سید سجاد حسینیان زاده ۰۸ تیر ۱۳۹۶ بدون نظر 860 بازدید نکته ها
آموزش برگشت به نسخه قبلی افزونه های وردپرس

آموزش افزونه رول بک

حتما تا به حال با آپدیت افزونه های وردپرس به مشکل خورده اید. و این اصلا خوب نیست و ممکن است با یک باگی که افزونه شما دارد، شما را مدت ها درگیر خودش کند. به همین دلیل امروز با مطلبی خدمتتان آمدیم تا بتوانید این مسئله را به راحتی رفع کنید.

معرفی افزونه رول بک

در حالت عادی شما باید افزونه قلبی را حذف کنید و ورژن قبلی را دوباره نصب کنید.

اما یک افزونه وردپرس هست تا کاربران مبتدی بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. با این افزونه شما میتوانید به راحتی و با چند کلیک ساده به نسخه وردپرس مورد نظر خود بازگردید.

برای شما که مدیر یک سایت وردپرسی هستید لازم است تا همیشه از آخرین ورژن های افزونه های وردپرس استفاده کنید، اما ممکن است که افزونه جدید با قالب وردپرس شما سازگاری نداشته باشد یا کلا باگ داشته باشد.  البته پیشنهاد میکنم که شما قبل از هر تغییری از هاست خود یک بک آپ بگیرید.

طریقه برگشت به نسخه قبلی

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WP Rollback را نصب کنید. بعد از فعال سازی این افزونه در لیست افزونه های شما این افزونه با نام Rollbackk اضافه شده است که با استفاده از آن میتوایند افزونه های خود را به نسخه های قبلی باز گردانید.

آموزش برگردانی افزونه های وردپرس | رول بک | وردپرس | برگشتن به نسخه قبلی افزونه وردپرس

هنگامی که شما بر روی این افزونه کلیک میکنید و وارد آن میشوید میتوانید تمام افزونه های موجود را ببینید. و در بخش installed version میتوانید تمام نسخه های موجود افزونه مورد نظر خود را ببینید و هرکدام که خواستید را از صفحه زیر فعال کنید.

آموزش برگردانی افزونه های وردپرس | رول بک | وردپرس | برگشتن به نسخه قبلی افزونه وردپرس

نسخه قبلی را انتخاب کنید و دکمه rollback  را بزنید، در این مرحله سیستم به شما یک پیغام نشان میدهد که نسخه فعلی و قبلی در آن نوشته شده است. آن را تایید کنید و با کلیک بر روی دکمه  rollback افزونه موردنظر خود را به نسخه قبلی بازگردانید.

امیدواریم با معرفی این افزونه توانسته باشیم یکی از مسائل شما را در وردپرس حل کنیم.

موفق و پیروز باشید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]