نمایش اینستاگرام در محصولات ووکامرس

نمایش اینستاگرام در محصولات ووکامرس مطلب ویژه و رایگان آنلاینر

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران است که افراد، مجموعه ها، شرکت ها، هنرمندان، موسسات و… در آن مشغول به فعالیت هستند.

شما در اینستاگرام تصویر، ویدئو قرار می دهید و توسط مخاطبین و انهایی که از طریق هشتگ # شما را لایک می کنند و نظرات خودشان را قرار می دهند.

در اینستاگرام افراد و مجموعه های مختلفی با موضوعات عمومی و تخصصی اقدام به فروش محصولات از طریق قراردادن تصاویر و توضیحات و درج یک شماره تماس یا ارتباط در تلگرام را می کنند و امکان دارد گاها این اعتماد سازی به دلیل درج مشخصات کمی سخت و دشوار باشد.

شما می توانید با راه اندازی یک سایت و نصب و تنظیم افزونه ووکامرس و راه اندازی افزونه اینستاگرام در ووکامرس محصولات تان را بفروش برسانید.

سوال اینجاست که چطور می تونیم ؟!

خب شما بعد از نصب و تنظیم افزونه ووکامرس، این افزونه را در بخش افزونه ها نصب و در بخش ایجاد محصول طبق تصویر هشتگ # اختصاصی خودتان را قرار می دهید.

مثال :

مثلا ما در زمینه فروش کفش های ورزشی فعالیت داریم.

شما با هشتگ #کفش_های_ورزشی_عالی در فیلد مورد نظر تصاویر و توضیحات آن را محصول نمایش می دهید و امکان خرید و توضیحات را فراهم می کنید و نیاز به درج دوباره و مجدد تصاویر و توضیحات نخواهید داشت.

با کمی خلاقیت می توانید فروش بالایی از طریق شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام و ترکیب آن با وردپرس و ووکامرس داشته باشید.

روش نصب و تنظیم افزونه :

بعد از نصب افزونه، در بخش ووکامرس » تنظیمات » Integrations، بر روی دکمه اتصال اکانت به اینستاگرام را کلیک کرده و اطلاعات اکانت تان را وارد می کنید.

سپس در بخش محصولات » افزودن یا ویرایش محصول را انتخاب نمایید و بعد از آن در بخشی که قیمت ووکامرس و… را اضافه می کنید روی تب اینستاگرام را کلیک کرده و هشتگ را قرار دهید. مثلا کفش

بعد از آن تصویر و اطلاعات قابل نمایش خواهد بود.

Array

Array

class=”alignnone” src=”https://onliner.ir/wp-content/uploads/-000//1/wcinsta.jpg” alt=”اینستاگرام در ووکامرس” width=”2202″ height=”1997″ />

[onliner_button url=”https://storina.com/product/woocommerce-instagram/” target=”blank” style=”3d” background=”#c8629e” size=”5″ center=”yes”]دانلود افزونه فارسی اینستاگرام در ووکامرس[/onliner_button]

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments