گروه آموزش طراحی سایت ۱۲ خرد ۱۳۹۰ بدون نظر 2755 بازدید

در سفارشاتی که انجام می گیرد، تعهدات متقابلی در هر پروژه مطرح می گردد که مشتریان و آنلاینر، نسبت به آن متعهد می شوند. منتها در ذیل تمام موارد، شرایط عمومی زیر وجود دارند که در این صفحه به طور عمومی معرفی می شوند:

 1. تامین محتوای وب سایت طراحی شده به عهده ی مشتری است
 2. در سفارشات طراحی قالب وردپرس، آموزش کار با وردپرس بعهده ی آنلاینر نبوده و بابت آن هزینه ی جداگانه در یافت می شود.
 3. در سفارشات طراحی سایت، آموزش کار با قسمت های مختلف وب سایت، بعهده ی آنلاینر می باشد.
 4. پس از تحویل اولیه ی سفارشات به مشتریان، مشتری می بایستی قسمت های مختلف وب سایت را بررسی کرده و لیستی از ایرادات احتمالی مشاهده شده را از طریق صفحه ی پشتیبانی و در قالب یک مرتبه به آنلاینر ارائه کند.
 5. مشتریان گرامی می توانند تا قبل از اتمام طرح گرافیکی سایت، نظرات خود را پیرامون اعمال تغییرات در طرح و امکانات وب سایت مطرح کنند، اما بعد از آن – باتوجه به آغاز فاز پیاده سازی – هر گونه اعمال تغییرات شامل هزینه می باشد.
 6. در صورتی که مشتریان گرامی هرگونه عیب و نقصی را در وب سایت خود مشاهده کنند، می بایستی آن را به آنلاینر گزارش داده و از طریق صفحه ی پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایند. سپس آنلاینر موظف است تا طبق نوع سرویس (طلایی، نقره ای، برنز و عادی) و تعهداتی که ارائه داده است، در اسرع وقت نسبت  به پشتیبانی رایگان اقدام نماید.
 7. در صورتی که به هر دلیلی، در هرگونه از فایلهای تحویل داده شده به مشتری، دست برده شود، سایت و یا قالب وردپرس مذکور از پشتیبانی خارج می شود.
 8. پس از تحویل وب سایت یا قالب وردپرس طراحی شده، اعمال هرگونه تغییرات در وب سایت متضمن هزینه است.
 9. مطابق با عرف حرفه ی طراحی سایت، نام و لینک متنی آنلاینر، در پایین پروژه های انجام شده درج می گردد، در صورتی که شما مشتری گرامی تمایلی به درج لینک ندارید، لطفا حتما به ما اطلاع بدهید تا هزینه ی مربوط به حق مولف را به هزینه های طراحی اضافه کنیم.
 10. سایت ها، اسکریپت ها و قالب های وردپرس طراحی شده، فقط بازای یک دومین / ساب دومین به مشتریان عزیز تحویل داده می شود. لذا در صورتی که قصد استفاده در بیش از یک دومین را دارید، لطفا حتما اطلاع بدهید تا توافق قبلی انجام شده باشد.
 11. آنلاینر پس از دریافت نیازهای مشتریان، قیمت انجام سفارش را خدمت آن ها اعلام می دارد. لذا در صورتی که بعد از آن مشتریان در لیست نیازهای خود تغییری را ایجاد کنند، آنلاینر ممکن است بعد از بررسی ای که انجام می دهد، قیمت جدیدی را به مشتری اعلام کند.

به امید اینکه از تمامی خدمات طراحی قالب وردپرس، طراحی سایت، آموزش طراحی سایت و پشتیبانی راضی باشید.

آنلاینر ؛ با ما آنلاین شوید …

نظرات کاربران (۰)