طراحی پوسته و قالب وردپرس

وردپرس تخصص ماست. لذا شما میتوانید هرگونه مشاوره و سفارش مرتبط را با خیالی آسوده از ما بخواهید.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

در حال حاضر وردپرس نامی آشنا برای تمام کسانی است که در زمینه ی طراحی وب سایت فعالیت می کنند. این سیستم مدیریت محتوا (CMS) در حال حاضر در بین سیستم های مدیریت محتوای دنیا رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است، یک نرم افزار متن باز (Open Source) می باشد که افراد با رعایت قوانین GPL می توانند از آن استفاده کرده، آن را تغییر داده و یا حتی منتشر کنند.

بطور کلی مزایای اصلی وردپرس که باعث استقبال بی نظیری از آن شده است را میتوان: متن باز بودن، رایگان بودن هسته ی آن (هزینه ی طراحی به دلیل رایگان بودن هسته، به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند، بطوری که تقریبا هر کسی می تواند وب سایت خود را با هزینه ای کم راه اندازی کند)، کاربری آسان داشتن و … بر شمرد.

راه اندازی وب سایت با وردپرس

وردپرس همه کاره نیست! این یک جمله ی اشتباه است که “وردپرس قابلیت پیاده سازی همه چیز را دارد!” اما اگر تیمی که در زمینه ی طراحی سایت کار می کنند، از شناخت و تجربه ی خوبی نسبت به وردپرس داشته باشد، میتواند قریب به اتفاق نیازهای رایج وب سایت های مختلف با کاربردهای مختلف را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کنند.

بنابراین ما این اعتماد را به شما می دهیم که بتوانیم با داشتم تیمی مجرب، حرفه ای و کارآزموده نیازهای شما را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کنیم.

طراحی پوسته و قالب وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای Template Base هست؛ به این معنا که قالب وردپرس یعنی تقریبا همه چیز آن. چرا که تمامی کتابخانه های اصلی وردپرس را میتوان از طریق پلاگین ها و یا حتی در خود پوسته تغییر داد و جالب اینکه پلاگین ها و قالب وردپرس همه اجزایی هستند که تغییری را در هسته ی اصلی وردپرس اعمال نکرده و فقط در کنار آن قرار میگیرند. همچنین توسعه دهندگان میتوانند در حین ایجاد قالب وردپرس، کتابخانه های مخصوص به خود را نیز ایجاد کنند! که این واقعا فوق العاده است.

امکانات و قابلیت های جدیدی که روز به روز به وردپرس اضافه می شود، همگی به این صورت هستند که به هنگام طراحی، این امکان را به طراحان قالب وردپرس می دهند تا بتواند گزینه های متنوع با انعطاف پذیری بالایی در اختیار داشته باشد تا در مواقع لزوم بتواند آن ها را در وب سایت مورد نظر پیاده سازی کند.

مشاوره درباره طراحی قالب وردپرس

در صورتی که شما نیز قصد دارید وب سایت خود را با وردپرس راه اندازی کنید و یا اقدام به سفارش طراحی قالب وردپرس بنمایید، اما سوالاتی دارید و نیاز به اطلاعات فنی تخصصی دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم درخواست سفارش / استعلام قیمت، موارد خود را مطرح نمایید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

1 Comment
  • حسین
  • ۱۳۹۱-۰۹-۲۲
  پاسخ

  با سلام
  میخواستم قالب وردپرس دقیقا مشابه http://www.beytoote.com/ رو واسم طراحی کنید
  هزینه + مدت زمان رو واسم میل کنید
  تشکر