سئو, تفاوت های نسخه پرمیوم با رایگان افزونه Yoast Seo, افزونه Yoast Seo, سئوی وبسایت,

تفاوت های نسخه پولی Yoast Seo با افزونه رایگان

 

تفاوت های نسخه پرمیوم با رایگان افزونه Yoast Seo

افزونه wordpress seo by yoast یک افزونه سئو وردپرس حرفه ای هست که بدون تردید می توان با افتخار اظهار داشت wordpress seo by yoast معروف ترین و پر مخاطب ترین افزونه سئو وردپرس در بین تمامی افزونه های موجود در جهانست! افزونه سئوی yoast از آن گروه افزونه هایی هست که بلافاصله بعد از نصب وردپرس باید آنرا نصب کنید تا سئوی سایت شما بهبود پیدا کند. بدون نصب افزونه های سئو وبسایت شما هرگز به آن ورودی گوگل دلخواه شما نمیرسد. زیرا بدون نصب این افزونه ها متا تگ های مورد نیاز سئو در وبسایت شما یافت نمی شود!

افزونه Yoast Seo دارای دو نسخه رایگان و پولی هست که می توانید نسخه رایگان آنرا از اینجا دانلود نمایید
تفاوت های نسخه پرمیوم با رایگان افزونه Yoast Seo
قابلیت قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای هر مطلب
دارای فیلمهای آموزشی کار با افزونه
راهنمای هر قسمت بصورت گام به گام
امکان ریدایرکت کردن لینک وبسایت

Array
قویترین افزونه سئو وردپرس

افزونه yoast seo premium ( که بیشتر با نام wordpress seo by yoast premium ) شناخته شده امکانات جدیدی را به نسخه رایگان خود اضافه کرده:
افزونه Redirect وردپرس

Array

مدیریت ریدایرکت ها در وبسایت

این امکان به شما کمک خواهد کرد تا سلامت وبسایتتان را حفظ کنید و سایت خود را بروز نگه دارید!
در چه مواقع از مدیریت ریدایرکت استفاده میشود؟
وقتی که شما یک صفحه یا یک مطلب از وبسایتتان را حذف می کنید.خطر بزرگی کرده اید! در آموزشهای زیادی خوانده اید که خطاهای وبمستر تولز چه بر سر وبسایت شما خواهند آورد! گوگل به بسیار مخالف است با وبسایتی که خطای ۴۰۴ زیادی دارد.

Array

بهترین روش حذف یک مطلب از سایت بدون افت سئو چیست؟

حالا افزونه وردپرس سئو پولی با شما همراه است تا در صورتی که یک صفحه از وبسایت شما حذف شد ، در وبسایت وردپرسی شما جستجو کرده و مطلبی که بیشترین شباهت را با صفحه درخواستی کاربر شما دارد پیدا می کند و کاربر را به آن صفحه منتقل میکند. این یعنی وبسایتی بدون خطای ۴۰۴!
در کنار این امکان، شما می توانید بصورت دلخواه هر صفحه ای از وبسایتتان که دوست دارید را به صفحه ای خاص یا وبسایتی دیگر ریدایرکت کنید تا وبسایت شما از شر خطای ۴۰۴ در امان باشد.
قابلیت قرار دادن چند کلمه کانونی برای هر صفحه
کلمه کانونی یکی از قابلیت های مهم وردپرس سئو است. شما می توانید برای هر صفحه از وبسایتتان ، یک کلمه کانونی تعریف کنید و مطلب را بر اساس این کلمه سئو کنید. متاسفانه نسخه رایگان این افزونه فقط از یک کلمه کانونی پشتیبانی می کند اما در نسخه پولی می توانید بصورت همزمان چندین کلمه کانونی برای وبسایتتان انتخاب کنید.

Array

افزونه سئو وردپرس

حذف تبلیغات از wordpress seo by yoast
در این نسخه دیگر تبلیغاتی از سمت سازنده در پنل وردپرس شما نمایش داده نخواهدشد. شاید بحث زیاد مهمی نباشد اما به هر حال می تواند ذهن شما را از حواشی دور کرده و شما را متمرکز کند بر انجام تنظیمات سئوی وبسایتتان به شکل کاملا اصولی

Array

تبلیغات افزونه سئو وردپرس

و آخرین نکته پاسخی هست به سوالات دوستان عزیز که آنلاینر از چه افزونه ای برای سئو استفاده می کند. با افتخار اظهار میکنیم که ما هم در آنلاینر و هم سایت های مشتریان سئو از Yoast SEO Premium استفاده می کنیم.

خرید نسخه پرمیوم از سایت Yoast Seo

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

3 Comments
   • صادق علیخانی
   • ۱۳۹۶-۰۵-۱۱
   پاسخ

   سلام
   خیلی ممنون
   مطلب خوبی بود

   • حسین
   • ۱۳۹۶-۰۶-۱۵
   پاسخ

   افزونه معرکه ای هستش ! ممنون

   • محمد
   • ۱۳۹۶-۱۱-۱۸
   پاسخ

   ممنون مطالب خیلی خوبی دارین