نحوه بروزرسانی و آپدیت قالبهای آنلاینر

سلام و وقت بخیر کاربر گرامی

در این مطلب نحوه صحیح فعال کردن قالب و نحوه آپدیت قالب رو به دو صورت (از طریق هاست و پنل وردپرس) خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

آپدیت قالب از طریق پنل وردپرس

آپدیت قالب از طریق هاست

آموزش آپدیت قالب از طریق هاست به صورت متنی

هنگامی که شما یک قالب از سایت آنلاینر خریداری مینمائید در پنل کاربری خود دو لینک دانلود مشاهده خواهید کرد. یک لینک فایل اصلی قالب میباشد و لینک دیگر فایل بسته نصبی قالب.

فایل نصبی برای این است که شما یک هاست خام دارید یا وردپرس ای که نصب کرده اید محتوایی در آن درج نشده است و پاک کردن آن برای شما اهمیتی ندارد و میخواهید قالب را دقیقا مانند دمو برای خودتان یا مشتریتان نصب نمائید.

اما فایل اصلی قالب زمانی کاربرد دارد که شما وردپرس خود را از قبل ایجاد کرده اید و محتوا در آن قرار داده اید و سایت شما در حال کارکردن میباشد. و فقط مایل هستید که قالب خود را تعویض یا آپدیت نمائید.

 

نحوه بروزرسانی و آپدیت قالب از طریق هاست:

در این آموزش شما نیاز به نصب نرم افزار winrar خواهید داشت که چنانچه از قبل این نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب نکرده اید از این لینک نصب دانلود و نصب نمائید.

دانلود نرم افزار WINRAR

ابتدا فایل قالب رو دانلود نمائید و در کامپیوتر خود قالب را اکسترکت نمائید:

پوشه قالب در کنار فایل اصلی قالب اکسترکت خواهد شد:

حالا فایل زیپ قالب رو پاک نمائید:

و پوشه را مجدد زیپ نمائید:

نوع فایل زیپ را بر روی zip قرار دهید و دکمه ok را کلیک کنید:

حالا فایل زیپ ساخته شده را به هاست خودتون منتقل کنید:

بعد از وارد شدن به پنل هاستتون وارد قسمت فایل منیجر شوید:

نحوه بروزرسانی و آپدیت قالب

در قسمت public_html  هاستتون وارد مسیر wp-content/themes بشید و قالب رو در این مسیر آپلود کنید . (نحوه بروزرسانی و آپدیت قالب)

نحوه بروزرسانی و آپدیت قالب

بعد از اینکه آپلود پوسته وردپرس به پایان رسید پوسته قبلیتون رو حذف کنید و قالبی که آپلود کردید رو از حالت زیپ خارج کنید ( اگر قالب هم نام پوسته قبلی نبود نام پوشه قالب رو به نام قبلی قالب تغییر دهید).

برای کارکرد صحیح قالب حتما و حتما قالب رو دانلود کرده و یک بار اکسترکت و مجدد قالب رو زیپ کرده و سپس به هاست خودتون منتقل کنید. (با این کار سطح دسترسی فایلها و پوشه ها به صورت استاندارد در خواهد آمد)

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments