آموزش Nofollow کردن لینک های منو وردپرس

Array

 

در این مطلب سایت آنلاینر در مورد تاثیرات لینک خارجی Nofollow در سئو سایت های وردپرسی  در خدمت شما دوستان هستیم. با توجه به روند آپدیت گوگل در سال های اخیر همه وبمسترها به این قضیه پی بردند که لینک های خارجی در سایت باید به صورت Nofollow قرار بگیرد. این در سیستم مدیریت محتوا وردپرس در مطالب به راحتی قابل انجام هست.در این قسمت از سایت ما قصد داریم نحوه Nofollow کردن لینک ها در منوهای وردپرس را به شما آمزش دهیم.


شما در مرحله اول باید وارد بخش نمایش > فهرست ها شوید در اینجا بر روی گزینه پیوندها کلیک کنید ، آدرس و عنوان لینک دلخواه خود را وارد کرده و گزینه افزودن به فهرست را بزنید :

Array

با این کار لینک خارجی شما به فهرست اضافه خواهد شد ، روی فلش کنار آن کلیک کرده تا سایر تنظیمات نمایش داده شوند :

Array

سپس روی گزینه تنظیمات صفحه موجود در گوشه بالایی سمت چپ تصویر کلیک کرده و تیک گزینه های هدف پیوند و پیوندهای هم‌سو (XFN) را فعال نمایید .

Array

حال به پایین صفحه جایی که جزییات مربوط به لینک خارجی را باز کرده بودید بازگردید ، خواهید دید که دو فیلد جدید به این بخش اضافه شده است . برای Nofollow کردن این لینک خروجی در فیلد پیوندهای هم‌سو (XFN) عبارت Nofollow را تایپ کرده و فهرست را ذخیره نمایید ، همچنین می توانید نحوه باز شدن لینک را نیز تعیین کنید :

Array

تمام شد ! حالا می توانید وارد صفحه اصلی سایت شده و لینک Nofollow شده را از طریق سورس صفحه مشاهده کنید

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments