محمد هادی حبیبی ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون نظر 666 بازدید نکته ها
تبلیغات تهاجمی در تیررس زباله دان

تبلیغات تهاجمی در تیررس زباله دان

به نام خدا و با سلام خدمت تمام دوستداران وردپرس و کاربران گرامی آنلاینر امروز راجب تبلیغات منسوخ شده و نوین و به روز صحبت خواهیم کرد ، پیشنهاد میکنیم این مطلب را تا آخر بخوانید و با بازاریابیاینترنتی روز دنیا هم مسیر شوید.

بازاریابی محتوا , بازاریابی , تبیلغات سنتی , تبلیغات مدرن و به روز

تبلیغات سنتی

در ابتدا عرض کنیم که خود نفس تبلیغات دلایلی دارد که یقینا نفع ما در آنهاست و اگر برای ما سود نداشته باشد یقینا برای این کار خرجی نمی کنیم ، هر کسی میل دارد تا کسب و کار خود را تا جایی که می تواند گسترش دهد به همین دلیل نیاز دارد که برند خود را به دیگران نشان دهد و برای این منظور دست به تبلیغات می زند که یکی از مؤثر ترین روش های بازاریابیست . ما از گذشته هم نمونه های زیادی برای تبلیغات داشتیم طوری که تا نام تبلیغات را می شنوید یاد ، پوستر و بنر و تراکت و … می افتید و در گذشته همین هم روش مرسومی بود که به ندرت در اینترنت هم رسوخ کرد و با بنر های تبلیغاتی فراوان و تیزر های مختلف در این فضا خودتان آشنایی دارید اما حالا در قیاس با روشی هایی که برای تبلیغات وجود دارد این روش را می توان سنتی نام نهاد و کمتر کسی از این روش ها به خرید می پردازید حتی بسیاری از کاربران با دیدن تبلیغات در سایت ها آنها را مسدود می کنند ، بد نیست در این رابطه کمی آمار هم داشته باشید ، آیا میدانید در سال 2017 حدود 200 میلیون نفر از مسدود کننده های تبلیغاتی استفاده کرده اند خب اگر اطلاعات اندکی در این رابطه داشته باشید می دانید که این رقم در قیاس با سال 2016 حدود 34/4 درصد افزایش داشته ، یا در همین رابطه شرکت بزرگ digiday گفته است که تا سال 2020 بازهم حدود 35 میلیارد دلار از درآمد های تبلیغاتی در دنیا بدون هیچ گونه استفاده ای از بین خواهد رفت ! اما آیا دلیل این رخداد را میدانید ؟ کاملا واضح است که سلیقه کاربران در طی زمان تغییر کرده است و امروزه بسیاری از کاربران به تبلیغاتی که گفته شد توجهی ندارند و مسدود کردن تبلیغات را هم یکی از حقوق خود میدانند تا جایی که شرکت گوگل خبر داده است که در آینده گزینه ای را در مرورگر محبوب گوگل کروم قرار خواهد داد تا به این حق کاربران جامع عمل و رسمیت بپوشاند.

راه چاره چیست ؟ بازاریابی محتوا

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم تا از این بیشتر سرتان را به درد نیاوریم حالا برای سبقت گرفتن از رقبا در این بازار پر التهاب ، باید از بازاریابی محتوا استفاده کنیم چرا که کاربران بیشتر می خواهند در مورد چیزی که می خواهند بخرند اطلاعات کسب کنند و بدانند ! طوری که طبق آمار 71 درصد از کاربرانی که از طریق جستجوی آنلاین اقدام به خرید می کنند محصولاتی که با بازاریابی محتوا می بینند را میخرند ! این را هم خوب است بدانید بازاریابی محتوا با 62 درصد هزینه کمتر 6 برابر کاربران را به خریدار تبدیل می کند و  3 برابر بیشتر مخاطب جذب می کند در ضمن این را هم به مزیت های بازاریابی محتوا بر بازاریابی ها سنتی بیفزایید که این را روش در طی زمان هم باقی خواهد ماند برعکس تبیلغات سنتی که در طی زمان به دلیل تعدد از بین خواهد رفت.

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]