آپدیت افزونه , امنیت در بروزرسانی افزونه های وردپرس , بروزرسانی پلاگین وردپرس

امنیت در بروزرسانی افزونه های وردپرس

امنیت در بروزرسانی افزونه های وردپرسی

امنیت در بروزرسانی افزونه های وردپرسی ، شما برای اینکه کارایی های وردپرس تان را بیشتر کنید از افزونه ها استفاده می کنید که با یک جستجو در اینترنت میتوانید افزونه ی مورد نظر خود را پیدا کنید ، در اینجا همانطور که میدانید بیشتر افزونه های وردپرسی آپدیت های زیادی دارند که شما برای اینکه با آخرین نسخه وردپرس و مچ بودن هرچه بیشتر نسخه های جدیدتر با وردپرس باید دائم این  افزونه ها را آپدیت کنید .

در نظر داشته باشید که نسخه وردپرستان هرچه بروزتر باشد امنیت سایتتان بیشتر است چون نسخه های قدیمی از نظر امنیتی هم به مشکل میخورند ، آپدیت افزونه ها در صفحه افزونه فقط اطلاع رسانی می شود و خود به خود به روز نمی شود.

Array

قبل از آپدیت افزونه به نکات زیر توجه کنید:

از وبسایت بک آپ تهیه کنید:

به هر صورت شاید افزونه جدید دارای اشکالاتی باشد پس قبل از اینکه افزونه را به روز کنید از وبسایتتان بک آپ تهیه کنید.

بروز رسانی همه افزونه ها در یک زمان واحد:

امکان اینکه همه افزونه ها را بصورت یک جا به روز کنید وجود ندارد پس با حوصله تک تک افزونه ها را در یک زمان به روز کنید.

تست آپدیت افزونه:

اگر با لوکال هاست آشنایی دارید قبل از اینکه آپدیت افزونه ای را نصب کنید برروی لوکال هاست خود تست کنید اگر هم آشنایی ندارید سعی کنید با لوکال هاست آشنا شوید.

آپدیت در زمان های استراحت:

تا میتوانید افزونه های خود را در زمان های پرت سایت آپدیت کنید تا در صورت برخورد به مشکل بتوانید در اسرع وقت بدون دغدغه آن مشکل را مرتفع کنید

حالا فهمیدیم که با رعایت برخی نکات ایمنی بسیار ساده جلوگیری میکند از خطر های بزرگ ولی ابتدایی که به علت جهل برخی کاربران به سادگی از آنها لطمه میخورند توجه داشته باشید تا در این زمینه بیشتر مطالعه کنید.

 

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments