محمد هادی حبیبی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون نظر 1286 بازدید
اهمیت انتخاب عنوان تاثیر گذار برای صفحه اصلی

اهمیت انتخاب عنوان تاثیر گذار برای صفحه اصلی

با سلام امروز در مورد اهمیت انتخاب عنوان تاثیر گذار برای صفحه اصلی صحبت می کنیم بحث مهمی که در بازدید سایت شما تاثیر مستقیم دارد 5 مورد از مهمترین عوامل اهمیت انتخاب عنوان تاثیر گذار برای صفحه اصلی را خدمت شما بیان خواهیم کرد.

مقدمه

در ابتدا بگوییم که کاربران اکثرا تا وارد سایت شما می شوند تمرکز و ذهنشان به سمت تیتر و عنوان صفحه اصلی سایت میرود و این عنوان باید آنها را جذب کند تا برای ماندن در سایت شما مشتاق بشوند بعلاوه این که اطمینانا در 90 درصد موارد موضوع پست شما قبلا توسط شخص دیگری انتخاب شده و انتشار یافته پس فرد باید با عنوانی که شما انتخاب می کنید باید جذب سایت شما شود در ادامه با ما همراه باشید تا با هم بدانیم چه استاندارد هایی برای انتخاب تیتر مناسب برای صفحه اصلی وجود دارد.

اهمیت انتخاب عنوان تاثیر گذار برای صفحه اصلی , عنوان سایت , اهمیت عنوان سایت , عنوان

استاندارد

سعی کنید در همه مواقع عنوان شما مابین پنج تا دوازده کلمه باشد چون در صورتی که کمتر از این مقدار باشد درک عنوان برای کاربر سخت و بیشتر از این مقدار می تواند کاربر را سردرگم کند در ضمن اگر زیر عنوانی هم برای عنوان داشته باشید باعث میشود کاربران بیشتر عنوان را درک کنند ، توجه داشته زیر عنوان هم باید 110 کارکتر داشته باشد

عنوان توصیفی و توضیحی

انتخاب عنوان شما باید به این صورت باشد که توضیح یا توصیفی از خدمتی که شما ارائه می کنید باشد کلماتی مثل ازران ، بی رقیب و … کلمات توصیفی خوبیست اما وقتی مخاطب آنها را میخواند حس می کند شرکتی که با آن رو به روست یک شرکت مغرور است که در نتیجه انتخاب چنین عناوینی خیلی جالب نیست.

عنوانی متفاوت

چیزی که اولین بار به ذهنتان می رسد را نگه دارید و بیشتر فکر کنید و مطمئن باشید به گزینه های مناسب تری برای انتخاب عنوان دست خواهید یافت این عمل باعث میشود شما در آینده دچار پشیمانی از انتخاب عنوانتان نشوید چون امکان دارد بعد از مدتی عنوان بهتری به ذهنتان برسد.

بهره گیری از کلمه کلیدی

حتما در آموزشات سئو در مورد کلمه کلیدی (کلیدواژه کانونی) مطالبی خوانده اید حال همانطور که در متن خود از کلمه کلیدی استفاده می کنید باید در عنوان هم از آن استفاده کنید زیرا عنوان سایت شما تمرکز شما را بر روی موضوعی نشان میدهد و کمک می کند که مخاطبان خاص خود را بیابید و با آنها در ارتباط باشید و این مورد در پیشرفت شما تاثیر گذار است.

تغییر عنوان

با توجه به استاندارد سومی که در این مطلب گفته شد شما می بایست یک عنوان مناسب برای سایتتان می یافتید که به این هم اشاره شد ، حال بعد از یافتن عنوان مناسب برای سایت اگر بعد از مدتی یافتید که عنوان بهتری هم هست ، عنوان بهتر را جایگزین عنوان قبلی کنید و نگران نباشید چون هیچ اتفاقی نمی افتد و اگر انتخاب بهتری داشته باشید مطمئنا به نتایج بهتری خواهید رسید.

امیدواریم در پناه خداوند متعال موفق باشید و پیشرفتتان چند برابر شود ، نظرات خوب شما دلگرمی ما برای ادامه تولید محتوای بهتر از قبل می باشد ، با تشکر

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]