8 اصول اولیه برای رشد کسب و کارهای کوچک + اینفوگرافی

No Comments

تا به حال جملاتی مانند ” کسب درآمد های میلیونی با کسب و اینترنتی ” به گوشتون خورده؟ فکر میکنین این نوع از صحبت ها دروغه یا راست؟ اصلا امکان داره یه نفر با یه کسب و کار اینترنتی درآمد میلیونی داشته باشه؟ لازمه داشتن کسب و کار اینترنتی آشنایی کامل با اصول آن است. با دانستن اصول اولیه کسب و کار اینترنتی  میتوانید خیلی زودتر پیشرفت کنید و در نتیجه به میزان درآمد دلخواهتان هم خیلی سریع نزدیک خواهید شد. در این مقاله به طور خلاصه 8 تا از مهمترین اصول اولیه کسب و کار اینترنتی را مطرح کرده ایم.

1- برنامه ریزی با تحقیق کلمات کلیدی

با استفاده از نرم افزارهایی که گوگل در اختیار شما قرار داده شما خیلی راحت میتونید بفهمید کاربران شما برای یافتن محصولات خودشان از چه کلمات کلیدی استفاده میکنند یا حتی رقبا شما برای فروش بیشتر دقیقا از چه کلماتی استفاده میکنند.

2- ماندگاری در وضعیت سئو سایت

یکی از مهمترین عواملی که در سئو سایت شما تاثیر فوق العاده ای دارد نوشتن عنوان و Description  مناسب است. به طور کلی هر عاملی که در ایجاد محتوا خاص نقش داشته باشد میتواند ما را به هدفمان نزدیک تر کند.

 

اصول اولیه کسب و کار اینترنتی

3- استفاده از گوگول پلاس برای سئو محلی

گوگل پلاس یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی است که نقش خیلی جدی در سئو سایت شما دارد . پیشنهاد ما به شما اینکه پس از منتشر شدن پست در سایت، حتما پست و یا حتی محصول و در گوگول پلاس هم قرار دهید.

4- بلاگ

مقالات یا تولید محتوا نقش اساسی در سایت شما ایفا خواهند کرد. این محتوا تولید شده میتواند شامل متن عکس، فیلم، پادکست و.. باشند. یکی از اصلیترین راه ها برای شناسایی کلمات مهم استفاده از longtail  است.

5- تنوع بازاریابی

بازارهای متنوعی وجود دارد که میتوانند بر میزان بازدید سایت شما تاثیر بگذارند. این بازارها شامل شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و حتی ppc میتوانید سایت خود را در معرض نمایش قرار دهید.

6- تشویق دائمی

مطمئنا پس از قرار دادن مطالب مفید در سایت، مخاطبین خواستار ارتباط با شما هستند. شما از آن ها از طریق ایمیل، فرم نظرسنجی و یا چت آنلاین بپرسید چه پیشنهادی برای بهتر شدن سایت دارند؟

 

اصول اولیه کسب و کار اینترنتی

7- موثر بودن سئو با سیستم مدیریت محتوا

یکی از بهترین راه برای انتشار مطالب درر سایتتون وجود یک سیستم مدیریتن محتواست که امروزه سیستم مدیریت محتوا وردپرس جز بهترن آن هخاست.

8- موبایل

ریسپانسیو بودن یک مزیت فوق العاده برای کاربران به حساب می آید زیرا میتوانند در آن واحد یک سایت را روی 2 الی چند دستگاه مشاهده کنند.

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 4   میانگین: 4/5]

به دلیل علاقه زیاد به خواندن و نوشتن تصمیم گرفتم در دنیای بی انتها کانتنت مارکتینگ فعالیت کنم. تمام تلاشم این است که مطالبی جذاب، مفید و کاربردی را در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی مخصوصا فروشگاه اینترنتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. منتظر شنیدن انتقاد و پیشنهادهاتون برای بهتر شدن مطالب هم هستم.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts
No Comments

Leave a Comment