hafezrezaee hafezrezaee ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون نظر 393 بازدید
افزونه پیش سفارش ووکامرس | YITH WooCommerce Pre-Order

با استفاده از افزونه پیش سفارش ووکامرس می توانید محصولات را به صورت پیش-فروش بسازید و قبل از انتشار رسمی آن‌ها را به فروش بگذارید. علاوه بر این می‌توانید یک سیستم ایمیلی خودکار بسازید تا مشتریان پس از عرضه‌ی رسمیِ محصولات از این اتفاق مطلع شوند. همچنین می‌توانید برای آن دسته از افرادی که محصولات را پیش خرید می‌کنند، تخفیف بگذارید، این کار به موفقیت بیشتر استراتژی مذکور کمک می‌کند و باعث افزایش نرخ تبدیل وبسایت شما می‌شود.

 

آیا می‌خواهید محصولات‌تان معروف شوند و فروش‌تان بالا برود؟ از سیستم کارآمد پیش-فروش استفاده کنید!

هر گاه محصول یا سرویسی قرار است به زودی معرفی شود، حس انتظاری در مشتری به وجود می‌آید که احتمال خرید او را بالاتر می‌برد. متاسفانه به ندرت از این پروسه‌ی ناخودآگاه استفاده می‌شود، و محصول جدید بالاخره زمانی به بازار می‌آید که خیلی از مردم اشتیاق خود را نسبت به آن از دست داده‌اند.

اکنون به لطف افزونه‌ی ووکامرس YITH PRE-ORDER می‌توانید شاهد رشد چشمگیر و لحظه‌ای فروش محصولاتی باشید که هنوز عرضه نشده یا برای لحظاتی از دسترس خارج شده‌اند. این افزونه به مشتریان شما اجازه می‌دهد تا محصولات مورد نظر خود را پیش خرید کنند تا بتوانند بعد از عرضه‌ی رسمی آن‌ها را تحویل بگیرند.

 

مشتری‌ها دوست دارند محصولات را پیش از عرضه‌ی رسمی خریداری کننداین امکان را به آن‌ها بدهید!

خیلی از شرکت‌های بزرگ، مثل اپل، برای فروش بیشتر و داغ کردن جو پیرامون محصولات خود از سیستم‌های پیش-فروش استفاده می‌کنند. چرا شما دست به کار نمی‌شوید و از این سیستم بازاریابی موفق استفاده نمی‌کنید؟ ما با ایجاد افزونه‌ی YITH WooCommerce Pre-Order این امکان را برای شما به وجود آورده‌ایم. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا امکان پیش-فروش را در فروشگاه آنلاین خود میسر سازید.

افزونه‌ی ما با محصولات مختلف سازگاری دارد و به خاطر هماهنگی با افزونه‌ی YITH WooCommerce Stripe از پرداخت با کارت‌های اعتباری هم پشتیبانی می‌کند.

همین حالا محصولات خود را به فروش بگذارید، حتی آن‌هایی که هنوز در دسترس قرار نگرفته‌اند. به یاد داشته باشید که هر روزی را که بدون فعال کردن امکان پیش خرید پشت سر می‌گذارید، روزی است که می‌توانستید فروش بیشتری داشته باشید، اما آن را برای همیشه از دست داده‌اید!

 

افزونه پیش سفارش ووکامرس هم اکنون در فروشگاه آنلاینر در دسترس قرار گرفته است میتونید برای آشنایی بیشتر و تهیه آن به لینک های زیر مراجعه کنید:

از آرشیو افزونه وردپرس در آنلاینر دیدین کنید.

نظرات کاربران (۰)