صادق رشیدیان ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون نظر 322 بازدید افزونه ی وردپرس
افزونه دانلود انبوه در ووکامرس

امروز قصد داریم به بررسی افزونه دانلود انبوه در ووکامرس بپردازیم که سهولت دانلود دسته جمعی را برای کابران سایت تان آسان نمایید.

همان طور که می دانید در ووکامرس امکان دانلود چند فایل وجود ندارد و بارها خواستید به کاربران سایت تان این امکان را بدهید که بتوانندتمامی فایل ها را یکجا یا با انتخاب دریافت نمایند.

همین طور شما خواستید مجموعه ای از دانلود های انبوه را قرار دهید یا به کاربران امکان انتخاب لیست فایل ها را با استفاده از انتخاب (تیک زدن) فراهم نمایید.

افزونه دانلود انبوه در ووکامرس

نمایشی از افزونه به زبان انگلیسی

به عنوان مثال ما قصد داریم یک سایت آموزشی با ووکامرس راه اندازی کنیم و حالا آموزش هایی داریم که کاربران 5 فصل از آن را خریده است و می خواهد بجای دانلود بصورت تک یک دفعه همه آن را دانلود و یا فصل هایی که تمایل دارد انتخاب و دانلود کند.

نحوه نمایش این افزونه در “اکانت من” در ناحیه کاربری فروشگاه کاربر می باشد که می تواند مشاهده و از این امکان استفاده نماید.

آنلاینر “افزونه دانلود انبوه در ووکامرس” که کاملا تجاری هست با مبلغ مناسب قرار داده است که می توانید نصب و از آن لذت ببرید.

افزونه دانلود انبوه در ووکامرس به آخرین نسخه و فارسی سازی شده است.

ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد تغییر قالب فروشگاه و یا راه اندازی یک فروشگاه کامل را دارید از قالب های اختصاصی و ایرانی ما استفاده کنید.

با این افزونه و قالب های پرسون و مارال می توانید یک سایت فروش فایل، پکیج، اموزشی، کتاب، مقالات، پروژه راه اندازی نمایید.

و در کنار آن از اپلیکیشن آندروید اختصاصی و ایرانی که همانند دیجی کالا می باشد برای کسب و کارتان راه اندازی و باعث فروش بیشتر شما شود.

با نظرات، پیشنهادات تان ما در ارائه مطالب مناسب در آنلاینر یاری نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نظرات کاربران (۰)