محمد هادی حبیبی ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ بدون نظر 642 بازدید افزونه ی وردپرس
افزونه نظرسنجی ووکامرس | YITH WooCommerce Review Reminder

افزونه‌یافزونه نظرسنجی ووکامرس

YITH WooCommerce Review Reminder ، تحقیقات نشان داده که ۷۷ درصد مشتریان بالقوه قبل از خرید محصول از فروشگاه‌های الکترونیکی بخش نظرات آن را می‌خوانند. از این رو، در اختیار داشتن نظرات مثبت از طرف کاربران باسابقه و مورد اعتماد، برای افزایش میزان فروش و کسب اعتبار در بازار فروشگاه‌های آنلاین ضروری است.

برای بالا بردن میزان فروش، مشتریان خود را تشویق کنید تا در مورد محصولاتی که می‌خرند نظر بنویسند

YITH WooCommerce Review Reminder ، دیدگاه محققان در این زمینه واضح است. آن‌ها می‌گویند نظرات در دنیای فروشگاه‌های آنلاین نقش برگ برنده را دارند، چون تا ۷۷ درصد باعث افزایش نرخ تبدیل سایت شما می‌شوند. یعنی از هر ۱۰ نفری که از سایت شما بازدید می‌کند، ۸ نفر تا قبل از خواندن نظرات کاربرانی که آن محصول را خریده‌اند، سفارش خود را قطعی نمی‌کنند.

چگونه می‌توانید مشتریان باسابقه‌ی خود را به نوشتن نظر تشویق کنید؟ تماس یک به یک با همه‌ی آن‌ها عملی نیست، چون مشکلات و سختی‌های زیادی دارد. این جاست که افزونه‌ی ما یعنی YITH WooCommerce Review Reminder به کمک شما می‌آید. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا از پنل مدیریت خود تنظیمی اتخاذ کنید که با ارسال یک ایمیل به طور خودکار از مشتری خواسته شود تا برای محصول خریداری شده نظر بنویسد. سریع، آسان و موثر.

افزونه نظرسنجی ووکامرس هم اکنون در فروشگاه آنلاینر در دسترس قرار گرفته است میتونید برای آشنایی بیشتر و تهیه آن به لینک های زیر مراجعه کنید:

از آرشیو افزونه وردپرس در آنلاینر دیدین کنید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]