طراحی وب سایت

بهترین سرویس های طراحی وب سایت را از ما بخواهید …

توضیحات تکمیلی درباره سرویس های طراحی سایت:

تیم های فنی تخصصی آنلاینـــر، با بهره گیری از تجارب ارزنده و  حرفه ای خود که در طی چندین سال کار بین المللی حاصل شده است، این توانایی را دارند تا به شما اطمینان دهند که سفارشات طراحی سایت شما را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت بعهده بگیرند.

برای آشنایی با روال کامل دریافت، اجرا، تحویل و پشتیبانی سفارشات، توضیحاتی را خدمتتان می آوریم:

۱- دریافت سفارش

ابتدا ممکن است از طریق فرم سفارش، کلیات آنچه مد نظر دارید را مطرح نمایید سپس ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و چارچوب سفارش را به کمک شما مشخص و شفاف می کنیم تا بتوانیم پس از یک نیازسنجی و ارزیابی اولیه، بر اساس اینکه کدام سرویس ما را انتخاب می کنید (طلایی، نقره ای، برنز و عادی) هزینه و زمان پروژه را خدمتتان ارائه دهیم. در این مرحله یک طرح اولیه گرافیکی (sketch) را به کمک شما ایجاد خواهیم کرد تا در آن بطور کلی قسمت های مختلف سایت مشخص شده و نیز دقیقا تعیین گردد که ما و شما چه تعهداتی را بطور متقابل در طول اجرای سفارش خواهیم داشت. سپس لیست تعهدات بهمراه طرح اولیه در قالب یک فایل به شما ایمیل خواهد شد که این فایل را توافقنامه می نامیم.

منظور از طرح اولیه، چیزی مشابه طرح های زیر است که خیلی سریع و به سادگی هرچه تمام تر و فقط برای مشخص شدن قسمت های مختلف و امکانات مورد نظر، تهیه می شود:

Array

 

Array

2- اجرای سفارش

پس از دریافت وجه پیش پرداخت، فاز اجرا آغاز می شود. در فاز اجرا افرادی که در پروژه ی شما مسئولیت دارند، تعیین شده و شروع به کار میکنند، پیشرفت کار در هر قسمت از طریق ایمیل و یا پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و در هر بخشی از کار که نیاز به تایید و دانستن نظر شما باشد، همکاری شما لازم خواهد بود.

فاز اجرا بطور کلی به دو قسمت طرح گرافیکی و پیاده سازی نهایی تقسیم می شود:

الف) طرح گرافیکی

در این مرحله بر اساس نوع سرویس (طلایی، نقره ای، برنز و عادی) طرح گرافیکی سایت شما پیاده سازی شده و به تایید شما میرسد.

ویژگی این مرحله این است که تغییرات تا پایان آن قابل لحاظ شدن می باشد و افزودن هرگونه امکانات و تغییر در اصل سفارش، یا اصلا هزینه ای نداشته و یا هزینه ی آن بسیار ناچیز خواهد بود.

ب) پیاده سازی نهایی

پس از تایید طرح گرافیکی توسط شما، این فاز شروع می شود که در طی آن دقیقا همان طرح گرافیکی بعنوان نقشه ی پروژه خواهد بود و براساس آن سایت شما پیاده سازی می شود.

ویژگی این مرحله این است که اعمال تغییرات در آن معمولا میسر نبوده و یا شامل هزینه می باشد.

۳- تحویل سفارش

در این مرحله، کار تمام شده تحویل شما شده و شما می توانید از آن استفاده کنید. سپس قسمت های مختلف را بررسی کنید و اگر احیانا در قسمتی مشکلی وجود داشت و یا نکته ای از قلم افتاده بود، همگی را در یک ایمیل ارسال بفرمایید تا موارد لحاظ شده و سفارش شما، تحویل داده شده تلقی شود.

۴- پشتیبانی

تجربیات طراحی سایت در سراسر دنیا نشان می دهد بیشتر نگرانی و مشکلاتی که کاربران وب سایت ها دارند، در فاز پشتیبانی است، جایی که یا ارائه دهندگان خدمات از آن شانه خالی می کنند و یا مشتریان آنچه که می خواهند، پشتیبانی نبوده و تغییر در کار محسوب می شود.

برهمین اساس تیم فنی آنلاینر، پس از تحویل سفارش شما، پشتیبانی را بر اساس آنچه که در توافقنامه ذکر کرده ایم، به بهترین شکل ممکن به شما ارائه خواهد داد.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments