محمد هادی حبیبی ۱۹ تیر ۱۳۹۶ بدون نظر 803 بازدید بازاریابی اینترنتی
تاثیر ویدیو بر کسب و کار آنلاین

تاثیر ویدیو بر کسب و کار آنلاین

تاثیر ویدیو بر کسب و کار آنلاین ، جایگاه ویژه ویدیو در کسب و کار آنلاین را نمی توان نادیده گرفت طوری که تنها همین دلیل کافی است بر تاثیر ویدیو برای رونق کسب و کارتان مثلا سایت آموزشی دارید هنگامی که یک متن آموزشی میگذارید با هنگامی که یک ویدیو آموزشی میگذارید چه فرقی میکند ، تفاوت بسیار مشهود است کاربران بسیار  علاقه شدیدی به خواندن ندارند در حالی که عاشق تماشا کردن هستند حالا با این مقدمه به ادامه بحث می پردازیم.

تاثیر ویدیو بر کسب و کار آنلاین , کسب و کار اینترنتی , ویدیو , اهمیت ویدیو در کسب و کار آنلاین

تاثیر 80 درصدی ویدیو بر ترافیک سایت

پیش بینی می شود تا دو سال آینده 80 درصد ترافیک سایت ها از طریق ویدیو ها باشد خب برای عقب نیفتادن از سایت های دیگر شما هم باید ترافیک سایتتان را بالا ببرید و با توضیحاتی که دادیم این کار با ارائه ویدیو های مفید ممکن خواهد شد سعی کنید از ویدیو در سایتتان بیشتر استفاده کنید.

افزایش رتبه سایت

همیشه دغدغه کاربران افزایش رنک و رتبه سایتشان هست و برای رسیدن به این هدف خود برنامه های زیادی را دارند و کارهای زیادی اعم از تبلیغات ، مطالب و غیره و غیره را در دستور کار خود قرار می دهند حال چه خوب است که بخشی از برنامه خود را روی ضبط ویدیو های سایت خود بگذارند که تاثیر فراوانی بر سئو و رتبه سایتشان هم دارد در حالی که کاربر هم راضی تر است.

بازدید 80 درصدی از صفحات ویدیو

با توجه به تحقیقی که صورت گرفته 80 درصد از صفحاتی که در اینترنت بارگذاری می شوند محتوای ویدیویی دارند و این را هم خوب است بدانید تنها20 درصد کاربران یک مطلب را تا انتها میخوانند و 80 درصد کاربران تنها  علاقه به تماشای ویدیو دارند پس برای ویدیو های سایتتان وقت بگذارید.

اعتماد و مفید بودن ویدیو

80 درصد از کاربران دلیل انتخاب ویدیو بر مطالب را مفید تر و قابل اعتمادتر بودن ویدیو بیان کرده اند پس برای جلب رضایت و اعتماد مخاطب و کاربران خود باید سعی داشته باشید از محتوای ویدیویی استفاده کنید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]