قسمت دوم چگونگی بازاریابی از طریق اینستاگرام ( نکته ها و ترفندها )

قسمت دوم چگونگی بازاریابی از طریق اینستاگرام ( نکته ها و ترفندها )

Array

  ۳-افزایش Flowers

از هشتک ها استفاده کنید

قسمت دوم چگونگی بازاریابی از طریق اینستاگرام ( نکته ها و ترفندها ) ، بسیاری از افراد جستجو های خود را با استفاده از هشتک ها انجام میدهند پس احتمال دیده شدن شما بسیار بیشتر است . همین طور خیلی از افراد با استفاده از این هشتک ها شرکت ، مجموعه و محصولات خود را نمایش میدهند که این خود به فروش آنها کمک شایانی می کند و این را هم فراموش نکنید که از هشتک های خاص استفاده کنید که در محدوده کاری شما بیشتر استفاده شده است.

۴-پشتیبانی درتوییتر

آمار نشان میدهد ارتباط با کاربران در اینستاگرام ۳.۳۱ در صد است و در توییتر۰.۰۷درصد است ، پس از اینکه تصاویر خود را درست انتخاب کردید و پست های خوبی زدید و فالور جذب کردید لازم است پشتیبانیتان را در توییتر هم افزایش دهید تا به موفقیت دست یابید.

انتشارتوضیحات موثر

درست است که اینستاگرام جایی برای انتشار تصاویر است و کلیت این شبکه بر پایه ی اینستاگرام است اما سعی کنید با توضیحات بسیار مفید و مختصر در زیر پست ها با کاربر خود رابطه برقرار کنید ، ولی باز هم شایان ذکر است که از نوشتن متن طولانی خودداری کنید چون اینستاگرام جای متن های طولانی نیست …

برگزاری مسابقه

از مسابقات اینستاگرامی بهره ببرید چون ۷۰ درصد از کاربران در این مسابقه ها شرکت می کنند اما باز هم اگر کاربران خود را برای اجرای این مسابقه نیافتید دست نگه دارید چون برگزاری در چنین شرایطی بیشتر به شما صدمه میزند

پاسخ به دیدگاه ها و کامنت ها

وقتی کاربری به شما کامنت میزند انتظار دارد جواب خود را دریافت کند پس در جواب دادن سرعت عمل داشته باشید تا کاربران را راضی نگه دارید یادتان باشد که ایین کار باعث اعتماد کاربر به شما نیز می شود.

۴-زمانبندی ارسال پست

باید توجهتان به کاربرانتان باشد مثلا اگر قشر جوان هستند بهتر است از ساعت هشت صبح تا دو ظهر چیزی نگذارید زیرا اشخاص هدف یا در محل کارند یا در مدرسه و دانشگاه  در کل باید به یک زمانبندی مشخص و متداوم برسید تا نظر کاربر را جذب کنید.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

No Comments