تخفیف گروهی | کسب و کار اینترنتی | کسب و کار تخفیف گروهی | قالب تخفیف گروهی تخفیفات

کسب و کار تخفیف گروهی

کسب و کار اینترنتی

معنای و مفهوم کسب و کار اینترنتی بسیار ساده است در جمله خلاصه ، کسب درآمد از اینترنت ! حال همانطور که در دنیای عادی خودمان هر کس شغلی دارد دقیقا در این فضا یعنی اینترنت هم هر کس نوعی درآمد و شغل دارد البته طبیعی است که با هم تفاوت هایی هم دارند برای مثال: شما برای اینکه در دنیای عادی برای خودتان شغلی دست و پا کنید باید سرمایه ای داشته باشید که بتوانید آن کار را شروع کنید این در حالی است که شما در ابتدای راه کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه ی زیادی ندارید ، دوم اینکه برای شروع کار در دنیای حقیقی نیاز به یک مکان دارید که در کار اینترنتی از ابتدا چنین نیازی نیست و از این قبیل تفاوت ها که کسب و کار اینترنتی را روز به روز محبوب تر می کند.

تخفیف گروهی (Group discounts) چیست؟

اگر بخواهیم به صورت ساده و کاربردی به مسئله تخفیف گروهی بپردازیم تاسیس چنین سایت هایی به سالهای ۲۰۰۰ بر میگردد زمانی که با شکست هایی فراوان رو به رو بود اما با گذشت زمان کاربران زیادی را به خود جذب کرد و حال یکی از پردرامد ترین کسب و کار های اینترنتی است. روند کار این سایت ها به گونه ای است که وقتی تعدادی مشخص از یک محصول را خریداری میکنید مبلغی را به عنوان تخفیف به شما تعلق میدهد.

Array

شکل گیری تخفیف گروهی در ایران

در حوالی سال ۹۰ اولین سایت های تخفیف گروهی در ایران شکل گرفت ، ایده ای خوب که در داخل کشور هم به یک شغل پردرآمد تبدیل شد. اولین سایت های تخفیف گروهی که در ایران شکل گرفت شرکت هایی مثل نت برگ و تخفیفان و… هستند که در حال حاضر هم بصورت جدی و متمرکز کار میکنند البته وقتی که به درآمد های هنگفت این شرکت ها نگاه میکنیم حق هم دارند که به این صورت جدی بر روی کارشان تمرکز کنند تا جایی که هر دوی این شرکتها بصورت ۲۴ ساعته پشتیبانی دارند و خدمت رسانی می کنند پس اهمیت این کار بسیار روشن است و هر کسی میخواهد چنین کار پردرآمدی داشته باشد.

نقاط قوت کسب و کار تخفیف گروهی

کاربر با یک کلیک خرید خود را انجام میدهد ، بدون دردسر :)

هیچ محدودیتی برای تعداد خرید وجود ندارد !

جذابیت بالا در خرید با تایمر زمان

محدودیتی برای تعداد خریداران نیست

هیچ محدودیتی برای تنوع و نوع خرید وجود ندارد

و بسیاری از مزیت های دیگر این کسب و کار …

حال با این تفاسیر آنلاینر مفتخر است تا بگوید قالبی اختصاصی و بی نظیر را برای علاقه مندان به این کسب و کار طراحی و برنامه نویسی کرده که در نوع خود اولین است و تا به حال با پشتیبانی خوب خود برای کاربران راضی کننده بوده است .این قالب با امکانات بی نظیری که دارد میتواند موتور کسب و کارتان را روشن کند و میتوانید شما هم با دیدن دموی این قالب شگفت زده شوید.

Array

هر برنامه نویس و گرافیست و در کل هر شرکتی را که دستی بر وردپرس دارد چنین پروژه ی سنگینی را هرگز  با این قیمت پایین ارائه نمی کند و در واقع قیمت واقعی این پروژه هم این قیمت (۱۴۹۰۰۰هزارتومان) نیست اگر شما چنین پروژه ای را بصورت اختصاصی بخواهید لااقل برای شما ۵ میلیون تومان آب می خورد ولی بدلیل رضایت مشتریان و فروش گروهی قیمت قالب به این صورت پایین است !

Array

یکی از قابلیت های بسیار عالی قالب تخفیف گروهی تخفیفات قابلیت طراحی اپلیکیشن برای این قالب و سایت می باشد که به این وسیله میتوانید کسب و کارتان را رونق دهید.

برخی از دیگر از قابلیت های این قالب را بصورت تیتر وار تقدیمتان میکنیم:

  • امکان ارسال پیامک بعد از هر سفارش به خریدار ، فروشنده محصول و مدیر سایت
  • مگا منوی اختصاصی با امکانات پیشرفته
  • اسلایدر زیبا و کاربردی با معرفی پرطرفدارترین، پر فروش ترین، جدیدترین و پیشنهاد ویژه تخفیفاتی
  • نمایش سبد خرید با گرافیک زیبا و کاربر پسند
  • نمایش شهرهایی که برای آنها محصول درج شده است برای سرعت (پرفورمنس) بهتر سایت
  • دسته بندی های مورد نیاز با گرافیک خاص و زیبا درصفحه اول درصد تخفیف به صورت داینامیک تولید می شود
  • پیشنهادات تخفیفات ویژه و دیگر تخفیفات در صفحه اول
  • منوی دراپ داون برای مشتریان و گزینه های برای مشتریان
  • و بسیاری دیگر امکانات که در پست این محصول درج شده و می توانید ببینید.

Array

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments