کسب و کار اینترنتی پول ساز در تابستان ۹۶

تابستان ۹۶ آنلاینر فرصتی برای کسب و کار اینترنتی فراهم کرده، این طرح مناسب طراحان سایت،

شرکت های طراحی، شرکت های ارائه دهنده هاست، وردپرس کارهای علاقه مند و علاقه مندان به راه اندازی

کسب و کار های اینترنتی است.

 شما در کسب و کار اینترنتی پول ساز تابستان ۹۶ می توانید تمامی قالب های آنلاینر را با برند اختصاصی و امکاناتی که به آن اشاره کردیم در اختیار داشته و درآمد ماهیانه داشته باشید.

از تفاوت های این طرح در اینترنت، بروز رسانی خودکار و پشتیبانی کاربران تان توسط تیم آنلاینر، همراهی و مطالب اموزشی و تجربیات در فروش و کسب و کار، سود مناسب از هر فروش، قالب های کد نویسی شده ایرانی و عدم مشابه در اینترنت می باشد.

نمایندگی شما با سایت کاملا اختصاصی و هاست ۲ گیگ در کمتر از ۵ دقیقه راه اندازی و می توانید کسب و کارتان را شروع کنید.

برخی از امکانات نمایندگان فروش آنلاینر

⭐️ نصب سایت فروشگاه قالب وردپرس آنلاینر برای شما با درگاه پرداخت خودتان

⭐️ اعطای نمایندگی تمام قالبهای آنلاینر با برند اختصاصی شما

⭐️ پشتیبانی و آپدیت قالبها توسط تیم شما (که اعضای آنلاینر هستند ;) )

⭐️ ارائه هاست مخصوص وردپرس به صورت ریسلری (۱۰ گیگ)

⭐️ دریافت فیلم های آموزشی، مباحث فروش و تجربیات در انجمن گفتگوی نمایندگان

⭐️ ۳۵۰ هزارتومان هدیه آنلاینر بعد از فروش ۲۰ قالب ( پکیج طلایی)

 

پاسخ به پرسش های مطرح شده ::

تفاوت نمایندگی فروش اختصاصی آنلاینر با پکیج ها و سایت های فروش قالب در اینترنت چیست ؟

بخش نمایندگی فروش آنلاینر ویژگی هایی متفاوت و خاصی نسبت به سایت ها و پکیج های فروش قالب در سطح اینترنت دارد : در نمایندگی فروش ما به شما سایتی مشابه فروشگاه آنلاینر با تمامی قالب ها و برند اختصاصی و بدون نامی از ما ارائه می شود که دغدغه ای از جهت راه اندازی سایت فروش دیجیتال نخواهید داشت. قالب های ارائه شده کاملا با پشتیبانی و بروز رسانی تا مدت یک سال خواهد بود و مشتریان شما می توانند با بروز رسانی خودکار که در قالب های آنلاینر و افزونه قرار داده شده با یک کلیک انجام دهید. قالب های آنلاینر کاملا اختصاصی، ایرانی و بومی هستند و در هیچ جای اینترنت مشابه ندارند. تمامی قالب ها دارای سیستم کد گزاری و لایسنس هستند و امکان کپی وجود ندارد. تمامی پشتیبانی ها توسط آنلاینر انجام می شود. به جهت همراهی و کمک در بحث فروش تالارگفتمان و بخش های ویژه ای را برای شما اماده کردیم که بتوانید هر چه راحت تر قالب ها را بفروش برسانید.

چرا این پکیچ ما با سایر سایت ها کاملا متفاوت است؟

یک فروشگاه کامل و آماده فروش با اسم و برند دلخواه شما تمامی ۲۵ محصول برتر آنلاینر با برند و لوگوی شما در وب سایت شما درج خواهند شد. شما محصولاتی را خواهید فروخت که نمونه آن در سطح وب یافت نمیشود چون تماما توسط تیم آنلاینر طراحی و پیاده سازی شده است. آپدیت ها به صورت اتوماتیک در وب سایت شما قرار خواهند گرفت. تمامی قالب ها بسته نصبی آسان دارند و مشتریان به راحتی خواهند توانست سایت خود را راه اندازی نمایند. پشتیبانی فنی تماما به عهده آنلاینر خواهد بود و شما دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت. حتی نیاز ندارید که به پنل پشتیبانی خود وارد شوید و میتوانید فقط نظارت داشته باشید. تمامی محصولات با برند و لوگوی شما در وب سایت شما درج خواهند شد.

توضیحات کامل، جزئیات و خرید آنلاین در بخش اختصاصی نمایندگان ::

Array

Array

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments