتعالی؛ این دوره مفاهیم اصلی ریسپانسیو به شما آموزش داده میشود تا هم بتوانید با استفاده از فریم ورک ها و هم به صورت مستقل و بدون استفاده از فریم ورک ها، طراحی سایت های ریسپانسیو (واکنش گرا) را انجام بدهید.

 100. FM

  با عرض سلام
  من به تازگی تو شرکتی استخدام شدم که طراحی حرفه ای سایت انجام میده.
  سابقه ی کار ندارم و به تازگی در زمینه ی طراحی سایت وارد شدم به همین خاطر از بقیه پرسنل خیلی عقب موندم. میخواستم بدونم اگه تو دوره آموزشی شما ثبت نام و شرکت کنم میتونم قلب psd رو به HTML تبدیل کنم ؟ اونم بدون هیچ مشکلی
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنین :)

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   بله دقیقا این دوره آموزشی برای شما مناسب هست، منتها به یک شرط بسیار بسیار مهم؛ اینکه فقط فیلم ها رو تماشا نکنید و اون کدها رو خودتون هم بنویسید و تمرین کنید.

   • FM

    سپاس دوست عزیز
    حتما شرکت میکنم

 101. توسعه دهنده وب

  همچنین در زمان طراحی قالب سایت چه نکاتی رو رعایت باید کرد ک اگر سایت روی هاست رفت مثلا شخصی رزولیش سیستمش پایین هست ولی طراحی با رزولیش بالا انجام شده سایت دوچار تغییرات نشه؟(از لحاظ طراحی)

  • گروه آموزش طراحی سایت

   لطفا سوالات را در انتهای همان مطلب مربوطه ارسال نمایید / جهت جلوگیری از سردرگمی سایر کاربران، دیدگاه های غیر مرتبط بررسی نخواهند شد
   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   این انتخاب بستگی به مانیتورهای کاربران دارد، به طور کلی از اندازه ی عرض ۹۸۰ پیکسل اگر استفاده کنید، مطمئن خواهید بود که در مانیتورهای بزرگتر از ۱۵ اینچ، مشکلی نخواهید داشت (علت انتخاب ۹۸۰، بخش پذیر بودن آن به ۲، ۵ و ۴ نیز هست). که البته گاهی اوقات عدد ۹۶۰ پیکسل هم برای این امر انتخاب میشود (بخاطر اینکه ۹۶۰ بر تمامی اعداد ۲ و ۳ و ۴ و ۵ بخش پذیر است)
   پاسخ به سوال دوم شما:
   همان اندازه برای عرض سایت در نظر گرفته بشود کافیست. البته نه برای عرض کل محیط کار، بلکه منظور این هست که کل محتوا در یک فاصله ی عرضی ۹۸۰ و یا ۹۶۰ پیکسلی چیده شوند.

 102. توسعه دهنده وب

  سلام خسته نباشید
  ی سوال داشتم..در حین طراحی قالب سایت ما باید با چه رزولیشنی کار طراحی رو ادامه بدیم که در زمان انتقال سایت ب هاست تغییراتی روی نت مشاهد نکنیم(متنظور اینه که چه رزولیشنی انتخاب کنیم که بعدن سایت دوچار اسکرول افقی نشه)

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   این انتخاب بستگی به مانیتورهای کاربران دارد، به طور کلی از اندازه ی عرض ۹۸۰ پیکسل اگر استفاده کنید، مطمئن خواهید بود که در مانیتورهای بزرگتر از ۱۵ اینچ، مشکلی نخواهید داشت (علت انتخاب ۹۸۰، بخش پذیر بودن آن به ۲، ۵ و ۴ نیز هست). که البته گاهی اوقات عدد ۹۶۰ پیکسل هم برای این امر انتخاب میشود (بخاطر اینکه ۹۶۰ بر تمامی اعداد ۲ و ۳ و ۴ و ۵ بخش پذیر است)

 103. توسعه دهنده وب

  سلام
  سوالی داشتم…نحوه ساخت قالب psdبرای سایت ک چه ندازه های برای طول و عرضش باید در نظر گرفت و سایت های ک کش میان و سایتای ک این قابلیتو ندارن طی ی آموزش تصویری بیان کنید.مرسی

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   سوال خوب و بجایی کردید؛ منتها بهترین زمان برای مطرح کردن آن در مباحثی است که وارد طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا – Responsive) میشویم. لطفا در آن مباحث سوال تان را مطرح بفرمایید تا در قالب یک فیلم آموزشی به آن پرداخته شود.

 104. توسعه دهنده وب

  سلام
  چرا پس خبری از ویدئو ها ی دوره طراحی وب نیست؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   حتی المقدور فیلم های آموزشی طبق روال و سرعتی که خدمت تان اعلام کرده ایم، در سایت قرار میگیرند. منتها اگر در لیست فیلم ها تغییری مشاهده نکردید، لطفا کلید های میانبر CTRL + F5 از کیبوردتان را بزنید تا صفحه بدون کش بارگزاری شود.
   ضمن اینکه سعی داریم از این پس برای دانشجویان دوره طراحی وب هم به محض بروزرسانی آموزش ها، پیامک ارسال کنیم.

 105. توسعه دهنده وب

  سلام
  دو روزه ویدئو نمیزارید؟با مشکلی برخورد کردیدد

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   فیلم های دوره آموزش psd به html دو بار در هفته منتشر میشوند. ضمن اینکه از این به بعد برای راحت بودن کاربران، بعد از بروزرسانی مباحث، پیامک خدمت دانشجویان ارسال میشود.

 106. m

  با سلام خدمت شما و تشکر از سایت خوب و آموزندتون
  ببخشید میخواستم راجع به محتویات کلاستون سوال کنم،من کل فیلم ها html و cssرا از سایت شما دیدم،و فقط به آموزش jquery نیاز دارم،میتونم یه بخشی از فیلم ها که فقط به jquery مربوط میشرو ازتون بگیرم؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با عرض سلام و احترام خدمت شما
   تمامی مباحث به هم پیوسته اند و توصیه به چنین کاری نمی کنیم. به خصوص اینکه با توجه به قیمت بسیار مناسبی که تا قبل از عید برای این دوره در نظر گرفته شده است توصیه می کنیم حتما به صورت کامل در دوره شرکت کنید. اما اگر تمایلی به این کار ندارید؛ باید خدمت تان عرض کنیم که قصد داریم تا در آینده امکانی را فراهم کنیم تا امکان خرید فیلم ها به صورت تکی نیز فراهم باشد (البته قطعا هزینه ی تمام شده ی فیلمهای تکی برای شرکت کنندگان در دوره، کمتر از قیمت تمام شده برای عزیزانی خواهد بود که قصد دانلود به صورت تکی را دارند)

 107. داوود

  با سلام؛ از آشنایی با سایتتون واقعا خوشحالم. دستتون درد نکنه و خدا خیرتون بده! من نمونه کارهای شما رو دیدم و واقعا جالب بود که اینقدر مشتری دارین. اگه محرمانه نیست جهت اطلاع و اینکه به سابقه کاری شما مقداری آشنا بشیم، امکانش هست بگید حدودا چند وب سایت رو شما طراحی کرده و یا ایجاد کردین؟؟ آخه برام جالبه که بدونم. البته گفتم اگه محرمانه نیست.ببخشید از اینکه مزاحم اوقاتتون میشم.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   والا حقیقتا تعداد خاصی رو آمار نگرفتیم؛ ولی خب سایت های زیادی از مشتریان خودمان را در بخش نمونه کارها درج نکرده ایم که دلایل مختلفی برای این کار وجود داشته است.

 108. مهدی

  سلام من ثبت نام انجام دادم اما تا حالا هیچ پیامی دریافت نکردم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   ثبت نام شما تکمیل شده و ایمیل نیز خدمت تان ارسال شده است. (طبق پاسخ ایمیلی ای که داده اید، این مسئله تایید میگردد)

 109. توسعه دهنده وب

  سلام
  من ثبت نام کردم ولی هیچ ایمیلی مبنی بر ورود ب سایت جهت دانلود دریافت نکردم

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   به دلیل انجام یکسری ارتقاهای فنی، کمی دیرتر ایمیل های مربوطه به ثبت نام کنندگان جدید ارسال شد که از این بابت پوزش می طلبیم.

 110. milad

  سلام
  لطفا طراحی فلت هم اموزش بدید

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام
   بله در ادامه این کار را انجام خواهیم داد ان شاء الله.

 111. شیوا

  سلام خسته نباشید
  من در دوره طراحی صفحات وب ثبت نام کردم میخواستم ببینم فیلمهای آموزشی را از چه موقع در سایت قرار میدهید؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   شروع به انتشار فیلم های آموزشی از ۲۰ و یا ۲۱ اسفند ۹۳ می باشد.

 112. فرهاد

  خودتون برنامه ریزیتون چند ماهه هست برای تمام کردن و گذاشتن فیلم?

  • گروه آموزش طراحی سایت

   به امید خدا سعی داریم تا اردیبهشت ۹۴ دانشجویان را به حدی برسانیم که بتوانند ورود به بازار حرفه ای را استارت بزنند.

 113. شيوا

  سلام
  من عضو خبر نامه آنلاینر هستم و در دوره طراحی قالب وردپرس نیز ثبت نام کرده‌ام. اگر بخواهم در دوره طراحی صفحات وب نیز ثبت نام کنم چقدر تخفیف برایم در نظر میگیرید؟ در ضمن کد تخفیف آنلاینر را هم دارم.

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   نهایت تخفیفی که شرکت کنندگان می توانند از آن برخوردار شوند، با کد تخفیف آنلاینر هست و متاسفانه امکان تخفیف بیشتری وجود ندارد.

 114. مهدی

  با سلام و خسته نباشید
  منظورتان از تغییر و افزایش هزینه در ادامه راه برای ثبت نام کنندگان به آن اشاره کرده اید چیست؟ یعنی با پرداخت این مبلغ دوباره ما باید مبلغی دیگر بعدا پرداخت کنیم؟
  و اینکه پرداخت مبلغ مورد نظر در این دوره صرفا جهت دانلود فیلم ها بوده یا حضور سر وقت برای انجام کاری خاص یا ارائه تمرین هم می باشد؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   قطعا افزایش هزینه ها شامل کسانی که از قبل ثبت نام کرده باشند، نمیشود و هر کس با هر هزینه ای ثبت نام کند، تا انتهای دوره نیاز به پرداخت وجه دیگری بابت شرکت و یا ادامه ی دوره ی آموزشی نخواهد بود.
   پاسخ سوال دوم شما هم در فیلم معرفی دوره (مطلب بالا) و هم در قسمت “نحوه برگزاری دوره” در همین مطلب (متن بالا) به صورت کامل خدمت تان ارائه شده است.

 115. فرهاد

  سلام. چند فیلم اموزشی میباشد؟ مدت دوره حدود چند ماه طول میکشد?

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام و احترام
   بیش از ۸۰ فیلم است. و طول کشیدن دوره بستگی به خود دانشجویان دارد که با چه سرعتی با آموزش های جدیدی که در سایت بروزرسانی میشود، همراه شوند و تمرینات و آموزش ها را دنبال کنند. ما طبق وعده ای که میدهیم، عمل می کنیم و در بازه های زمانی مشخص شده، آموزش های جدید را برای دانلود در اختیار دانشجویان دوره ها قرار میدهیم.

 116. علی محمدی

  هزینه دوره را در صورت امکان کاهش بدید که توانایی شرکت در دوره واسمون فراهم بشه از نظر مالی.مرسی

  • گروه آموزش طراحی سایت

   جناب محمدی عزیز؛ لطفا نگاهی به لیست سرفصل های آموزشی دوره بیندازید و مقایسه ای بسیار ساده و کوتاه انجام بدهید؛ چه از نظر کیفیت برگزاری دوره، چه از نظر سرفصل ها و حجم محتوای آموزشی و چه از نظر قیمت، این دوره ی آموزشی را با سایر دوره های آموزشی (چه حضوری و چه اینترنتی) مقایسه بفرمایید؛ به نتایج بسیار جالبی خواهید رسید.
   مبلغی که برای این دوره در نظر گرفته شده است، حداقل مبلغ ممکن می باشد که طبعا در ادامه ی راه بر اساس هزینه های جاری، برای ثبت نام کنندگان آتی افزایش پیدا خواهد کرد.

 117. علی محمدی

  سلام
  در این دوره ما از ابتدا استارت یک پروژه(چه طراحی؟سایت خبری؟شخصی) را در قالب موارد ذکر شده انجام میدیم؟
  و اینکه در پایان دوره ما توانایی انجام طراحی هر سایتی را دارا هستیم یا ن؟

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام
   تصویر PSD ای که در طول دوره ی آموزشی بر روی کدنویسی آن و صفحات داخلی اش تمرکز می کنیم، به مطلب اضافه شد.
   در این دوره، تمرکز اصلی بر روی تولید یک مجله خبری آنلاین با جزئیات بالا و تبدیل طرح PSD آن به HTML می باشد، از جمله می آموزید که چگونه با جی کوئری منوی کشویی، اسلایدر، خبر فوری، تولتیپ، تب منو و … بسازید. همچنین با مشاهده ی سرفصل ها و دانلود فیلم معرفی دوره (که با کلیک بر روی دکمه ی آبی رنگ همین صفحه میتوانید آن را دریافت کنید) به پاسخ های خودتان در مورد این دوره خواهید رسید.

 118. یاشار

  ببخشید یادم رفت لطفا psd رو تو سایت بزارید ببینم چه سایتی میشه بعد از کار

  • گروه آموزش طراحی سایت

   بله یک فیلم کوتاه جهت معرفی دوره ضبط کرده و بزودی منتشر میکنیم.

 119. یاشار

  سلام
  نیت شما درسته ولی در نظر داشته باشید وقتی ویدیو هارو برای دانلود میزارید دانشجو حی میزار فردا یعنی انقدر تنبلی میکنه که چند ماه هم میگزره ولی چیزی یاد نمیگره. اگر شما کلاس برگزار کنید دانشجو مجبور میشه سر کلاس باشه تا یاد بگیره مثال خود من قسمت css الان چند هفته هست که قسمت ۳۰ به بالا نرفتم حی انداختم فردا که تا الان ولی کلاس شرکت میکردم توی یکی دو ماه تمام میکردم و الان داشتم کلاس بعدی میگذروندم :((

  • گروه آموزش طراحی سایت

   با سلام
   بله بعضی از کاربران مشکل شما رو دارند؛ اما در حال حاضر ما کلاس های حضوری را فقط در مشهد برگزار می کنیم. ضمن اینکه در کلاس حضوری هم مشکل به شکل دیگه ای خودش رو نشون میده، و اون “انجام ندادن تمرینات” هست. ما دانشجویانی رو داریم که در تمامی کلاس های آموزش طراحی صفحات وب (یا وردپرس و یا …) شرکت می کنند اما تمرینات را انجام نمیدهند و خب قطعا در نهایت هم نتیجه خاصی نمیگیرند، آن هم در حالی که بهترین آموزش ها را دریافت کرده اند و در مقابل، کسانی که تمرینات را دنبال می کنند، به راحتی وارد بازار کار می شوند.