ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters | ارسال ایمیل خبرنامه | MailPoet

ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters

ارسال انواع ایمیل خبرنامه

با سلام خدمت همه ی دوستان وردپرسی

اطلاع مردم از فعالیت های سایت شما مخصوصا بازدید از سایت خیلی مهم و حیاتی است که این امر برای بازدید کنندگان فقط با روش های گوناگون اطلاع رسانی امکان پذیر میباشد. اطلاع رسانی ارسال ایمیل خبرنامه به بازدید کنندگان یکی از این راه هاست که در این روش متن ها، لینک ها، عکس ها قرار خواهد گرفت تا بازدید کنندگان را به طرف سایت وردپرسی تان بکشاند و آنها را وادار به کلیک کردن بر روی یکی از لینک های خبرنامه میکند.

همچنین به خاطر داشته باشید که ارسال کردن ایمیل و ساختن محتوای آن و همچنین زمان ارسال ایمیل از قواعدی پیروی میکند که برای هر موضوعی و هر وبسایتی تفاوت دارد و مشخص نیست. برای یافتن این قوانین متن ها و ایمیل های متفاوتی را ساخته و ارسال نمایید و با دریافت بازخورد ها درست ترین شرایط ارسال خبرنامه را پیدا نمایید و از آن استفاده کنید.

در این مقاله برای این کار از افزونه MailPoet Newsletters استفاده میکنیم که بطور کامل فارسی شده و همه ی فیلدها در این افزونه کاملا واضح و مشخص است.

افزونه  “MailPoet Newsletters”

Array

بعد از نصب این افزونه در منوی سمت راست پنل وردپرس منوی MailPoet ظاهر خواهد شد که خبرنامه ها- زیر منوهای خبرنامه ها-  تنظیمات- مشترکین- نسخه پولی  را دارا میباشد. ابتدا به بررسی بخش تنظیمات میپردازیم:

در این بخش تنظیمات، با ۶ زبانه در بالا ی صفحه مواجه میشویم:

Array

پایه: دراین جا تنظیمات اولیه را انجام میدهیم.

فرمها: در این بخش میتوانید فرمهای مختلفی را برای دریافت ایمیل از کاربران بسازید.

تاییدیه ثبت نام: در این قسمت تنظیمات ایمیل ارسالی را برای تایید ایمیل کاربران بعد از ثبت نام را انجام میدهیم.

ارسال با…:در این قسمت تنظیمات سرور ایمیل را انجام میدهیم. (پیشنهاد میکنیم تا موقعی که به تغییر تنظیمات پیش فرض احتیاج نداشتید ، به تنظیمات دست نزنید.)

پیشرفته: در این بخش میتوانید تنظیمات پیشرفته تری را انجام دهید مانند: تعیین دسترسی نقش های کاربری به خبرنامه ها.

افزونه ها: و در آخر در این بخش میتوانیم افزونه هایی را که با MailPoet Newsletters سازگار هستند را مشاهده کنیم.

“ساخت خبر نامه”

Array

با وارد شدن به قسمت خبرنامه ها خبرنامه ای را با عنوان (راهنمای ۵ دقیقه ای کاربر) را میبینیم که با کلیک کردن روی “پیش نمایش” میتوانیم ظاهر کلی خبرنامه را ببینیم و با کلیک کردن روی “ویرایش” به قسمت ساخت و ویرایش خبرنامه هدایت میشویم که همه ی توضیحات هم در این قسمت داده شده است.

“جمع بندی کلی”

هرچه تعداد ایمیل مخاطبان بیشتر باشد آن سایت ارزشمند تر است. بعنوان مثال: موقعی که سایت از دسترس خارج شد و پس از دو روز مجددا به حالت اول برگشت ما میتوانیم این اطلاعیه هارا از طریق ایمیل به گوش مخاطبین مان برسانیم تا آمار بازدید از سایت مان پس از دو روز به طرز چشم گیری افت نکند و به حالت اولیه برگردد.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments